Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: 175 г.от рождението нанови [re: лгДивч]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано05.08.12 15:02



"Просто човек е устроен да има водач защото е стадо."

Ти какво сега, дразги ли искаш да има тук?


Да не искаш да кажеш, че уникалната е овца и и е нужен пастир като Левски?
Ти добре го каза, но знаеш ли колко много сила се иска човек да може да понесе разбирането, че е стадо?

Иначе виждаш с очите си, какви ги умува когато няма силата да го понесе!

Питах аз Левски на нас ли ни е нужен или ние на него, но освен теб никой не иска да си отговори на въпроса....щото този въпрос води към отговора за стадото, а като се каже стадо, то разбирай животни, овци.

Но що за пастир ще е Левски, след като не е успял да осъществи идеите си и ние овцете не можахме да се научим от него как се прави?
Значи не е и пастир... е, нищо, че не е пастир, но онова за стадото си остава, и то само то остава.

За нас-за чисти и святи семейства е рано още да се говори. Винаги докато сме живи можем да се омърсим и никога не е късно!

Язък, не остана място да кажа защо попитах за нравствеността, след като всеки един от нас добре знае, кой е зло и кое е добро! Виж ни стадото в живота, един коли животни в месокомбината, съседа му отглежда и продава цветя.
Ето го и главния въпрос за Левски
Нравствеността ли създават идеалите или идеалите създават нравственост.
Ама и тази неразбрана дума откъде ми влезе в главата.
Нравственост и идеала Левски-достойна тема за кандидат студентите.
Уникалната щеше да изкара пълна шестица плюс.

Фиши, не се коси. Ти направи каквото трябва да направиш, аз го уважих и казах, че паметта на героите трябва да се пази, вече просто доразвиваме с алегра темата.
Темата го изисква от нас, изисква да си обясним кое как се прави и защо!
Ето първото сериозно обяснение е, че го правим защото сме стадо, а стадото не се нуждае от обяснения какво и защо се прави в стадото, един го направил и другите същото като него, като овцете!
Но не сме овце!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Всъщност...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Mila06 (ентусиаст)
Публикувано05.08.12 15:28



о, да, о, да... всеки глупак са утешава, че неговите глупости са най-умни и другите не са дорасли да ги и го разберат



"И най-умният си е малко прост" е казал Шекспир, ма не вярвам да си стигнала чак до там, да се мислиш за най-умната... от друга страна пък, знае ли човек... ти си уникум, да се самоизненадваш и да изненадваш... е, голяма работа сега, че си най-изненадващо уникална в "областта на глупостта", нали никой не е идеален...



Тема Re: Всъщност...нови [re: Mila06]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано05.08.12 15:36



Знаеш ли, най-често е най-важно КОЙ те нарича глупак.



Имаше една мъдрост - че глупецът винаги шумно нарича околните "глупци", като се надява така да скрие собствената си глупост...

И продължавам да се забавлявам на изцепките на 4 женски....ника в клуба, в чиито центрове на внимание съм, ама яко!

Донякъде си пускам темите и заради вас. Пускам и сядам да гледам сеир. Сега съм със сок от кайсия и шамфъстък. На сеир.

Гнус ме е само, че този път го разиграхте в темата за Левски. Сеира.



Тема Re: Всъщност...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано05.08.12 16:22



"Имаше една мъдрост - че глупецът винаги шумно нарича околните "глупци", като се надява така да скрие собствената си глупост... "

Да де, нали самата ти в съседната тема нарече глупаци хората които са тълпи във веригата магазини, толкова глупави, та чак няма да могат да гласуват.


Нали ти самата ни пита за тези глупави хора, пък аз ти казах, че и ние с теб сме глупави...
Ти не ме ли разбра какво ти казах още тогава за тази мъдрост?

Ти тази мъдрост ей сега ли я откри?

