Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: suleymanpasha]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.07.12 15:58



gelsomino е с отнети права, защото сам изрази желание за това като каза сбогом.
Ти ся да не искаш админа лично да му се моли?

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: bira_more]  
Автор suleymanpasha (dionis)
Публикувано03.07.12 17:11



и какво като е казал сам "довиждане"?
казал го е и си тръгва.
точно gelsomino щом го казва, значи го прави.
обидил ли е някого?

това, че си тръгва на кого от кръчмарския списък му криви капата?
би трябвало да са доволни, нали?
тогава какъв е смисълът от появата на деус екс махина -
да вдъхва кураж на chorus-а, тез изразители на обществено мнение,
досущ като в старогръцка трагедия?

и защо деус екс махина не кръцне вип-функцията на ник ПЪТник, когато серийно се лендзи и лигави,
пускайки трагични теми, или пишейки в други теми как ей сега ще си тръгне и никак, ама никак няма да се върне..
и се появява обратно след две минути, за да изтърси поредната си лиготия.
ето ти пресен пример:





Тема Re:нови [re: ARlZE]  
Автор щaтcka бyлka (пристрастен)
Публикувано03.07.12 17:16



Социологът в мен отдавна изгаря от желание да нащрака един пространен анализ

След подобно начало не върви копи-пейст.


Everything is a mirror...


Тема Re:нови [re: suleymanpasha]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано03.07.12 17:17



Ми като си тръгва, значи няма нужда от права. За какво са му?
Ако си беше просто тръгнал - нямаше да се разбере, нямаше на никой да му се накриви шапката, и правата му също щяха да си стоят, докато реши да се върне.
Но като го правиш демонстративно, ми демонстративно си го отнасяш.

Явно има значение да се лигавиш на конкретен човек, и да демонстрираш на целия клуб.

Bеer? Mоre?




Тема Re:нови [re: suleymanpasha]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано03.07.12 17:24



мдааа, а датата е първи април на линка, нали?





Тема Re:нови [re: Silverado]  
Автор suleymanpasha (dionis)
Публикувано03.07.12 18:40





и това ли е на първи април?
"напускам клуба за неопределено време"

и след 15 минути:
"неопределеното ми време изтече"

няма такъв лигльо, нали?



Тема Re:нови [re: bira_more]  
Автор suleymanpasha (dionis)
Публикувано03.07.12 18:48



за отнемането на вип-правата на gelsomino знам какво мислиш.
и той никога не се е лигавил.

кажи ми сега защо ник ПЪТник като се лигави демонстративно
не го отнася, ами само кротко го въдворяват,
като например в ей тази тема?



- щото никой не го взема насериозно?
- щото е в кръчмарския списък?
- двете едновременно?
- нито едно от изброените?



Тема Re:нови [re: Silverado]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано03.07.12 19:28



Аааа...освен, че не съм отворил специална тема, че видите ли аз си тръгвам, а заплаших собствената си жена решила да ме плаши по интернет..., и освен че е ден на лъжата, освен че и в инфото ми съм предупредил, че лъжа, то и под всяко мое мнение съм написал че мнението ми няма нищо общо.
Това са толкова много разлики, че трябва сюлейман пашата да е сляп за да не ги види.
Но понеже ги е видял и добре ги знае и се прави на сляп, това означава, че неговото мнение ще е от нещо друго.
Е това е видимо за всички, към които той го казва и е обидно да се говори така на хората като че ли са идиоти....които не могат да направят тези разлики.

Аз като баш идиота пък ми направи впечатление, що пашата не си поддържа темата такава за каквото казва, че я пуска, а ни в клин ни в ръкав, без да съм го предизвиквал с нищо в тази тема , ме намесва в темата си що оня решил да демонстрира че напуска, пък трябвало и мен да баннат....ами ай сиктир се казва на таквоз.

Сега, ако му отговоря подобава на предизвикателството, сигурно ще викне :"Виждате ли, виждате ли, аз нали ви казах!"
Ако си премълча на предизвикателството му, това за него ще е повод да понатисне още малко по мен...и така пак да се върнем оттам дето започнахме.

Да се чудя аз сега дали да му тегля една майна още сега или да го изчакам сам да си свърши тази работа.

Алоооооо пашата, да знаеш, че твоят приятел хрисимия жасминчо, няколко пъти ме нарече идиот, а аз него нито веднъж...алооооооо нали твърдиш, че никого не е обидил жасминчо... олоооо ела на мене си.
Алоооо.. добре ли си?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re:нови [re: suleymanpasha]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано03.07.12 19:37



Не ме наричай лигльо.
Чети какво съм написал:"клуба за неопределено време. "
Не се прави на неразбиращ думите.
Освен това аз не съм казвал никъде мотиви защо напускам, по какви причини, разбирай просто съобщих, че може би отивам до тоалетна и ще се забавя.
Що не ме оставиш на мира, че нещо съм уморен от тези неща?
Казвай направо от мен ли искаш нещо, от бирата ли или от Киро?
Казвай направо както точно искаш и да приключваме с тази досада?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: разнинови [re: bira_more]  
Автор Oчeтo ()
Публикувано03.07.12 20:02



Някаква политическа система ли поддържа дир.бг като частна фирма? Че нещо се обърках от тези ти пояснения. Какъв референдум, какви анкети, когато става въпрос за културата на обществото и за начина, по който е редно да се държим на обществени места?? Не, не се възприемам за последна инстанция. Мненията ми би трябвало да се възприемат като друга гледна точка. Погрешно е и да се смята, че като изразиш мнение, непременно искаш да се наложиш на собствениците/акционерите/наетите управители и там знайни и незнайни хора на разни длъжности. Обикновено частният бизнес си сегментира пазара и не чака референдуми, но това си е мое виждане, да. А и със сигурност не разбирам този бизнес с клубовете.
Не знам защо заговори за политика, при условие, че уж всичко зависи от собствениците на частния сайт.
Не,срам си според теорията, в която този, който е твърде различен от сходните нему бизнеси и не е сертифициран по ISO примерно...е някак нелегален.

Сетих се и още нещо. Днес слушах по радио "Браво" предаването на Димитър Горчев и Анелия Богданова "На четири сини очи". Темата беше за проведения наскоро гей прайд парад. Питаха слушателите си с какво хомосексуалните са по-различни и по-привилегировани, та обществото им позволява да афишират сексуалната си ориентация. Питаха също каква е целта и защо един хетеросексуален субект няма да хукне да "размахва" на показ ориентацията си. Не чух какво им се отговори, но и аз питам каква е целта да си показваш публично публично топки, купи и други подобни афинитети?

Редактирано от Oчeтo на 03.07.12 20:15.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.