Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Корабът потъва нормалнонови [re: Kиpo]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано11.01.12 08:20



ай стига с тия социални теми бе....дай си говорим за секс



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Корабът потъва нормалнонови [re: Kиpo]  
Автор Крадецът на ябълки (и круши)
Публикувано11.01.12 08:38



преди няколко дни се запознах с едно дете - ромче, около 21 годишно, което учи за учителка, а родителите му работят в Гърция срещу 1000 лева двамата - селскостопански работници. Детето е си е ок - не е раждало, не се продава, живее с 400 лева месечно до 500, мечтата му е да излезе от рамката на етноса. Лятото работи сезонно, подходяща работа... Та, какво исках да кажа - обществото, създадено от глупаци, генерира малоумници. Образователната "система", "църквата" и всичко в тази "държава" трябва да бъде унищожено(с огън и меч) и изградено отново с нови и жестоки правила, наричани простичко Закони. Ако това не се направи бързо и на куп - не се промени Конституцията и изгради нов обществен строй - бъдеще йок.



Тема Точно за това иде речнови [re: ПЪTниk]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано11.01.12 08:43



Някой се изсира, но този, който хваща продукта и му го размазва по муцуната се оказва виновен наравно с автора на фекалията. За мен това не е справедливо. Няма лайно - няма аромат.



Ин витро си е прелюбодейство!! Това е смъртен грях.Щом не може да имате деца се покайте пред Бога!

Тема как бе човек)нови [re: ceлянинъt]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано11.01.12 08:54



Моето село е на 30 км от твоето, ако знаеш какви палми имам там. Не е бъзик. И банани. Питай модератора.



Ин витро си е прелюбодейство!! Това е смъртен грях.Щом не може да имате деца се покайте пред Бога!

Тема удоволствие е...нови [re: Джoaннa]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано11.01.12 08:55



да наблюдавам как се стича по бедрата ти, след като станеш от леглото.



Ин витро си е прелюбодейство!! Това е смъртен грях.Щом не може да имате деца се покайте пред Бога!

Тема охооо,нови [re: Kиpo]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано11.01.12 09:31



то станахме вече петима!

най-малко!


ЕВРОПРОСТАК


Тема Re: охооо,нови [re: ceлянинъt]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано11.01.12 09:38



С Джоана и онова, което се стича, да.



Ин витро си е прелюбодейство!! Това е смъртен грях.Щом не може да имате деца се покайте пред Бога!

Тема Re: Душата,нови [re: bira_more]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано11.01.12 09:58



ми - аз "мама и тате" ги познавам и съм им обяснил каквото трябва лично. Даже - ако река - ей сега ще ида до тях и пак ще им го обясня. Да не съм някой като теб - да седи на майната си и да им "обяснява" в дир.бг с безкрайни постове?
Тук аз на теб обяснявам - не, че ще разбереш - затова - да кажем, че си губя времето с теб, когато нямам друго по-важно за правене.



Редактирано от Koм на 11.01.12 09:58.



Тема Re: Душко,нови [re: bira_more]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано11.01.12 10:00



туй ти го каза клюкарката във входа или Силверадо? Не, че има разлика - и тримата не познавате един циганин лично.





Тема Re: Според мен,нови [re: bira_more]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано11.01.12 10:03



Я кажи как видя сега, че половината село краде ток?
Вие нищо не виждате, освен криминалната хороника по вестниците. Няма и как да видите, щото не искате.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.