Ще можеш ли да се върнеш, да се прочетеш и да коригираш или онова твое мнение или това горе...що сама, чрез мъдрост да се изкарваш най- голямата глупачка...и то без са си се натискала в тълпата да купуваш замразените стоки.

Трябваше тогава да се вслушаш в мнението ми че и двамата с теб сме глупаци.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Всъщност...нови [re: ПЪTниka]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано05.08.12 16:28



"Знаеш ли, най-често е най-важно КОЙ те нарича глупак."

И двамата сами се нарекохме глупаци, това е много важно, наистина.
Нищо, че отричаш, нали каза, че знаеш мъдроста за глупаците...

Ади спирам, от тук нататък ще е вече прекалено.
И не се сърди, такава е играта.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Всъщност...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Oчeтo ()
Публикувано05.08.12 18:57



А ти, верно ли си толкова тъпа?

Извинявай, но може и да е имал някакви идеали Левски, ама на кого ли му е пукало...като се е озовал на бесилото заради тези си идеали?!Много лесно е сега, от дистанцията на времето, да го провъзгласим за герой! Какво оригиналничене??! Та ти си позволяваш да вдигнеш тема за Левски в момента, в който селянинът говори за гюллето в некакъв кенеф! Това ли ти е уважението към паметта на хората? Въобще, оглеждаш ли се какво се случва наоколо или само си приказваш, за да ти мине вродената негативност?!

Нарочен е за герой, защото няма нищо героично да си издигаме бесила, а после да си посипваме главата с пепел...не се мъчи да ме разбираш! Няма смисъл. Даже футболен отбор "Левски" си имаме, но иначе си го тачим като герой!, както и когато ни се прииска.



Тема Re: Всъщност...нови [re: Oчeтo]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано05.08.12 19:14



Та ти си позволяваш да вдигнеш тема за Левски в момента, в който селянинът говори за гюллето в некакъв кенеф!

Лекинко си се пообъркала. Темата е вдигната на 4 август от Мило06. Аз се включих днес, на 5 август. И не отговарям на селянина, а на твоя абсурден пост. И какво значение, всъщност, та го изтъкваш? Други доводи нямаш ли?

Извинявай, но може и да е имал някакви идеали Левски, ама на кого ли му е пукало...като се е озовал на бесилото заради тези си идеали?

Пукало му е, тъпачко (епитети и ние знаем)...на всички тогава дори им е пукало, когато са го обесили. Стихове са писали за обесването му, такива стихове, че ще са живи до края на света! Ти какво си мислиш, че е обикалял денем и нощем, зиме и лете, и на никого не му е пукало за това ли? България може би още щеше да живее в "османско присъствие", ако не беше Левски...така "глупаво и безполезно" обесен...за някакви си идеали...И ако продължаваш така идиотски да твърдиш, че МОЖЕ и да е имал НЯКАКВИ идеали - значи си най-празният човек, когото съм познавала някога, дори и виртуално. Все още се НАДЯВАМ да го правиш за да се правиш на интересна и уникална. Не, скъпа, уникалността е мой патент!



И ако на теб днес НЕ ТИ ПУКА - си е за твоя сметка.

Как се раждат такива като теб и кой ги възпитава - главата ми не го побира.

Упражнявай се да плюеш по мен - не ми пука. Остави Левски на мира.



Тема Re: Всъщност...нови [re: Oчeтo]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано05.08.12 19:20



мара Очка.





Тема Re: Всъщност...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Oчeтo ()
Публикувано05.08.12 19:21



Изключително зле си, щом се правиш на последна инстанция за Левски!

Карай се с хората, за радост на другите етноси в кръчмата...

на каквото искаш се надявай, но внимавай да не ти поискам БАН за неуважително отношение към собствените ми идеали! тя ще ми казва кое какво било!

Какво си се захилила като простакеса пред бесилото на Вярата??



Тема Re: Всъщност...нови [re: Oчeтo]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано05.08.12 19:23



змей си Очка, хала, мидомедузогугут, цял.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.