Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Левон Хампарцумяннови  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано09.12.12 21:19



Левон Хампарцумян - 100 000 евро месечно + други екстри, както и бонуси в края на годината за добри печалби. "Уникредит Булбанк"




Soul is smarter



Тема Re: Левон Хампарцумяннови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано09.12.12 21:23



най-нормален...+ кинтите си - ГО зяпах...в черешката на тортата!



Тема Re: Левон Хампарцумяннови [re: NUT]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано09.12.12 21:38



"ГО зяпах...в черешката на тортата!"

Го зяпай ако щеш и в Топките.
Не Е най- Нормален!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Левон Хампарцумяннови [re: NUT]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано09.12.12 21:42



Не зная. Само споделям какво видях в нетЯ.



Soul is smarter



Тема Re: Левон Хампарцумяннови [re: ПЪTниka]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано09.12.12 21:46






Емигрантите, които в последните години напускат безвъзвратно България, може да съжаляват за тази постъпка по много причини. Сред най-очевидните са това, че ще им липсва на приятелския кръг, родните отношения, духа на природата, родители и роднини и т.н. Ние обаче ще акцентираме върху една друга, по-нетрадиционна причина. Считаме, че има и една по-практична причина, заради която нашите сънародници, които изоставят родината си ще имат основания да съжаляват един ден за това.
Повечето от днес емигриращите наши сънародници обвързват мотивите си с крайно належащи причини, с пълна невъзможност да издържат- финансово, с някаква непоносима културна или законова недостатъчност в държавата и т.н.. Истината обаче е, че всичко при емигриращите се свежда до избледнелия усет за значимостта на понятието „родина“, както и с мисълта, че най-важното в живота са парите, комфорта и осигурените старини. На новите емигранти вече не им говори трайно, а само временно носталгията и за тях обезкървяването на родината не може да стои по-високо като проблем от личното им „спасение“. По-важното е обаче, че за „модерните“ емигранти всичко се свежда до икономическата „далновидност“ и някои наши амбициозни сънародници смятат, че оставането в България е безперспективно.

Интересният акцент, който искаме да поставим е, че икономическия анализ на бегълците от България всъщност е грешен. Няма да говорим за това, че те отнемат на децата си пъпната връв, свързваща ги с една древна родова традиция, с един подхранващ древен дух, като ги хвърлят в места, където живеят отчаяни материалисти и безродници-авантюристи като тях. Всъщност акцентираме върху това, че съвременните емигранти откъсват наследниците си от страна, която скоро ще бъде рай на икономическия интерес, колкото и това сега да изглежда странно на „далновидните“ им умове. Става дума дори за не толкова далечна перспектива, а за начален хоризонт на събитията в близките 5-15 години.


Soul is smarter



Тема Re: Левон Хампарцумяннови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано09.12.12 21:50



Бе то и аз видях двама като се чукат, ама не зная...ама наистина не зная...само съм видял и ви го разказвам...
Ама видя ли и езика перверзен...грапав...и аз, САМО го видях.

Не бе, нищо не съм казал...САМО ГО ВИДЯХ...егаси и езика влажен, секси сгънат...САМО го видях!


Само и аз споделям!

, да не си помислиш нещо...че те правя на кудошка?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Ами прав е човека....нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано09.12.12 22:02



Абсолютно си е прав Левон, иначе не знам защо му броите парите, не ги е откраднал, а напротив плаща данъци върху каквото взима. Хубаво е да има повече такива хора.



science is about doubt

Тема Re: Ами прав е човека....нови [re: ya2011]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано09.12.12 22:07



"не знам защо му броите парите, не ги е откраднал"
+1.
Къде е кризата, не искам да коментирам, но който не иска да изглежда - или не иска да си личи, че е - глупак, мрънкач и неудачник, по-добре да не брои чуждите пари.



Тема Re: Ами прав е човека....нови [re: ya2011]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано09.12.12 22:11



не ги е откраднал

Ок, допускаме, че се е трудил яко. Проблема е, че за да ги избачка, му трябват 50 дена седмично и 120 часа на денонощие. И така поне сто години. Само не разбирам отде намират толкоз време мутрите (както костюмираните, така и тия с анцузите) да си избачкат капитала. Виж, ако е открил лекарство за рак или заместител на петрола ясно, ама човечеца се хрантути от лихви.

М+З=ВЛ




Тема Re: Ами прав е човека....нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано09.12.12 22:20



Ами това колко му струва труда се определя на пазара.... това че за работата и отговорността, която носи ти се струва, че получава прекалено много няма никакво значение, защото не му плащаш ти заплатата.



И според мен футболистите получават прекалено много за труда си, ама никой не ме пита, щом има кой да ги плаща тези пари....

Просто така функционира света...

science is about doubt


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.