Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Топ 3 лични гафовенови  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано08.11.11 13:32



ето моите:
- пътувам с хубава спътничка с колата ми, музиката от радиото естествено до дупка... обаче свирнята цикли като грамофонна плоча на един и същи такт. Извинявам се, казвам - нещо се е прецакало, сменям станцията. Тя - смях до цвилене, понеже не се шегувах. Това си било някакъв жанр, транс / хаус / прогресив ли беше, нещо такова



- на бира с приятел от ученическите години, какво ме дръпна за езика да кажа, че понякога децата на разведените ги резглезват - то почти всички около мен са минимум във втори брак - и в слеващата секунда се усещам, че родителите на приятеля също са отдавна разведени

- танц със секси колежка преди 4-5 години, тихо й шепна, че презрамките на сутиена й се виждат. Пък то било модерно така

===

Е айде, признавайте си без бой и пръчки!



Тема Re: Топ 3 лични гафовенови [re: Гeвpek]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.11.11 13:46



Аз нямам гафове. "Работя" на едро и имам грешки. Ама нали днес не е Световният ден на самопризнанията?






Тема Re: Топ 3 лични гафовенови [re: Гeвpek]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано08.11.11 13:46



Аз моите гафове без бой не ги казвам. Освен това имам много и не знам кои да избера. Във всички случаи човек е склонен дори гафовете си да представя така, че да изглежда симпатичен.



Но се сещам, че една позната, като видя заведение на име "Жулиен", изтърси: "Ама че педерастко име". На един от слушателите брат му се казвал обаче Жулиен.



Тема Re: Топ 3 лични гафовенови [re: Гeвpek]  
Автор Лил ()
Публикувано08.11.11 13:48



Обадих се на един приятел да му честитя рождения ден ЕДИН МЕСЕЦ по-рано, аз помня 3 ноември, а то било 3 декември.
...
На излизане от едно кино хванах любовно за ръка без да погледна чужд мъж, а не собствения, който както вървеше до мен извъднъж някъде се запиля назад.
Сигурно има още, но в момента това се сетих.



Тема Re: Топ 3 лични гафовенови [re: PipilotaV.]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано08.11.11 13:58



напротив, точно днес Е денят!

Сега или никога!



Тема Re: Топ 3 лични гафовенови [re: Лил]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано08.11.11 13:59



Нали? има още, аз пък се сещам поне за 10, ама три признавам без бой.





Тема Re: Топ 3 лични гафовенови [re: Mиpa_M]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано08.11.11 14:00



бе не знам колко симпатичен, моите го помня толкова години и с такова неудобство...



Тема Re: Топ 3 лични гафовенови [re: Гeвpek]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.11.11 14:08



Моите грешки са основно грешки на растежа, грешки в избора и любими грешки

. Тутакси се сещам за някой и друг брак: първият е грешка на растежа, а вторият- грешка в избора. А стига толкова за днес.




Тема Re: Топ 3 лични гафовенови [re: PipilotaV.]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано08.11.11 14:15



Стига толкова бракове за днес?



Тема Re: Топ 3 лични гафовенови [re: Гeвpek]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.11.11 14:21



Не, за изобщо. Вече ще я караме само на любов.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.