Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: ТЕМАТА ТИ Е МЕНТЕ!нови [re: Severous Snape]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 17:42



Съжалявам, но аз се отказах!





Тема Re: ТЕМАТА ТИ Е МЕНТЕ!нови [re: Severous Snape]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано06.01.13 17:43



определено



Тема Сноупринцес не си права, и така ми попречвашнови [re: snowprincess]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано06.01.13 17:43



Никак не си права, но няма как да го докажа. Ще опитам, като намеря стари мои теми, и особено една преди пет години.

Лошото е, че някой мъж, който иначе би пожелал да се свърже с тази жена, или жена, която познава такъв мъж, ще ти повярва и няма да се обади, и шансовете намаляват така.. Това е вече истинска човешка вреда..

Моля те, ако не вярваш на темата, недей да опровергаваш повече, въпреки че не знам защо трябва да се прави това, за да не навредиш повече от това, и някой друг да има шанс да се чувства добре.. Благодаря ти.



Тема Re: Търся мъж на приятелканови [re: snowprincess]  
Автор Severous Snape ()
Публикувано06.01.13 17:43



тази жена е или психолог, или журналист

Нито едно от двете... но лична информация, която имам, не обичам да изнасям. И не от страх от банване.

Няма ме, не ме търсете.


Тема Re: ТЕМАТА ТИ Е МЕНТЕ!нови [re: FilerO99]  
Автор УниКалната (Заядница)
Публикувано06.01.13 17:48



Пратих ти 2 съобщения - една бележка и един постинг в клуб Запознанства без да получа какъвто и да е отговор от теб. Следователно темата ти е менте и ти си дошла да се гавриш тук с хората!


Изобщо не ти идва на ум, че може би те смята за неподходящ за приятелката си и затова не ти отговаря, нали?





..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: ТЕМАТА ТИ Е МЕНТЕ!нови [re: УниКалната]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 17:50



Да!Млад, готин, с имоти, с бая пари, с кола, самостоятелен. Как ще съм подходящ?





Тема оффнови [re: УниКалната]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано06.01.13 17:53



Уни
имаш ли инфо - защо втора неделя...не се излъчва "станция нова" по нова тв?



Тема Re: ТЕМАТА ТИ Е МЕНТЕ!нови [re: FilerO99]  
Автор УниКалната (Заядница)
Публикувано06.01.13 17:53



Да де, точно тва имах предвид - че някои неща изобщо не ти се виждат възможни...





..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: оффнови [re: NUT]  
Автор УниКалната (Заядница)
Публикувано06.01.13 17:55



Ами да - нали Иван и Андрей отиват в ТВ7 - още не са си организирали там нещата. Бих ти пуснала линкове, ама по-добре си кликни в гугъл на "иван и андрей" и ще научиш всичко сама.





..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Съжалявам, но ти или лъжеш,нови [re: FilerO99]  
Автор Poбинятa Изaypa (на живо)
Публикувано06.01.13 17:56



или има някакъв бъг в бележките.

Бележка не си ми пращал. Сега пак проверих, тъй като нямах съобщение за бележка. В запознанства наистина си постнал отговор, аз чаках бележка, както съм помолила, но такава не дойде и няма до този момент.

Иначе аз не съм тази, която ще преценява кои и какви мъже ще свържа с нея. Тя ще си преценява.




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.