Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: разкажинови [re: Silverado]  
Автор щaтcka бyлka (пристрастен)
Публикувано10.01.12 20:21



мерси, че поне опита да отговориш на въпроса ми.
и ако позволиш, да добавя-- в темата обаче почват да припълзяват стереотипи, не само за цигани, но и българи в чужбина примерно;
агресивния тон съвсем естествено си се намести;
авторитарни заплахи, на нищо основани, но някак приети за нормални;

ако мислиш, че агресивността на един администратор и циганските проявления, за които нямам нужда от търсачка, нямат абсолютно нищо общо, грешиш според мен.


Everything is a mirror...


Тема Re: не обиждай тоя достоен мъжнови [re: ariel$$]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано10.01.12 20:22



Не, не може, ако хората, които се засягат, са селяндури, отишли да мият чинии, да берат ягоди или да сервират в Макдоналдс.
Тебе те разбрах, че си от хай-класата с езиците, знанията, уменията и останалото. Предполагам, че в европарламента нашите представители пак са от хай-класата. Обаче някой идиот, който тъкмо е завършил гимназия тук, изборът му е да оправя коли тук или да стане носач там - да каже, че е духнал, защото не може да живее нормално в България - благодарим, няма нужда.
Всъщност, хората с двата езика и ненамсикви квалификации са малцинство. Повечето са се изнесли. Нямам нищо против всеки да си търси щастието, ама айде индивидите от моята плебейска каста, вчера излезли от обора и без никакви умения (дори за шивачи), да не ми разправят как нямали възможност за добър живот в България.

***
Як си, пич!


Тема Re:Re:Re:Re: Корабът потъва нормалнонови [re: Koм]  
Автор sofka (горделива)
Публикувано10.01.12 20:23



Напълно те подкрепям.Обаче какво си седнал да говориш на хора за които котенцата и кученцата са по-важни от ХОРАТА.И за сведение ще кажа, че дълги години свекито си ходеше на фризьор при една циганка.Помня я като по-млада, когато дрънкаше отвсякъде. Тя беше най-добрата в салона и много жени я предпочитаха пред другите фризьорки.
После и аз ги наблюдавам на улицата как чистят, също как садят напролет цветя по градинките.Има между тях съвестни и добри.
Освен това циганите са много задружни за разлика от нас и като се отнасят добре с тях, те също отвръщат с добро.Не разбирам каква е тази дискриминация по отношение на тоя етнос и защо някои се чудят как да се отърват, едва ли не, от него.
Ми...българите в някои отношения сме бетер циганите!
Днес ми се наложи да раздавам лакти, за да се добера до един промоционален спален комплект в Била.Ами да не ви казвам как бабичките-пенсионерки щяха да ме изядат.

Обаче не им се дадох.На техния подход отвърнах с адекватен мой.Ама, ха! Цял живот някои ще се мислят за богоизбрани с мисията да тъпчат другите. Е, нема да стане!

Щастието се състои в доброто здраве и късата памет.

Редактирано от sofka на 10.01.12 20:27.



Тема Re: не обиждай тоя достоен мъжнови [re: Aз бяx]  
Автор ariel$$ (стар клубар)
Публикувано10.01.12 20:29



Добре, аз не съм тръгнала да съдя твоя избор. Избрал си да живееш и работиш в Бг, чувстваш се добре, значи всичко е ОК. Ти защо си позволяваш да съдиш избора на другите?
Едно от най-важните неща е човек да се чувства щастлив. Ако по някаква причина хората се чувстват щастливи на някое определено място, значи това е тяхното място!



Тема Re: разкажинови [re: щaтcka бyлka]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано10.01.12 20:31



явно не си запозната с историята на развитие на подобни теми - от чужбина накацват темата накокошинени поучители и с назидателен тон раздават акъл на кило, без да са в час с гайлетата на редовите граждани и селяни тук, в България.


В което съм убеден, разбира се!
Предполагам разбираш вече намека за незаинтересованост към живота на латиносите.



Тема Re: не обиждай тоя достоен мъжнови [re: Aз бяx]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано10.01.12 20:34



Мдам....явно съм тъп селяндур. Даже не разбрах наруга ли ме или ме пита нещо.
Имам аз ....как да ти кажа...имам. И кво като го имам? Нямам спокойствие , перспектива. За децата ми хич!
Трябва ли да обяснявам на децата си как да заминат, защото няколко десетки хиляди "изучени, с два западни езика, запознати с ИТ и т.н." са твърде страхливи или мързеливи и терминал 1 им е по-лесно? Айде цялата София да вземе да си хване багажчето и да замине тогава, а?
София не е в България. Страхливи и мързеливи??? Хааа-ха-ха....ще ме умориш!!!


" Не ща на хляба мекото , не ща готов кравай! Влече ме на Далекото несбъднатия край!" Дрън дрън....глупости.
Ми как не се сетих!!! Тука остават само безстрашните и работливите!!!

Селяндурите заминават!!!!
Верно , така е ....а аз тъпака, да не го прозра....

Моята тиха лудост:


Тема Re: не обиждай тоя достоен мъжнови [re: Aз бяx]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано10.01.12 20:35



Ех... чудя ти се защо се напъваш да говориш неща, в които не вярваш и ти самата.





Тема Re: не обиждай тоя достоен мъжнови [re: ariel$$]  
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано10.01.12 20:38



Те да се чувстваха щастливи... Но всячески се опитват да обяснят колко е ЗЛЕ в България, а колко е СУПЕР в чужбина. Забелязала съм, че колкото повече един и същи човек хвали едно нещо, толкова по-разочарован е от него, но се опитва с убеждаването на другите да убеди и себе си, че всъщност не се е прецакал.
Няма да съдя избора им да заминат, ако не ми го натякват постоянно като единственият правилен.

***
Як си, пич!

Редактирано от Aз бяx на 10.01.12 20:39.



Тема Re: не обиждай тоя достоен мъжнови [re: Aз бяx]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано10.01.12 20:40



И в тая тема, кой ти натяква подобно нещо? Човека, с който се заяде живее в България, мисля - каза - Сливен.





Тема Re:Re:Re:Re: Корабът потъва нормално [re: sofka]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано10.01.12 20:42



Аз пък ако бях на твое място, и по кокалчетата щях да ги сритам. Ай ша им...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.