Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Украсихте ли елхата?нови  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано08.12.12 11:16





Soul is smarter



Тема Re: Украсихте ли елхата?нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор sachog ()
Публикувано08.12.12 11:17



ти по кой стил празнуваш Бъдни вечер? Тогава се украсяват елхите...



Тема Re: Украсихте ли елхата?нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор ШокоЛада (Cola coca)
Публикувано08.12.12 12:44



Аз не съм и направо ме е срам от този факт. Преди само година елхата беше готова още в първите дни на декември...лампички..венци, надписи, коледовци...а сега нищо. Най-гадното е, че даже не ми се занимава.
Ама съм го оставила за утре, като завали сняг /поне така обещаха/.





Тема Re: Украсихте ли елхата?нови [re: ШокоЛада]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано08.12.12 14:53



Така е понякога. Всичко е въпрос на мотивация.

Soul is smarter



Тема Re: Украсихте ли елхата?нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано08.12.12 15:23



......охооо, още на първи , обожавам Коледата с всичките и глезотийки, свещи,топки,лампички, герлянди и прочие...толкова е мил и нежен този празник на подаръците на милосърдието , сякаш душата ти се отваря и дишаш с пълни гърди



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Украсихте ли елхата?нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано08.12.12 15:35



Да, украсихме я през седмицата. Мислех да си съкратя този труд, че нали ще си ходим в Бг, но малкият ми даде зор! Стана в понеделник сутринта за училище и с един замах премести всичко, което се намираше на малката масичка на рафчето под нея! Направил бил място за елхата!
Днес започнах да събирам в един ъгъл багажа за Бг, че току виж нещо съм забравила. Вчера усхяхме да купим Калвадос за кварталния шивач, който ни скъсява дънките. Това си поръча човекът без да знае в какъв филм ще ни вкара, пък играе "наше момче"! Няма как! Сега ходя доволна.



Тема Re: Украсихте ли елхата?нови [re: Джoaннa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано08.12.12 17:15



Ах тииии....



Мда, това е един от най-големите християнски празници.

Soul is smarter



Тема Re: Украсихте ли елхата?нови [re: ariel$$]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано08.12.12 17:18



Мъжете действат със замах. И аз така правя. Особено когато е следварително на дадено събитие.

Днес ходихме да пазаруваме за още туршия. Зелени доматчета и Праз.

Soul is smarter



Тема Re: Украсихте ли елхата?нови [re: ШокоЛада]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано09.12.12 09:20



Навечерието на Нова Година. Дядо Мраз стои насред къщата си и грозно псува. Снежанка прегорила манджата. Джуджетата - пияни, не щат да работят. Всеки момент трябва да се тръгва да се разнасят подаръци, а торбата стои празна. Елените осрали целия двор, счупили оградата на обора и избягали. В целия този хаос Дядо Мраз се оправя сам-самичък, с един единствен помощник - едно малко ангелче.
Ангелчето обаче цяла сутрин се мотае, а уж е излязло за малко само да донесе една елха...
По едно време вратата се отваря, ангелчето влиза с елхичката на рамо и вeсело пита:
- Къде да я сложа тая елха?
Оттогава е традиция на върха на новогодишната елха да стои едно малко ангелче...




Тема Re: Украсихте ли елхата?нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано10.12.12 07:30



Аз вчера купих от едно пазарче осветления за вътрешната елха и за външната елха. Тези за навън са светещи маркучи, като лампичките са вътре в тях (защитени от влагата) и струват по-скъпо: вътрешните са по 7 лв, а външните - по 20. Цената зависи и от броя лампички (100 или 200) в комплекта. Лампичките са всъщност светодиоди, така ми се струва.

Редактирано от Ecнaф на 10.12.12 07:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.