Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Търся мъж на приятелканови [re: ellynora]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано06.01.13 07:51



Интерес към темата има, към офертата - никакъв.

Интерес към темата има на ниво "бля-бля".

(няма лошо)

А за интерес към офертата - откъде знаеш? На Изаура бележките ли четеш?



*ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ*


Тема добре де,нови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор ceлянинът (европростак)
Публикувано06.01.13 08:26



уреди ли се вече въпроса на твоята приятелка?
тя проведе ли вече няколко забременителни срещи...

или само така - лаф да става!

ЕВРОПРОСТАК


Тема и защо?нови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано06.01.13 09:08



какво му е на поста, виждам вече е събрал 200 мнения, за разлика от "правилните" теми. или и ти смяташ че щом нещо е атрактивно, значи е вредно




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Търся приятелка на един мъжнови [re: robiniataisaura-1949]  
Автор Батко (Bath`men Со)
Публикувано06.01.13 09:11



На 36 е, не е омъжвана, иска да се събере с мъж и да си родят момиченце.

Типично описание на последователка на Сафо ......



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Търся приятелка на един мъжнови [re: Батко]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано06.01.13 09:53



Уж майтапи си правите вие с тая тема, ама като чета 80% от вас - и от майтапите ви дори личи, че хич не сте в час с истината по въпроса. Представа си нямате колко много млади жени има в такава позиция. Също и не сте наясно, ако нямаш подходяща среда - колко е трудно да срещнеш подходящ човек. И как понякога наистина се чудиш какви опити да правиш и къде...

Лично аз имам една роднина и една близка приятелка в това положение. А ще си призная без бой, че аз самата, преди доста години, по причина на професията си, бях изпаднала в пълен вакуум...Е, нямала съм време да ходя по агенции за запознанства, но пък всичко останало си беше същото...Слава Богу - АБСОЛЮТНАТА случайност ме срещна с подходящ човек...Не всеки има шанс за такива случайности.

А че е бил подходящ - доказва фактът, че ме търпи още!





*ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ*

Редактирано от УниKaлнaтa на 06.01.13 09:57.



Тема Re: Търся приятелка на един мъжнови [re: УниKaлнaтa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано06.01.13 11:40



как определи, че 80% от хората си нямали представа, Уни
тук над 50% са или разведени, или не са се женили все още,
а и всички имаме такива приятели, които са в подобно положение и си търсят партнери,
но не пускаме обяви все едно даваме апартамент под наем в престижен квартал, с хубав изглед и голяма тераса





Тема Re: Търся приятелка на един мъжнови [re: УниKaлнaтa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано06.01.13 11:47



"Уж майтапи си правите вие с тая тема, ама като чета 80% от вас - и от майтапите ви дори личи, че хич не сте в час с истината по въпроса. Представа си нямате колко много млади жени има в такава позиция."

Каквато съм мнителна и без въображение, приятелката - темата се повтаря в няколко клуба - ми прилича на измислена. Извън тази уговорка си напълно права - умрем, като чуем типичните за подобни случаи безумни коментари от типа "Какво е чакала досега".

"Също и не сте наясно, ако нямаш подходяща среда - колко е трудно да срещнеш подходящ човек."

Подходяща среда и подходящи... умения. Звучи странно, но е така. Не говоря за съзнателни трикове или нещо подобно, просто при някои хора се получава лесно и естествено, при други - трудно, не винаги заради излишни претенции и самонадценяване, грозота или странно или отблъскващо поведение. Тея неща имат значение, но не изчерпват причините за неуспеха.
Първите искрено не разбират какъв им е проблемът на вторите (и питат "какво чакаш, принца ли"), а вторите не могат да си обяснят какво точно правят другите, та си намират (нормални) гаджета.

П.П. За процентите не настоявам.



Редактирано от MupaM на 06.01.13 11:48.



Тема Re: Търся приятелка на един мъжнови [re: MupaM]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано06.01.13 12:02



Първите искрено не разбират какъв им е проблемът на вторите (и питат "какво чакаш, принца ли"), а вторите не могат да си обяснят какво точно правят другите, та си намират (нормални) гаджета.

първите излизат с приятели, и дори да си имат гадже, могат да си намерят друго, а вторите си стоят вкъщи, защото са сами, а там няма кой да ги намери
същото е и с работата - ако имаш работа, лесно можеш да си намериш друга, но ако си безработен - кауза пердута
като неписан закон е



Тема Re: Търся приятелка на един мъжнови [re: snowprincess]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано06.01.13 12:05



Определих процента сред отговарящите.

А ако мислите, че това СЪС СИГУРНОСТ е менте или обява като за апартамент - значи наистина нямате представа до какви безумни на пръв поглед стъпки прибягват хората в такава ситуация. Често - и приятелите им, които виждат, че не върви...

Аз лично обява тук още не съм пускала за моите роднина и приятелка, но то е, защото не съм се сетила.





*ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ*


Тема Re: Търся приятелка на един мъжнови [re: snowprincess]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано06.01.13 12:10



Това, което със сигурност мога да кажа, че ВСЯКО категорично мнение по този въпрос издава неадекватност.

Личният живот само до МНОГО МАЛКА степен може да се сравнява с работата. Напротив, много често дейни интелигентни жени, които се "продават" много лесно на служебното поприще, срещат доста затруднения в намирането на партньор. За жените дори е почти правило - защото такива жени са интелигентни, силни, с характер...Колко мъже, особено на възраст, с установени навици и характер, биха се "превили" до такава жена?



*ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ*



Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.