Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 05.10.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Котки и wallpapersнови  
Автор .Jess. ()
Публикувано14.12.11 00:03



От няколко часа вися в сайта на Нешънъл джиографик. Намерението ми беше уж "само да погледна нещо". Та на това гледане не му се вижда краят тази нощ

.

Случайно обаче попадам на уолпейпъри и едно по едно, ги гледам всичките по теми.
Никъде не видях обаче български имена измежду фотографите, но под тема "котки" виждам даже няколко!

Ето на този уолпейпър много се смях (давам само линк, иначе не става), котаранът/ната е сниман/а в Шумен от Бояна Петрова




Това пък си е попадение - авторът не е българин, но котката е от Ловеч




Всичките уолпейпъри, има за всеки вкус всякакви красоти




Редактирано от .Jess. на 14.12.11 00:18.



Тема Re: Котки [re: .Jess.]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано14.12.11 00:18



Аман от котки бееееееее!!!


Бесен съм!!!
Не ми стига таз отвратитетелна снежнобяла идиотка у дома , дето вече 2 дни е ПАК разгонена и реве като магаре , ми и чужди да гледам.....
100 различни котака пробвахме - не ги харесва....

Моят домашен арест:


Тема Re: Коткинови [re: kiko64]  
Автор .Jess. ()
Публикувано14.12.11 00:23



Мога само да ти съчувствам

.
Сори, май с тази тема съм те натиснала по мазола. Що не я кастрирате.



Тема Re: Коткинови [re: .Jess.]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано14.12.11 13:28



Уффффффффффф....не знам ...
Нехуманно ми звучи. имал съм стотици котки и котараци и всички са излизали навън. Тази е първата чисто домашна .

Моят домашен арест:



Тема Re: Котки и wallpapersнови [re: .Jess.]  
Автор чeтвъpтъk (toku_shto:))
Публикувано14.12.11 13:30



Ловешката котка е много цветна:)
Не знам доколко е истинна тя, но майка ми имаше съвсем бяла котка с едно ярко синьо и едно ярко зелено око, вързваха й на врата обикновено някакъв друг ярък цвят панделка - най-често червена. Беше едно ходещо украшение.
Още страдат за нея, въпреки че си имат нова - според мен тя е с най-красивата котешка глава, която съм виждала през живота си - не мога да отлепя поглед от нея, абе съвършена. За моите разбирания:)
Дори не й помня цветовете, само прелестната муцунка.



Тема Re: Котки и wallpapersнови [re: .Jess.]  
Автор esti ()
Публикувано14.12.11 13:37



Аааа, тази в доматите е върхъ!



И другата котка е готина, но аз не харесвам прекалено "пипнати" снимки.


Вчера на улицата видях котката с най-блестящо зелените очи на света!
И толкова време й досаждах с възторга си, че накрая, за да ме разкара се наложи да ме ухапе.



Тема Re: Котки и wallpapersнови [re: esti]  
Автор .Jess. ()
Публикувано14.12.11 14:36



Аааа, тази в доматите е върхъ!

Нали, не случайно са я избрали в Нешънъл джиографик, представям си какъв е подбора, за да се класираш там изобщо.



Тема Не е прекалено пипната.нови [re: esti]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано14.12.11 14:41



Виж, че опашката и е "отрязана".
Нали уж се движех известно време във фотографски среди, та знам: Не "режи" крайници на живи същества!





Тема Re: Не е прекалено пипната.нови [re: Phillip]  
Автор .Jess. ()
Публикувано14.12.11 14:44



Не си разбрал, Филипе

.
Ести имаше предвид котката с различните очи, че е пипната. Аз не мога да преценя, изглежда ми добре, само цветовете са ми малко ярки и неестествени.
Забележи, че в ирисите и се вижда фотографът.

Редактирано от .Jess. на 14.12.11 14:46.



Тема Re: Котки и wallpapersнови [re: чeтвъpтъk]  
Автор .Jess. ()
Публикувано14.12.11 14:48



За истинноста и аз не знам, обаче фотографът е публикувал следния текст отдолу под снимката :

This is a kitty that I found in Lovech, Bulgaria. It has some genetic deformations and its rear legs are paralyzed, but its owners take good care of it and carry it in their arms around the yard so it can have fresh air and enjoy the summer warmth. I was impressed by the difference of its eye color but also by its sweet and gentle character.
Bobby Pfeiffer




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.