Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема аз гласувах вече,нови [re: Ecнaф]  
Автор ceлянинът (европростак)
Публикувано27.01.13 09:36



но -
освен, че въпросът е идиотски зададен -
и самата бюлетина е идиотска...
даже и питах изрично как да зачертая...
и когато зачертах "не"-то, и погледнах бюлетината -
на нея се набиваше "да"-то като валиден отговор, незачертан...

абе Европата ни удави в двусмисленост, двусмислено говорене, двусмислени действия...

ний, в академичните структури - когато гласуваме -
зачертаваме излишното!
това е естественото...

политкоректното говорене убива Мисълта.


Тема Няма да гласувам!нови [re: Phillip]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано27.01.13 09:49



Такива въпроси не могат да се решават на референдум!

Да да се прецени дали трябва да се строи нава АЕЦ е необходима експертна оценка. Колко ще струва, какви са рисковете от нея - икономически и екологични.



Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: Phillip]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано27.01.13 09:50



Атомна енергия?

Не, благодаря!

science is about doubt


Тема хех,...нови [re: MamaNetty]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано27.01.13 10:03



"Интересно ми е дали пенсионерите от съседните блокове, които познавам, ще наизлязат, както обикновено да подкрепят кварталната БСП организация."

станишката е много нагла твар.така се самозабрави, че си въобрази, как ПЕС ще му осигури на 27 януари лятно слънце, зелена тревица, слевееви трели и сухи пътища до секциите.

само че дедо Боже от ПЕС не се интересува, още по-малко от плановете на станишката и бандитската му камарила. на 27 януари открай време вали сняг и има студени виелици.





Тема Re: Няма да гласувам!нови [re: ЛAMБИ]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано27.01.13 10:10



Точно така си е... но защо инициаторите, изобщо го организираха тогава?
Събираха подписи, инициираха, изказваха се бурно от разни трибуни, вкл и от НС,
настояваха за демокрация...тропаха с краче, заклеймяваха...

Според мен - референдумът днес се случи, защото касае нещо друго - нещо което е между редовете, както се казва. И на това нещо ще отида да кажа - не.

За разумните е ясно, че като стане що годе изгодно да се строи АЕЦ и се появи реален инвеститор - въпросът пак ще е на дневен ред.
Вероятно след поне 15-тина години.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: от в."Стършел"нови [re: Koм]  
Автор 741 ()
Публикувано27.01.13 10:14



То - ако беше лесно решението - нямаше да питат хората. Автора не бил подготвен - като, че ли политиците са.

Политиците имат достъп до каквото е подписвано. Аз нямам. Ако вземам решение, то може да бъде само кой е по-убедителен в надлъгването в НС.
Ти последно разбра ли колко ще струва изграждането, на каква цена ще е тока, кой ще плати парите и кой ще носи рисковете от инвестицията?





Тема Re: от в."Стършел"нови [re: 741]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано27.01.13 10:16



не съм - аз няма да гласувам - не съм се интересувал, иначе щях да се поинтересувам. Горната статия, обаче е обидна за българите - рисува ги като шепа алкохолизирани диваци, на които не трябва да им се поверява сложна техника.





Тема Re: от в."Стършел"нови [re: Koм]  
Автор 741 ()
Публикувано27.01.13 10:25



Ми в случая е точно така, без информация не трябва да се дава възможност за вземане на решение.
Не намирам за обидно да ме броят за некомпетентен, щото по тоя въпрос наистина съм.



Тема Re: от в."Стършел"нови [re: 741]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано27.01.13 10:29



автора не брои теб за некомпетентен, а работещите в АЕЦ, които според него режели мезета в контролната зала. Където има мезета - има и пиене.

А теб те питат дали искаш да платиш - предполагам за това си компетентен достатъчно, нали? Друг е въпроса, че те питат по идиотски начин.





Тема Re: от в."Стършел"нови [re: Koм]  
Автор 741 ()
Публикувано27.01.13 10:34



Никой не говори за плащане. Само за строеж.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.