Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 18.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един  
Автор auslaender ()
Публикувано23.09.12 07:22



един убит наркоман)

Редактирам, защото няколко браузъра и антивирусни програми предупреждават, че в линка долу има малуеър или други простотии. Отваряйте линка с красавеца на своя отговорност!


Мариян и приятелката му, която се самоубива на деветия ден след смъртта му



Редактирано от Киро на 27.09.12 13:00.



Тема Re: Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един [re: auslaender]  
Автор sachog (бухал)
Публикувано23.09.12 07:37



"която се самоубива на деветия ден след смъртта му"


"Два дни след смъртта на „наркомана” Янчев, в дома му от свръхдоза починала негова приятелка."



Бедността не е порок!!!

Тема Re: Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един [re: sachog]  
Автор auslaender ()
Публикувано23.09.12 07:47



иконописецът-мъченик е ченге. затова в общественото
пространсто се появяват глупостите за 98-ареста на убития и
съдбата приятелката му. истината, както обикновено, излезе друга.
много по-трагична от силното старческо страдание на мъченика.



Тема Re: Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един [re: auslaender]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано23.09.12 11:17



Е, па 14 малко ли са? Някак си отвътре не ми иде да съчувствам и да влизам в положението на един наркоман. Може би щото и ние сме ограбвани 4 пъти. Майната му на златото! Бяха ровили из бельото ми и капали с една червена свещ! Гнус! Наложи се да го подменя. Бях стигнала до там да се къпя на отворена врата от страх да не ме изненадат. Подскачах при всеки необичаен шум. Мене кой ще ме компенсира? От цялата работа стигнах до извода, че полза от полицията - никаква! В момента хората пренасочват негодуванието си от неефективността на полицията върху тези два индивида. Щото не е нормално един вход да е ограбван 37 пъти и един наркоман-крадец-рецидивист да се разхожда свободно и хората да му съчувстват! След като саморазправата не е предвидена от закона, по кой начин е предвидена защитата на населението?



Тема Re: Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един [re: ariel$$]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано23.09.12 11:21



Аз ПЪК продължавам да се чудя като е ограбван близо 40 пъти тоя вход, защо жителите му не са събрали някой лев да го защитят. Охрана, решетки, заключване, нещо? Не съм и съгласна, че един човек ще е виновен на целия вход и трябва да бъде екзекутиран по този начин. Тия "нормални" граждани, "жертви", срама нямат ли?

А приятелката на убития какво е предозирала, че да умре? Защото и от предозирани приспивателни се умира. И по принцип предозирането на лекарствени препарати се ползва като метод за по-безболезнено самоубийство и от "нормални" хора, с "нормални" семейства.

***
ЖиТиЕй, мадафака!

Редактирано от KoтeИгpaчka на 23.09.12 11:23.



Тема Re: Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един [re: auslaender]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано23.09.12 11:24



а ти от къде знаеш коя точно е истината ? от "достоверните" писания из интернет ли ? и какво се опитваш да внушиш всъщност ?



Тема Re: Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един [re: auslaender]  
Автор Bacилия (член)
Публикувано23.09.12 11:33



Гледах тази сутрин „Удавете водещия” с Любен Дилов - син.
Темата - „Само идиот би помилвал Йордан Опиц”.
Не следях предаването докрай, но май удавиха водещия.
Останах с впечатление, че и Опиц, и Мариан са сложени в някакви рамки, което определя и отношението към случилото се.
Дори и Мариян да е бил систематичен наркозависим крадец, не е трябвало да умира.
Ако системата - правосъдната - се отклони някак от легалните начини на раздаване на правосъдие, най-много биха пострадали невинните.



Тема Re: Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един [re: KoтeИгpaчka]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано23.09.12 11:34



Както се ограбва 4 пъти, така и 40. Моите родители живеят на първия етаж. Категорично бях против да превръщаме апартамента в затвор с решетки на прозорците. И досега нямаме. Та, викаш, ние сме си виновни! Аз все си мисля, че отворено да оставя, никой няма право да влиза в имота ми.



Тема Re: Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един [re: ariel$$]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано23.09.12 11:42



Това са начините да защитиш дома си - денонощна охрана, СОТ и/или решетки. И пак нямаш гаранция. Държавата не е виновна, че съществуват крадци, както и един-единствен крадец не е виновен, че някъде някое място са го ограбвали.

4 пъти се ограбва случайно. 40 пъти се ограбва, когато славата на "лесната" ти къща се разпространи из тези среди.

***
ЖиТиЕй, мадафака!

Редактирано от KoтeИгpaчka на 23.09.12 11:43.



Тема Re: Икона от Опиц, мъченика… (на гости в дома на един [re: Bacилия]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.09.12 11:45



Дори и Мариян да е бил систематичен наркозависим крадец, не е трябвало да умира.
Ако системата - правосъдната - се отклони някак от легалните начини на раздаване на правосъдие, най-много биха пострадали невинните.


Да.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.