Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Аман от тоя преход!нови  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано15.01.12 15:54



Преходът не ме вълнува, бе, господа политици, журналисти и прочее разбирачи на "защо сме зле".

Преходът е започнал и приключил с първите законни избори и избирането на Желев. Всичко друго е пънене и обяснение на лична некомпетентност.
Неспиращият преход не е виновен за ниските заплати и високите данъци. Преходът не е виновен и за това, че България не се вмества в никакви икономически закони, но от 12 години финансовите ни министри се опитват да действат според тези закони.
Преходът не е виновен за това, че децата са неграмотни или мързеливи.

Виновни са хората. Чакаме на някой друг да ни оправи и избираме старите комунисти да ни управляват, оправдаваме се, не изискваме това, на което имаме право, просто НЕ ЗНАЕМ и НЕ СМЕ НАЯСНО как стават нещата. Родителите на днешната младеж са родени и расли в комунистическо време и дават мило и драго на децата да не им се налага да разбират какво е било едно време, но от това страдат децата - разглезени, мързеливи и чакащи всичко наготово.

Аман вече от оправдания!

***
Як си, пич!


Тема Re: Аман от тоя преход!нови [re: Aз бяx]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано15.01.12 16:25



ПЪТник те заразява. Не е важно кой е виновен. Докато приказваме кой е виновен, няма да остане държава.
Важно е какво можем да направим, така че да има подобрение.
Можем например да дадем рамо на Светльо Витков. Още сега. За да усети човека че все пак има някаква подкрепа. Изборите са далеч. Но когато наближат ще е късно.
Важно е и да се разбере че нещата се случват бавно. Ако започнем сега, може би твоите деца ще растат в едно по читаво общество. А може би чак при твоите внуци ще се случат истинските промени.
Нещата се случват бавно, защото има огромна инерция. Не можеш с лозунг, да промениш всичко от вчера за днес.
Но пък може да опиташ и да успееш. Сигурно е че ако не опитаме няма да успеем.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Аман от тоя преход!нови [re: bira_more]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано15.01.12 16:42



И аз това казвам. Единственото, което се върши сега, е да се търсят виновни защо това не става, защо другото не потръгва и най-вече - защо няма пари. Ама на мен не ми трябват обяснения кой е виновен! Трябва ми свършена работа, реални резултати или поне признаци, че нещо въобще се върши. Такива признаци няма - нищичко не се върши.

***
Як си, пич!


Тема Re: Аман от тоя преход!нови [re: Aз бяx]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано15.01.12 17:59



Аз пък вече се веселя! Тия дни наистина се чудя в какъв цирк живеем. Остави изцепките на ББ, остави оплакванията, вините. Това да търсиш вина у другите е нещо, което психолозите го обяснават лесно и бързо.

За друго се хихикам. Големи, възрастни хора, депутати, политици, които "коват" закони. И сядат тези отговорни люде и пишат писмо до майката на друг възрастен човек, също голям и самостоятелен. Важно писмо, че дъщерята е предател и крадец.

А тези достолепни люде ги гедах по ТВ и заявиха, че като нищо ще пратят такова писмо и до ддруги майки на съпартийци, ако сгазят лука. та и твойта майка също, заканиха се те



Детската градина в пет и половина

Сега тръпна да не пратят писмо на мама, че не си изпълнявам служебните задължения.

Божкеееееееееееееееее



Тема Re: Аман от тоя преход!нови [re: Aз бяx]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано15.01.12 18:01



Ми , аз за това точно ти говорех в другата тема...
Ей така ще седиш още 20- 30 години. Никой нищо няма да направи. Положението ще се сговнясва все повече и децата ти ще живеят по зле от теб.
Честито на останалите тук!!!



Моята тиха лудост:

Редактирано от kiko64 на 15.01.12 18:20.



Тема Re: Аман от тоя преход!нови [re: Aз бяx]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано15.01.12 18:34



дано повечко деца мислят като теб!
Ний са осрахме.
Сега започваме да се надаме на ВАС.





Тема бе, ти си била на 3нови [re: Aз бяx]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано15.01.12 19:08



1989-та, ай не се оплаквай, де! Аз ку съм на теб отдавна да съм мигрирала нейде! СЕГА е момента!





Тема Re: Аман от тоя преход!нови [re: Aз бяx]  
Автор sofka (горделива)
Публикувано15.01.12 19:33



Превърнахме се в преходно-кризисна държава и вървим към някакво дъно, което мечтаем по-бързо да стигнем.За да се оттласкаме от него, когато няма да има накъде да слизаме.
Прогнозистите определят 2012 година като апокалиптична, понеже Нострадамус е предсказал, че тя ще бъде повратна в историята на човечеството.
Не ни остава нищо друго, освен да чакаме нещо да се случи.
А некой шукна, а случващото се ще ни подмине!
Затова пазете тишина!



Щастието се състои в доброто здраве и късата памет.

Тема Re: Аман от тоя преход!нови [re: Aз бяx]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано15.01.12 19:46



.........че при комунизма си беше готено бе, както сега е в Канада примерно ....кво да не би канадците да живеят в комунизъм ,



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: бе, ти си била на 3нови [re: parvaty]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано15.01.12 19:53



Като съм била на 3 годинки, така и следващите 22 години, а досега, все за прехода слушам. Преходът е виновен, че в началото на 90те родителите ми са ядяли хляб и сол, за да може за мен да има кашкавал и салам. Преходът е виновен, че пенсиите им ще са изгорели. Преходът е виновен, че баща ми заряза работата си в БДЖ, за да става бизнесмен, защото не е изкарвал достатъчно да ни храни.
Не ме вълнува как е било през комунизма, вълнува ме, че 22 години след комунизма е зле, а в 15 от тези 22 години аз имам достатъчно акъл да видя, че е зле, но и че се избират хора на по 50+ години да ни управляват, а после медиите гърмят кой от тях имал или нямал досие.
Ай сиктир, драги зрители. И тази година доходите на семейството ви ще гравитират около прага на бедността, при някои даже ще са под този праг.

***
Як си, пич!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.