Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Пенчо бре - чети...нови [re: Джoaннa]  
Автор roshava ()
Публикувано16.01.13 22:15



Една германска фирма има политика ... не наемат повече от един българин в един и същи отдел. Станат ли двама, единия почва да топи другия. ... сигурна съм, че не е единствената и не са си го изсмукали от пръстите, а е следствие от горчив опит.





Тема Re: Пенчо бре - чети...нови [re: roshava]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано16.01.13 22:16



...уаууу, ние бяхме три и задено работихме една до друга и сега пак ни искат отново ....а отидохме на майтап.



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Пенчо бре - чети...нови [re: roshava]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано17.01.13 01:23



сигурна съм, че не е единствената и не са си го изсмукали от пръстите, а е следствие от горчив опит

Категорично е така! Още от далечното минало и собствените ми наблюдения са точно такива - макар и много малко българи да бяха допускани "на запад" - факт беше, че за разлика от другите националности, които са подкрепяха - българите винаги си правеха номера един на друг...Ти говориш за фирма - а аз говоря за НЕГОЛЯМ ГРАД!! С появата на нов българин интригите започваха веднага...



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Мислех, че е шеганови [re: MupaM]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано17.01.13 12:53



ЕС НЕ отпуска парите.

ЕС осигурява финансирането, но парите ги отпуска Управляващият орган на ОП "Конкурентоспособност" тук в България, съставен от българи.



И парите идват и от нашия джоб, защото ние също внасяме полагащите се вноски в бюджета на ЕС, откъдето идва финансирането. Така че чалгата се финансира и с моите пари, с което аз абсолютно не съм съгласен.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Редактирано от Black Wolf на 17.01.13 12:55.



Тема Re: Мислех, че е шеганови [re: Black Wolf]  
Автор ALONE911 (член)
Публикувано17.01.13 13:17



Ако се вземе мнението на всеки за какво да му отидат парите, то е ясно, че всички мислят, че трябва да се върнат при тях.

От многото злини предпочитам поне тези при които могат да се възстановят парите или поне има някаква гаранция за това.

Доста сме бедни за благотворителни цели, потъващи неизвестно къде.
Тези пари се дават по направления.



Тема Re: Мислех, че е шеганови [re: Black Wolf]  
Автор тopбa ()
Публикувано17.01.13 13:20



Има хора, за които чалгата носи радост и утеха. Те намират пристан и oпора в тези тъжни разголени жени с изкуствени силиконови гърди, които подскачат по този гротесков начин.
Да, чалгата е грозна, но тя е част от живота. Това заяви пред bTV по повод скандала с евросубсидията за „Пайнер" антропологът Харалан Александров.


Хари ме кефи за пореден път.
Понеже говорехте за интелигентните и за интелектуалците.
Харалан е класически пример за интелектуалец. Само трябва да го видите как работи на терен и ще се убедите в това. Страхотен. На бабите в Горно Нанадолно говори на "вие" и им се представя като социален антрополог

.
Много фин, много умен, много аналитичен. Кефи ме.



Тема Re: Мислех, че е шеганови [re: тopбa]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано17.01.13 13:38



Хари ме кефи за пореден път.

+10!! Страхотен речник има! Нестандартните мъдрости му се леят от устата, като че ли някой му ги е писал и ги чете от книжка.. Друг подобен за мен е Д-р Николай Михайлов, но при него нещата текат някак по-тежко и бавно като мисъл...

Яд ме хвана тази сутрин, че не ги хванах в началото...другите двама също ценни неща казаха...

Имаш ли линк с темата? Някои тук могат да научат доста интересни неща по въпроса...



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Пенчо бре - чети...нови [re: Джoaннa]  
Автор roshava ()
Публикувано17.01.13 14:59



Всичко е 50 на 50. А при нас са все крайности. Или ще се изядем или ще се обичаме. Огън народ сме си и това си е.





Тема Re: Пенчо бре - чети...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор roshava ()
Публикувано17.01.13 15:01



Българина не може да живее без емоции. Ако няма, сам си ги създава и няма значение дали ще са със знак + или -, важното е да са силни. Или поне аз така си обяснявам нещата.





Тема Re: Мислех, че е шеганови [re: ALONE911]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано18.01.13 13:03



И каква точно е твоята печалба от парите за чалгата? те ще отидат в джобовете на точно определини хора, а ако наистина се закупува оборудване за ТВ, парите ще отидат у производителя, който е в чужбина (не съм чул да има българско производство на такава техника).

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.