Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Напълно демократично с циганитенови  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано20.10.11 00:01



се отнасят в Англия.











На това горното му обърнете внимание.



Гласуват начи хората и - аут. Кат' през средновековието. После защо там нямали проблеми с циганите!!! А!

Мисля, че досега кофти сме се отнасяли към призивите на Бозата, да земем за пример Англията като образец на демокрация и прочие. Лично аз си посипвам главата с пепел, че съм се противопоставял на тия й призиви.

А предстаате ли си това да се беше случило у нас? Сигур вече щеха да зареждат бомбардировачите, та да ни цивилизоват....



Тема Re: Напълно демократично с циганитенови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор npubem (:-)
Публикувано20.10.11 00:07



Ура! Най-после циганска тема!
Да се запиша, че в другата нямаше място...
Всъщност, от какво ни отклоняваш вниманието, поручик?

Опит е името, с което хората наричат грешките си. О.Уайлд


Тема Re: Напълно демократично с циганитенови [re: npubem]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано20.10.11 00:12



Не ви отклонявам вниманието.
Просто - напълно егоистично - се опитвам да надмина другата тема по брой постинги!





Тема Re: Напълно демократично с циганитенови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано20.10.11 06:57



ти пък имаш някаква мания, че някой иска да те цивилизова с бомбардировачи.



Явно го смяташ за единствено възможния начин.



Тема Re: Напълно демократично с циганитенови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано20.10.11 08:12



По Дискавъри върви една поредица и там в неделя беше за английските цигани .... Оказва се, че през годините общината им е предлагала жилища, обаче те отказват и държат да живеят в каравани.



Тема Re: Напълно демократично с циганитенови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.10.11 08:34



Ну и что?



Ами, напълно законно се отнасят братята- британци. А пък отсрещната страна- по класически тертип.
С което скромно и безполезно мнение се надявам, че не полагам мъничка тухличка в градежа на нова тема- рекордьор, най- малкото защото "героите" са вече уморени.

П.П. Не отворих всички линкове, ама то и от 1-2 е ясно. Мисля, че и останалите не ще ме изненадат. Хората просто налагат закона със законни средства. Иначе утре някой може да реши, че пространството около Бъкингам е изключително уютно за построяване на караванен лагер, пък и следобяд може да получава безплатно чай...


Редактирано от PipilotaV. на 20.10.11 08:39.



Тема мале, що линкове, що чудонови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор Гeвpek (вкусен и топъл)
Публикувано20.10.11 08:40



Нали не вярваш, че ще тръгна да цъкам и изглеждам един по един, за да разбера за какво става дума?

Дотук реално имам само това:
"На това горното му обърнете внимание" и
"Гласуват начи хората и - аут".

Ама кво, ама що, средновековие, Боза, Англия, бомбардировачи... Цветно ли го сънува това?





Тема Re: Напълно демократично с циганитенови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано20.10.11 08:58



Мисля, че другата тема изчерпи силите на всички участници и няма да могат веднага да участват пълноценно в твоята.





Тема Re: Напълно демократично с циганитенови [re: Koм]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано20.10.11 08:59



Че той си е единственият. Е, има разновидности без бомбардировачи, но с друг вид оръжия.



Тема а така!нови [re: PipilotaV.]  
Автор ceлянинъt (европростак)
Публикувано20.10.11 09:00



пространстово около бъкингам е много предразполагащо за катун...
а па и до парляментя им има мноо хубава ливадка, чуден катун може да стане там...
а и хайд парк е просторен - може да приюти барем 50 хиляди братя...


ЕВРОПРОСТАК



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.