Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 05.07.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 'никому в угода, на никого напук'нови  
Автор gelsomino (solitario)
Публикувано17.12.11 11:50




срещу


или

nulla dies sine linea
срещу
нито ден без глупост



Тема използвам темата ТИ - сори!нови [re: gelsomino]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано17.12.11 17:20



в момета ББ е гост на Карбовски по нова ТВ...почнах да го "слушам"!



Тема Re: 'никому в угода, на никого напук'нови [re: gelsomino]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано18.12.11 15:19



Преди време моя пръв професионален гуру, преди да се настани окончателно в германия, ми казваше, че комунизма е неизлечима болест на мозъка, аз не му вярвах. (Ма за жалост гледам порязява и немския политически 'елит', но в едно гражданско общество това не е чак толкова страшно за него самото).
В един хубав виц от соц. времената се разказва, че по времето на Брежнев конструирали нов локомотил, обаче каквото и да правят не може да тръгне. Тогава Брежнев, казал пуснете пердетата на вагоните и озвучавайте вътре със звук имитиращ движещ се влак и пътниците ще си мислят че се движат.

О времена, о нрави

.

...защото буквата убива, а духът животвори. ап Павел

Тема Re: 'никому в угода, на никого напук'нови [re: gelsomino]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано18.12.11 15:44



Не бях видял темата ти, присъединявам

към твоята.



Тема новият шеф на изпълнителна агенциянови [re: Гeвpek]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано19.12.11 12:27



Новият елит:





Тема Re: 'никому в угода, на никого напук'нови [re: Гeвpek]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано19.12.11 13:44



"срещу
нито ден без глупост"

Внесете корекции в темите си, защото и в дете теми горният цитат от тази тема не е верен, абсолютно грешно мнение.

Ако наистина темата е за глупост, то тя е навсякъде, не само в посочените от вас двамата места!
Навсякъде разбирай и нас тримата


Обосновката: Не е възможно Тато да управлява цял народ 45 години и това да е негова глупост.
Не е възможно ББ да печели изборите и това да е негова глупост.
Същото е с медиите, вас и мен.

Кажете за какво е темата?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от ПЪTниk на 19.12.11 13:48.



Тема Re: 'никому в угода, на никого напук'нови [re: ПЪTниk]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано19.12.11 13:49



Е как да коригираш нещо, публикувано на 17.12.11 в 11:50 ч., това е глупава идея и разбирам само един от тримата


Мандалото е хлопнало на 6-тия час след посочения.



Тема Re: 'никому в угода, на никого напук'нови [re: Гeвpek]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано19.12.11 14:04



Нищо против мнението ти за глупостта.
Щом ще продължите да го наричате глупост, наричайте си го както сте започнали.
Няма как да участвам с коментар по темата, но ще участвам, за да разбера всичко за глупостта и хитрините, за глупаците и хитрите...

Щото само така ще ми се проясни защо се случват тези неща, които вие наричате, че са от глупост.
Така ще разбера и защо точно така го правите... това което ми казваш, че времето е изтекло, не ме устройва като отговор на въпросите ми.
Само така ще разбера умишлено ли избягвате да наричате нещата с истинските им имена или и вие като ББ от случай с цитата се правите на прости.
Аз със сигурност твърдя, че не сте прости.
Остана варианта както ти казваш, че простият съм аз...

Помисли по случилото се, може и да разбереш прост ли е ББ или мисли другите за прости?

Това е темата.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема масов ревнови [re: ПЪTниk]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано19.12.11 15:23



Я дай истинско име на това:





Тема Re: масов рев [re: Гeвpek]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано19.12.11 16:06



И това не е само от глупост. Глупостта е във всеки един от нас. Тук питаш за друг вид глупост.
Това не е ли извън темата?
Да, мога да го обясня и да го нарека с точното му име, но глупост е далеч от него. По скоро е зависимост, човешка зависимост.
Подобно е на емоционалните припадъци и смърт по време на грандиозни рок концерти футболни мачове и подобни.
В този смисъл всички запалянковци са еднакво глупави...и всички политици са еднакво глупави, всеки в неговия смисъл на зависимост.
Не си готов за отговора. Зависимостта иде от силно същество, много по- голямо и от нас, и много по- различно от нас. Зависимостта ни с него е взаимна дотолкова, че не е сигурно кога кой на кого влияе. Това същество се намира и далеч и в нас едновременно. Примерът ти от видеото е точно такъв случай.

Всичко онова което очите ти виждат и ушите ти чуват са само следствия, които ти взимаш за причина.
А глупост е човек да гледа на следствията като причина.
Това правим всички ние.

Аз нямах това предвид когато се включих в темата и ти реши, че от трима ни аз съм простия...
Неизвестно защо ти реши да подкрепиш гениалното си откритие с това видео?

Ако не издържаш на напрежението, ми кимни с глава и изчезвам.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.