Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: LlRA..]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано26.05.12 09:10



Изобщо и не мисля да следя акциите или менструалните цикли на никого.


"Отново"?! - пиша само за 40-50, нямам представа какво значи "отново".

Темата е и за конфликта между поколенията. Ако нямаш какво да кажеш... сърди се на лошото време.



Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: Ecнaф]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано26.05.12 09:11



Смешно ми е, че се връзвате на Файловите бъртвежи





Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: Ecнaф]  
Автор Oчeтo ()
Публикувано26.05.12 09:13



Ми тогава аз искам отнемане на права на Алиса, че говори за майка ми и на Силверадо, че не спира да ми досажда!Няма нужда от отделна тема. Ти не си адвокат на 50 годишните.
Вкъщи каза, че си мълчиш, а тук се изявяваш - с каква цел?



Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: LlRA..]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано26.05.12 09:14



Еми посмей се някъде в стаята за смях


Пък модераторът нека предложи на администратора, в допълнение към моето предложение.



Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: LlRA..]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано26.05.12 09:16



да не сте от вчера в клубовете

Точно защото не съм от вчера. Виждала съм съвсем нормални хора за съвсем нормални изказвания да бъдат изхвърляни от клубове за дълго. Не намирам никаква причина някой да бъде оставян да обижда (и в принципен, и в личен план) участници във форумите.

Освен една единствена. И ако въпросното лице не отнесе бана - причината ще бъде ясна. Поне за мен.



Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: Oчeтo]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано26.05.12 09:16



Къде си поискала отнемане на права на Алиса, не виждам темата?! Дай ми л инк и ще се включа в обсъждането.
Ако Алиса говори конкретно за твоята майка и конкретно за майката на Силверадо, искай й не отнемане на ВИП, а бан за изнасяне на лична информация.

Тази тема е за нещо съвсем друго. Прочети началния ми постинг. Става дума за проповядване на дискриминация по възраст.

Мълча и говоря, когато и където пожелая и независимо от това, какво съм казал вчера или утре.



Тема Re:нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано26.05.12 09:17



(не бан, а отнемане на vip)



Тема Re:нови [re: Ecнaф]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано26.05.12 09:19



Хубаво де, аз говоря за хора, които са дори банвани за много по-малко от това, което той прави.



Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: Ecнaф]  
Автор Oчeтo ()
Публикувано26.05.12 09:20



В твоята тема искам отнемане на права! Защото е ненормално да се занимавате с това, с което се занимавате - плюене по всеки, решил да назове нещата с истинските им имена!
Какво да ти чета темата? Ясно ми е, че си падаш по 25 годишни с опит с над 20 мъже!



Тема Мери си приказкитенови [re: Oчeтo]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано26.05.12 09:28



В отговор на:

Ясно ми е, че си падаш по 25 годишни с опит с над 20 мъже! Ясно ми е, че си падаш по 25 годишни с опит с над 20 мъже!



Извинявай, но за такова лично предположение аз мога да поискам бан за теб, да не говорим, че такова нещо от нищо не е ясно. Бан, а не временно отнемане на вип.

Мери си приказките, моля.
(между "25" и "годишни" се слага тире)

Редактирано от Ecнaф на 26.05.12 09:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.