Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Живков изскача непрекъснатонови [re: .Jess.]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано11.11.11 18:28



нещо се разболях и съм заспал насред филма на дивана





Тема Re: Живков изскача непрекъснатонови [re: Гeвpek]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.11.11 18:33



Нищо не си изпуснал. Най- много да се беше доразболял... Освен може би откритието, че Живков е бил един от най- големите дисиденти в редиците на БКП и пръв сторонник на ЕИО (няма иконка за тъжно- иронична усмивка).
Бързо оздравяване.


Редактирано от PipilotaV. на 11.11.11 18:47.



Тема Re: Живков изскача непрекъснатонови [re: ПЪTниk]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.11.11 18:35



И слънцето беше друго.


Къф филтър от цигари, като цигарите бяха без филтър?

Bеer? Mоre?



Тема ще си позволя да позволявам ...нови [re: ЛAMБИ]  
Автор Батко (Bath`men Со)
Публикувано11.11.11 18:35



Да, май си прав ... не помня вече датите .... Но си спомням що шампанско изпихме на Арапя, когато научихме, че подпалили свърталището на партийните секретари ..... А когато казаците спретнаха през август пуча, няколко дни говорихме само на руски.

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Кво се пенявиш?нови [re: ПЪTниk]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.11.11 18:36



Та нали тогава, ако границите не бяха затворени, нямаше един бачкатор да остане. Само комунистите, и ти.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Кво се пенявиш?нови [re: ПЪTниk]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.11.11 18:37



А - то още има за усвояване. Тая работа да не е като оная? А и комундетата, които се радват на любовта народна могат да усвояват. Те да градят не могат. Освен с ангария.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Кво се пенявиш?нови [re: ПЪTниk]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.11.11 18:39



А бе, както казваше един автор, адски хубаво беше у нас- само не знам кое беше повече, хубаво или адски...






Тема Re: Кво се пенявиш?нови [re: Mopфиyc]  
Автор щaтcka бyлka (ентусиаст)
Публикувано11.11.11 18:42



Парадоксално най-доволни могат да са
държавните капиталисти на върха и други,
много по-надолу по веригата обаче.
И двете групи по това време са получавали всичко,
за което са мечтаели.


Everything is a mirror...


Тема Re: Живковнови [re: Гeвpek]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано11.11.11 18:53



Че те моите теми и мнения всичките са сериозни... как така не си го забелязал.
До дупките ти я докара, върни се и чети, кой пръв се улови за дупката....
Трябва да съм съвсем изперкал ако взема сериозно да слушам днешните медии да ми обясняват как аз съм живял тогава. Въобще да черпя каквото и да е мнение от медии. Събитията от снощният филм също съм ги изживял и участвал в тях.
За твое сведение казвам че още тогава внимателно съм слушал по забранените радия западните политически анализатори и нашенските манипулатори ...и още тогава съм знаел че всичко се върши от зависимост...от това аз трябва да извлека истината доколкото мога....Да аз помня по онова време изненадата и на двете политически страни от това че Живков казва на западногерманците въъв връзка с икономиката ни :"Вашата е по- лесна, а знаете ли аз как се справям с огромната бюрокрация в България!"
Ама аз наистина не те разбирам? Нима си мислиш че снощния филм е за възхвала на Т. Живков ли? Кажи, кажи в какво го възхвалиха....?
Според мен във филма умишлено са прииначени нещата...го еба у филма един час ми дават какво мислели германците за нас щото нали големи мозъци и политици и оскъдно информацията от личният преводач на Живков.
За мен Живков е моята история, а какво си мислели тогава и сега германците не ме интересува въобще...
ЗАЩОТО В МОЯТА ИСТОРИЯ НЯМА ХИТЛЕР
Ето казвам ти, медиите не са независими и играят по музиката на тези, които им плащат....а не зная как ти стигна до определението живковист?
И понеже прекали с определенията си за мен ще ти кажа, че за теб всяка тема може да стане сериозна или несериозна зависи каква ще ти е далаверата...това е разликата помежду ни.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Кво се пенявиш?нови [re: bira_more]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано11.11.11 18:56



Нещо много се запалихте в темата.


Харесва ли ви?
Най- много ви харесва да плюнете върху ми...аз съм поел този риск като поносим....само няма да се биеш!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.