Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Ааа, никаква охрана не може да го спаси у нас.нови [re: bira_more]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано27.05.12 19:58



Тук моментално ще бъде урочасан по всички линии, котка ще му мине път на заден ход, бухал ще го забуха от изсъхнал орех точно на пълнолуние и.т.н. Спукана му е работата!





Тема Re: добре де,нови [re: врабец]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.05.12 20:05



Това разбирам.
Не разбирам как може да получиш достъп* за 40-50 и да им кажеш в очите, че са тъпанари и какво беше там.

Ако получа достъп до клуб "Ева и Ева" дали ще го загубя, ако с пълно гърло заявя пред клубарките там, че лесбийките са ненормални? Според мен е съвсем логично да го загубя.
Ако получа достъп до клуб ЦСКА и заявя, че трябва да го ликвидират тоя скапан футболен клуб и че за нищо не стават, че трябва да им отнемат лиценза незабавно - нима няма да ме отсвирят?



____

изглежда погрешно си радзбрала, че искам бан.
Не, искам да няма достъп до 50-годишни.

Тоест, намирам за напълно уместно разсъжденията да бъдат на друго място. Това нито ще ги направи верни или неверни, нито ще ги забрани, нито нищо. Просто на друго място. Боклукът - при боклука.

Редактирано от Ecнaф на 27.05.12 20:07.



Тема Re: добре де,нови [re: врабец]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.05.12 20:05



Някакъв на 40 тръгнал да се жени за 20 годишна. И приятеля му вика:
- Ама след 10 ти ще си на 50, а тя на 30.
- Е и? Кво от това?
- Ще можеш ли да и насмогваш?
- Ми що? Кво ми е?
- Ама след 20 ти ще си на 60, а тя на 40.
- А бе ти да не си луд? При наличие на толкова много 20 годишни, кой ще се аби с 40 годишна?

Bеer? Mоre?




Тема Подкрепямнови [re: Ecнaф]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.05.12 20:07



В смисъл - това са правилните аргументи. Може да си ги споменал и в първото си мнение, ама това е есенцията за причината за отнемане на ВИП достъп.

Bеer? Mоre?




Тема Re: добре де,нови [re: Ecнaф]  
Автор врабец ()
Публикувано27.05.12 20:12



е, все пак съществото е ментално, емоционално и бознаощекак обременено...
и освен тва го е казал в пристъп на гняф тва, за някакъв конкретен невинен 50годишен господин, който явно е по-мъж от него и тя го е избрала него...
а, впрочем, и аз съм убедена, че доста от мъжете от клуба ги бива повече във всяко отношение от мнозина по-млади мъже.
което, може би, за някой недотам разсъдлив човек би изглеждало като парадоксално несъвместимо твърдение с предното ми, че 50 годишните са дърти за 25годишни момичета по принцип.
но не е, не се бие. това е положението.
обаче пък, ако ти се играйка баш пък с тва - играйкай си, ай ся





Тема Re: ууу, много тъпо!нови [re: bira_more]  
Автор врабец ()
Публикувано27.05.12 20:16



нали и ти така мислиш


сигурна съм, че да, щото инак бих се разочаровала, а пък толкова рядко имам случай поне малко да се очаровам в този клуб (и отвъд него), че би било чиста безсмислена загуба.



Тема Re: 15-20 & 20-30нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано27.05.12 20:16



... пу, ни тъй срам... приказва ли са тъй, джанъм... види са аджамийче си:)))

...къде го чукаш, къде се пука...


Тема Re: ми той затванови [re: Ecнaф]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.05.12 20:20



ох, ма си пунктоален понякога! Махни вратовръзката, неска е неделя!



Тема Re: добре де,нови [re: врабец]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.05.12 20:24



- когато пуснах темата, нямах представа кой стои зад ника. Сега имам, чух се лично с него по телефона и няма да коментирам.
- пристъп на гняв не е аргумент
- конкретен господин? = "да се чука с 50-годишен е отвратилелно, долно и ненормално", тук напротив няма конкретен господин, а става дума за всички господа на 50-годишна възраст.



Тема Re: ми той затванови [re: parvaty]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.05.12 20:26



И по bTV, и в Дир, и където се сетиш - няма нито един журналист, който да си е направил изобщо малкото усилие да разбере как се произнася името.
Всички преписват един от друг. Поне да бяха гледали филма.

Пишат, колкото да не заспят. Потресаващо.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.