Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Въпрос за секса:нови  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 01:50



една приятелка ми сподели "ти, понеже спиш с млади мъже, не знаеш, че след 40 се получават еректилни дисфункции и т.н.- повечето мъже просто чукат по-трудно, ще видиш"...

аз понеже смятам да видя как стои въпроса със 40 годишните мъже не по-рано от навършването ми на 45, все пак се развълнувах от разговора ни , та реших да питам - вярно ли е това?!?!.. И, може ли опровержение?! Примерно, Леос - 48 (поне така помня, че беше) - 5 пъти седмично (примерно, може да е повече, ако съдя по постовете му, той е мъж в супер активна сексуална възраст!)... изобщо, джойнт май сървей, плийз...



Тема Re: Въпрос за секса:нови [re: parvaty]  
Автор Koм (ветеран)
Публикувано08.10.11 01:58



Това е следващата тема с 1000 мнения, та бързам да се запиша първи.
Може ли да си формулираш въпроса по-точно, моля? Питаш дали ни става по-рядко след 40 ли? Пак си ни става при всеки повод, спокойно.



"джойнт" е различно от "джойн", да знаеш.



Тема Re: Въпрос за секса:нови [re: parvaty]  
Автор Цар Изрод (XVIII)
Публикувано08.10.11 02:16



Няма никакъв проблем. Ще те спукам.

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!


Тема Re: Въпрос за секса:нови [re: Koм]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 02:19



окей, сори, джойн май сървей! И все пак не сподели лично мнение, Коме! Чакам!



Тема доколкото помня,нови [re: Цар Изрод]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 02:22



ти си към 77-ми набор... стар ми идваш, но ти благодяря за обещанието!

Ще те пробвам по някое време! Сега ми отговори по топика, ако може! Ма, то ти ако си 77-ми (както помня) си далеч от мнение по темата - защо се включваш изобщо ми е чудно? (ако е само да премерим сили - утре съм от 17.00 на фитнес - излезлия последен плаща енергийните напитки, примерно!)



Тема п.п., не, не питах за това,нови [re: parvaty]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 02:25



питах дали има еректилни дисфункции - примерно, желаеш ме, много, правим секс, и на втория час ти омекваш, обаче се оправдаваш с презервативите или друго, произволно...

затова питам - мъжете под 40 никога не окапват на втория час!!! Може ли сега да споделиш?



Тема Re: доколкото помня,нови [re: parvaty]  
Автор Цар Изрод (XVIII)
Публикувано08.10.11 02:30



Откъде реши, че съм 77?

Къде ходиш на фитнес? И откога бързината във фитнеса е критерий? Но и така нямаш никакъв шанс.

ЗДРАВЕЙТЕ ПРИЯТЕЛИИ!!!


Тема Баси,нови [re: parvaty]  
Автор Koм (ветеран)
Публикувано08.10.11 02:40



2 часа да поддържаш ерекция и накрая да кажеш, че имаш еректална дисфункция?!? Нали се сещаш, че ако идеш при доктора да му кажеш това - той/тя ще умре от смях?

Все пак - над 4 часа се смята за Priapism - извинявай - не знам как е на български, но е медицинско състояние.

С възрастта има промени и при двата пола, но те настъпват постепенно и са различни при различните индивиди. Според мен трябва да питаш жените, защото те имат по-голяма извадка.
Сега - ако питаш мен специално дали мога да те блъскам 2 часа и 10 минути - отговора е - мога. Ама - честно казано не виждам много смисъл. И на 20 пак не виждах, щото след 20-тата минута вече трудно ще те усещам.



Тема тованови [re: Koм]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 02:50



как ще ме усещаш никак не е свързано с това дали аз ще искам да те видя пак, ако секса с теб трае 20 минути... макар привидно да не даде отговор ми отговори, благодаря ти - стигам до извода, че е до човек - тоз, дето чука на 20 (извинявай, ама аз секс под 2 часа не го броя за секс, броя го за нещо набързо колкото да потушим хормоните!!!), чука и на 40, а вероятно и на 60! Мерси, Коме!





Тема имам такъв спомен,нови [re: Цар Изрод]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 02:51



ходя в Оазис, на Златовръх, и не визирах бързината, а издръжливостта!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.