Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: MupaM]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано08.11.12 16:16



Ами ако се постараеш да вникнеш в казуса, ще разбереш, че има съвсем конкретно нарушаване на конституцията... Уви, така е.



Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!

Тема Re: В клуб "Християнство"нови [re: Пyxчe]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано08.11.12 16:18



Да, това е същото безумие.

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Black Wolf]  
Автор Mila06 (пристрастен)
Публикувано08.11.12 16:22



"пухче-ната" девойка не е необразована... била от 3 години висшистка, филоложка... може би е недообразована, щот даже не знаеше, как се пише дипломна работа и къде и как да се провери и прочете как се пише, щом не знае, а не да се предоверява на "масовата студентска логика"...

както и да е... неприятно ми е само, че не само не съм на твойто "чоглаво мнение" изразено за разлика от "патоса на селския идиот" - пухчо, с "патоса на фашисткия антихуманизъм", но нейсе... няма да седна да се обосновавам точно пък сега, когато страстите "за и против" са стигнали апогея си с пяна на уста... ша чакам страстите да утихнат и кръвта да се стече от главата по-надолу и тогава ще си кажа, каквото мам да казвам





Тема язъкнови [re: Mila06]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано08.11.12 16:34



...язък, че е на мойта позиция, а я защитава по възможно най-тъпашкия начин...

Ми точно по тая причина те пратих някъде, знаеш къде. Същата работа

/добре, знам - изчезвам/



Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Пyxчe]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано08.11.12 17:06



споко бе, пухче, по-леко, ше се повредиш от толкова възмущение





Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Molly]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано08.11.12 17:19



Как няма да се възмутя, бре!
Слава Богу, че ги има тези информационни технологии, че хора като тук възмутените защитници на конституционните права да могат да си изплачат мъката - от служебните компютри през пуш-паузите в служебно време. Напомнят ми спящите полицаи във Варна

В Конституцията пише ли нещо за моите права и отношения с МВР и полицията?
Аз странно защо точно от национален траур никак не се чувствам конституционно засегната. Сигурно щото 4 години съм се образовала до джамия. Ама нали бай ти Вълчо конституционно е на страната на джамията, а не на българския студент, та омбудсманът няма да бъде уведомен за това оплакване.

***
ЖиТиЕй, мадафака!

Тема Re: язъкнови [re: Ecнaф]  
Автор Mila06 (пристрастен)
Публикувано08.11.12 17:25



мисля, че беше пратен , знаеш къде, точно по твоя начин

и си знаеш, че всеки път ще бъдеш пращан там, когато ми се замотаеш в краката като митиляво шиле



Тема Re: язъкнови [re: Mila06]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано08.11.12 17:35



Муци, изразът е мЕтилява овца. Не идва от миндил, нито киндил (като киндилкам си краката на студентската скамейка през седемдесе и пета). Идва от метил - заболяване при ССЖ, наричано овца и ползвано като нарицателно за такива като теб.
Представи си, и от биология разбирам, и от правопис. Хем биологията пък съм я приключила през две и четвърта - над 8 години вече.

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Black Wolf]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано08.11.12 17:36



Бай дъ уей, МираМ не беше ли аВДокатка или друг вид юрист?

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Пyxчe]  
Автор Mila06 (пристрастен)
Публикувано08.11.12 17:42



ало, студентката с "масовата студентска логика", на мен математиката мож да не мий силната страна, но така като те гледам, ти нямаш ни една силна страна



не та знам на колко си години, нито искам да знам и никъде не съм писала, че си от 20 години висшистка... писала съм, че си от цели 3 години висшистка, че даже и отличника - пази боже от такива отличнички-филоложки, според както ти сама си писала ей ,на

вятър та вей тебе, на бял кон, лелиното... ни мислене, ни логика, ни нищо... даже, какво пише не мож да прочетеш като хората, на какво отгоре са те пуснали и то с шестица, не знам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.