Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема ми той затванови [re: Ecнaф]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.05.12 19:25



Цукенбърг е милионер, ку ме разбираш!





Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: Ecнaф]  
Автор The Fifth Element (air)
Публикувано27.05.12 19:29



Имаш предвид, че написано от юзърнейм във форум и в случая Файла е толкова важно и оказва съществено влияние на реалния ти начин на живот ?

Не виждам как човек ще се засегне от написано във форум, освен ако не го е приел лично. Мисля, има случаи когато нещо конкретно написано човек би се засегнал, притеснил или би приел за заплаха за себе си , но този конкретен случай не е такъв.

Има ли причина да приемаш лично, написаното от Файла ? Защото съм стигнала до извода че човек се обижда и засяга, когато му напишат истината, а на него тази истина не му хареса.

Добър вариант е да не го четеш какво пише (както е писал Бирата) , а той нека си пише.

Щастлив е този, който може да вижда Слънцето ....


Тема Милионер ще стане само след като сенови [re: parvaty]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.05.12 19:39



ожени, до тогава си е милиардер.
А пардон, май вече се е оженил, та може и да е станал милионер.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Милионер ще стане само след като сенови [re: bira_more]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано27.05.12 19:43



верно! ма онаа, дребната трътлеста азиатка, била ного скромна! гледа надолу, а както знаем - който гледа надолу мисли за голо! демек, нема му струва много на човека! той сигур затва се жени за нея, аз не съм видяла евреин да прави погрешен ход що касае материалното благополучие, да ти каа!



Тема Така е. И акциите му на борсата поспаднаха,нови [re: bira_more]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано27.05.12 19:47



но тава са незначителни подробности.
Технически казано, ще се наложи Марк да позатегне колана и вече няма да си позволи да мези всеки ден с по 2 тона първокласен черен хайвер, а само с тон деветстотин и педесе кила. Да му имаме проблемите!





Тема Re: Така е. И акциите му на борсата поспаднаха,нови [re: Phillip]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано27.05.12 19:50



Предпочитам да му нямам проблемите. Сещаш ли се че ако тоя пич живееше в България, щеше да му е необходима поне една рота охрана?
А там мое да мине само с взвод.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: The Fifth Element]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.05.12 19:53



Мисля, че имаш доста погрешни разсъждения.

Засегам се лично и когато пребиват жена пред очите ми.
За записа: от мъжки пол съм.

(оттук нататък не знам за кое друго твое разсъждение-импровизация да се хвана...)
Доколкото разбирам, идеята ти е, че аз съм тъпанарят. ОК.
Схващам препоръката, че трябва да си слагам една превръзка на очите. Турям си я и нека бият, когото щат.

Редактирано от Ecнaф на 27.05.12 20:01.



Тема Re: ми той затванови [re: parvaty]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.05.12 19:54



Казва се "Закърбърг".



Тема Re: Искане за отнемане на ВИП достъп на FilerO99нови [re: PipilotaV.]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано27.05.12 19:54



Пипилото, може ли да си толкова умна?!?!
Баси, как ти се редят в устата тез думи!





Тема Re: добре де,нови [re: Ecнaф]  
Автор врабец ()
Публикувано27.05.12 19:55



че нещото с прякор на сито, или цедка (не знам що му викате "файл" и производни) го пере сачмата от една страна, а от друга е мъш като лайно на дъш - едно на ръка.
то плямпа, то вряска и пръска... зарежи.
обаче
ти сега не го приемай лично, моля те, ако може, но дори и да не се получи да не го приемеш лично - няма как - ще трябва да понеса, че без това да е било намерението ми, съм те засегнала.
ето виж:
дъщеря ми е на 25.
от представата, че някой като вас, на и на над 50, би могло да я пипа и гняви, ми се повръща спонтанно.
честна дума.
нищо лично към никого конкретно разбира се, но просто на 50 вече сте... абе не сте за 25 годишни момичета и това е.
миризмата ви не е като на 25-30.
зъбите ви отдавна не са.
скалпът е... хм. друг.
вярно, добре сте си, ставате си за 40-50 годишни жени, но за момичета на 25 сте просто дърти бе, неподходящи.
нечистопълтно е някакси...
дори да има редки изключения, те са това, което са - редки и изключения.
то затова така им се казва - редки изключения.
изобщо не ме интересуват примери от холивуд и намсикво, дори от собственото ми семейство примерите са някакси... абе не може да образуват представителна извадка, че да определят норма, нормалност.
младите момичета са си млади момичета.
попре-пре-зрелите мъже на 50 и над 50 са си попрезрели мъже и това е.
нормално е да са бащи на 25годишните момичета, а не сексуални партньори.
шак жаб дан сон гьоль - дет биха рекли френците. ако им хрумнеше.
ся, че цедката, или ситото, или каквото е там нула-нула-девет е кукумицин, не значи пък, че с абсолютно всичко, което казва, по подразбиране трябва да сме несъгласни просто щот той го е казал.
това си е неговото виждане по въпроса - стари ли са 50годишните мъже за 25годишни момичета - ами по принцип да, стари са.
(не че той, на каквато и да било възраст, е ставал, или би ставал... както и да е.)
колкото и банове, и да му се лютиш - просто тва е положението.
какво да се направи.
искам да кажа - не това, че му е такова мнението по този конкретен въпрос и не си го е скрил куртоазно предвид аудиторията (40-50 и над) му е кусурът на сито номер девет хилядни, поне така мисля аз.
по-скоро е убер досаден.
ма не само той.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.