Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 29.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Живков изскача непрекъснатонови [re: Гeвpek]  
Автор .Jess. ()
Публикувано11.11.11 19:28



Аз съм си болна от 1 седмица, това са гадостите на м. ноември, а запушеният ми нос чудесно се допълва от оперираната ми глава (гордо нося превръзка тип "Ранен на фронта" през челото)

.
Геврек, дръж се, възрастта (и болестите) не са порок, ще ни бъде.



Тема Re: Кво се пенявиш?нови [re: PipilotaV.]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано11.11.11 19:30



Еми може и да съм старомоден, какъвто щете ме наречете, но ми писна да си плюя по историята, по живота който съм живял. Ще рече че това е вековна болест по човешкото общество, новите управници да плюят по старите, да ги съдят по днешно време за отминало друго време без да се взимат предвид сложните и различни обстоятелства по времената....да отричат и оплюват всичко...и да живеят именно поради него.
За мен Живков си остава един уважаван от мен човек. Човек справил се успешно във онези особени времена и заобиколен от ненаситна за пари и власт глутница.
И снощният филм показва, че е бил уважаван и мразен и от свои и от чужди, а и икономиката и културата и образованието, медицинското обслужване и социалната част бяха пъти по- наред от сега...
Не, няма да плюя по историята си и не се срамувам от нея...
Както не се оплаквам и от сегашното!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Живковнови [re: ПЪTниk]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано11.11.11 19:31



Как да не прекалявам, като сам се навираш?
Ето пак - "върни се и чети, кой пръв се улови за дупката..." Ми връщам се и чета, че на тема за медиите (13:30 ч.) ти казваш (13:57) "нямаше дупки по пътищата тогава".

Цялата ти работа такава. Заплес..





Тема Re: Кво се пенявиш?нови [re: ПЪTниk]  
Автор .Jess. ()
Публикувано11.11.11 19:33



Да беше човек, който приема аргументи и с когото може да се говори сериозно, та да ти понапиша някои неща, но май няма защо да се хабя - щом по тази тема (социализЪма) винаги повтаряш като папагал едно и също, което е абсолютно невярно.
Истината е, че почти само боклуци сме изнасяли , а са ни търпяли съветските другарчета, щото им е било политически изгодно.
Пък ти си вярвай в красиви приказки за "развитото социалистическо общество".

Редактирано от .Jess. на 11.11.11 19:34.



Тема Re: Живков изскача непрекъснатонови [re: .Jess.]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано11.11.11 19:35



Моята лесна, една потресаваща хрема... ама се държах до последно

ама да не разводняваме, буквално в случая (с моите сополи) - отивам да ги хвърля по Пътника



Тема Re: Живков изскача непрекъснатонови [re: Гeвpek]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано11.11.11 19:40



Геврек, намери нещо - камфорово масло, виетнамско чудо, в краен случай жертвай малко водка или ракия и си направи масаж на прешлените(които не знам как се казват) от края на косата до начзлото на гърба.Няма да е лошо и някой друг да ти го направи)Оздравявай!



Тема Re: Кво се пенявиш?нови [re: .Jess.]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано11.11.11 19:41



Джеси, оправяй се и ти!



Тема Re: Живков изскача непрекъснатонови [re: Гeвpek]  
Автор .Jess. ()
Публикувано11.11.11 20:04



То тогава, и моите (сополи) да прибавя към твоите, но се съмнявам, че ще помогне





Тема Re: Живковнови [re: Гeвpek]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано11.11.11 20:20



Ами пак се върни и чети, че съм в темата.
ДА, в темата съм, но не по начина по който на теб ти се иска... и това ти е проблема....
Ето виж откъде тръгна. Ти написа в онази тема, уж за медиите: "В интернет масово ни навират анализи на процеси от 80-те години.
Във форумите е пълно с носталгици под формата на антибойкоборисовци.
На черното се казва бяло. "


Моят пример с дупките по пътищата е в отговор на твоето "носталгици".
За да ти покажа грешката ти в мисленето, че всички пишещи за онова време не са носталгици
Аз също анализирам процесите и през 80-те, но не съм нито онтибойкоборисовец нито носталгик и нито на черното казвам бяло.!

Виждаш ли колко е простичко, е не виждам причина защо го увърташ.
Умишлено ти дадох пример с дупките за да е простичко, а тук ще ти го кажа по- сложно.
Не, при Тошово време това не можеше да стане, а точно обратното, по онова време ние създадохме "БАЛКАН", създаден, поддължан и използван по предназначение, както в цивилизована държава!
И не тогава , а след това..и не Живков, а незнам кой си направи това:


Също както и с дупките на пътя, после се появиха, при Живков ги нямаше...
Бяло ли беше- бяло!
Стана ли черно-стана!
Сега ти кажи за да се разберем кой от двама ни менка цветовете и защо!

Другият ти вариант е да се съгласиш с мен с разбирането, че вече съм на възраст и си губя паметтта, чувствата за анализ, преценка и нравственост!
И да не ми отговориш на това мнение.
Пък аз ще ти обещая да си глътвам хапчетата преди да говоря сериозно.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Кво се пенявиш?нови [re: ПЪTниk]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.11.11 20:23



Че аз други не бия, та да се бия? Себе си? Ти луд ли си или мен ме взимаш за луд?
Ми аз се паля на няколко теми, една от които е тази - за светлото комунистическо бъдеще, пардон минало, дето не е чак толкова светло.
Част от другите ми теми, ги знаеш.



Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.