Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: язъкнови [re: Пyxчe]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.11.12 17:49



Представи си, и от биология разбирам, и от правопис.

Е, лееееекинко ти се кИндилка правописът, но не е фатално.




Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Mila06]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано08.11.12 17:56



Не разбрах какво съм писала толкова - изразяваш се, все едно съм направила пълни самопризнания за серия от дузина убийства на 40-50-годишни висшистки. Я обясни, ама по-кратичко и без цитати, моля, че гугъл- и уики-папагали от всички възрасти ми идвате в повече - особено откак отказах да пиша тая прословута локумена работа и предпочетох два държавни изпита за 2 дни.

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re: язъкнови [re: PipilotaV.]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано08.11.12 17:59



Знам. С новите правописни правила ще трябва да проверявам абсолютно всяка дума в чисто новия ни правописен речник.

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re: Наистина съм смаяннови [re: Black Wolf]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано08.11.12 17:59



Или поне ти така си мислиш



М+З=ВЛ


Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Пyxчe]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано08.11.12 18:06



Не мога да се въздържа, мила ми болшевичке, да не те поздравя с това парче



Каквото е трябвало, са ти обяснили.



Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано08.11.12 18:09



Ех, как ми се ще младите ни хора да са като младо вино, а не като кока-кола



Благодаря ти, че не си се сдържала!



Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Пyxчe]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано08.11.12 18:10



лошото е, че с религиите от край време се преиграва, и то много, ползват се периодично според целите на ползващия ги в момента, почти венага след създаването си са се разминали тотално с първоначалния замисъл и ни ги развяват от време на време като знамена, пак не без определена цел

ти ходи ли да палнеш една свещичка ? ако да, бих те разбрала, обаче ако не, за кво се бориш всъщност ?





Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: ФишPиб]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано08.11.12 18:15



Бе и мен понякогаш ми се ще старите да са като стро вино и да отделят малко повече внимание на проблемите на младите, вместо да смятат разликата помежду им 18 години ли е, 20 ли, 25 ли и какви точно роднини биха могли да си бъдат.
Аз продължавам да се чудя засегната ли съм конституционно, когато от джамията тръгва вой, докато ми обясняват приликите между словообразуването в словашкия и в българския език; или когато във Варна снимат спящи полицаи, коиъо иначе трябва да пазят мен и съгражданите.

Не разбрах милото шесто митиляво шиле какво е завършило, че е такова форумно превъзходно - от сичко разбира, и то повече от всеки друг.

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re: язъкнови [re: PipilotaV.]  
Автор Mila06 (пристрастен)
Публикувано08.11.12 18:18



тъй ами,

и с тоз кИндилнат правопис ша мож да се ожени висШистката-отличничка-филоложка, коят разбира и от биология, че и деца ша мож да си народи





Тема Re: България светска държава ли е или не?!?нови [re: Molly]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано08.11.12 18:23



Не съм ходила да паля свещ. Пък за кво се боря - за малко повече уважение. Тия глупости тук повече прилягат на 15-годишно пишлеме-сатанистче-метълче с обърнат кръст на шията и тениска с надпис BURZUM, изживяващо своите най-антивсичко години. Ама възрастен човек, който трябва да даде пример за съграждане, а не за рушене?! Като сте заговорили за агенти и комунизъм - 20+ години след комунизЪма не мога да видя пример за следване, иначе критикари на вътрешното и международното положение колкото щеш.

Не ви ли е срам от тая тема, бе?

***
ЖиТиЕй, мадафака!

Редактирано от Пyxчe на 08.11.12 18:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.