Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: Ecнaф]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано27.05.12 20:37



Не съм те определила като какъвто и да е. Зададох въпрос, на който не ми отговори .

След като се определяш че не попадаш в тези квалификации, които Файла е писал, то защо се засягаш и приемаш лично, това което е писал ?

По логиката ти, ако примерно седиш да кажем в кафене и на съседната маса говорят и кажат нещо, което ти не харесваш какво ще направиш- ще отидеш да искаш от управителя да изгони хората от съседната маса от кафенето ли ?

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Re: ми той затванови [re: Ecнaф]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.05.12 20:37



Но пък едно от малкото места, в които името му е написано Закърбърг е книгата на Бен Мезрич за историята на Фейсбук и т.н. Но пък явно и нея не са чели.:))




Тема Re: добре де,нови [re: Ecнaф]  
Автор врабец ()
Публикувано27.05.12 20:46



геврек, миличък, пиша тук само за да видиш, че те прочетох и да ти кажа
ама стига си си давал телефонния номер на разни, притеснявам се така



Тема Re: ууу, много тъпо!нови [re: врабец]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.05.12 20:50



Че той живота като цяло е много тъпа работа, ама те - живеем го.
Имало едно село. И в него дядо поп. И отишла една млада мома при дядо поп да му иска съвет. Почнала момата да хмънка, а дядо поп почнал да и обяснява колко тежка и сложна била тая работа. Ама си предложил услугите (по лечение от девственост).
- Ама дядо попе, ти възрастен човек, пък да се мъчиш тук с мен?
- Ех, чадо - дядо поп за мъка е роден, за мъка....

Bеer? Mоre?




Тема Re: ууу, много тъпо!нови [re: bira_more]  
Автор врабец ()
Публикувано27.05.12 21:06



всъщност животът е удивително място във времето.
и за всеки има такова, без никакви заслуги, направо безплатно, просто си гребваш
и е толкова ларж някакси - не знам за случай животът да се е дръпнал - ооо, този е адски тъп, няма смисъл да се хаби място във времето за него



Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: The Fifth Element]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.05.12 21:11






Не виждам никаква причина да обсъждам моята логика.
Би ли прочела .
Ако примерно аз седя в кафене и на моята маса някой дойде, без да пита и почне да ми говори глупости (това е ситуацията, в разрез с описаната от теб), няма да чакам и управителя.

Темата е за това, въпросният човек да отиде на друга маса. Нима не разбра? Съвсем ясно съм написал, че искам отнемане на достъп до моята маса. Всички останали маси са свободни, празни, чакат го, зовят го!

Редактирано от Ecнaф на 27.05.12 21:11.



Тема Re: добре де,нови [re: врабец]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.05.12 21:13



Не се притеснявай, имам доста телефонни номера

- да ти звънна ли и да ти кажа ли кога ще ме намериш?
(само поддържам темата от куртоазия, не ме мисли)

Редактирано от Ecнaф на 27.05.12 21:14.



Тема имаше неотдавна дискусиянови [re: Ecнaф]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.05.12 21:22



във ФБ за него, та прекрасно знам как му е името, къде живее етц.! просто се майтапя!

ти взимаш твърде насериозно битието, клубовете, кой какво казал и т.н. Споко, бря, чиляк!

п.п. ей затва сигур не се прави секс с 50 годишен мъж - той не дава дума му се издума!



Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: Ecнaф]  
Автор LlRA.. (мission)
Публикувано27.05.12 21:24



Е да, ама ако на "твоята" маса има и други хора, които не са съгласни някой да си тръгне...какво би сторил?

Всъщност, има ли и други хора-масата е обща...както е в нашият клубен случай



Хипотетичен въпрос...нищо общо с Файла:)

п.с.чешам си клавиатурата...между другото да го спомена...



Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: LlRA..]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.05.12 21:30



Самото наличие на темата подсказва отговора ми, питай нещо по-...






Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.