Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:19 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: parvaty]  
Автор Hungry eyes ()
Публикувано08.10.11 14:27



Имам един въпрос: А секс "за здраве" прави ли се с 40+ или само с 40-?





Тема Re: охохохохохохохо,нови [re: Koм]  
Автор snowprincess (позната)
Публикувано08.10.11 14:28




Ако заспиш с мисълта за секс в главата, ще се събудиш с решение в ръката.
Стара китайска поговорка.

Добротата трябва да бъде премерена и адресирана.

Тема честно казано,нови [re: sofka]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 14:28



държа и по 6, ама на другия и по-другия ден основно спя и ренимирам, че не ме държат ставите - вече не съм на 25, все пак!

Със влагата нямам никакви проблеми, но пък имам доволни количества Дюрекс плей на водна основа (става и за фийл рийл презервативите!!!), ако се наложи! Не ме питай за какво го ползвам, че ще се изчервиш!



Тема Re: Отговор за секса:нови [re: parvaty]  
Автор Бorдaнoв (член)
Публикувано08.10.11 14:29



Гарантирам последното, към тая възраст го броят всеки път като за последен и наистина нямат задръжки ;)



Тема и частично решениетонови [re: snowprincess]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 14:29



ще е изсъхнало И върху чаршафите!

охохохохоооооооооооооооооооооо



Тема нимфоманиятанови [re: sofka]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 14:30



или си я усещаш, или - не! Дет се вика, кат те стигне идеята за нимфоманията и гащите ти вечно мокри! (тва, щот попита как съм с овлажняването!)! Инак нищо мен не ме гони - мен си ме стигат, щот внимавам да не ходя твърде бързо!





Тема виж ся,нови [re: ПЪTниk]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 14:32



аз съм си руса, и никога не съм претендирала да съм умна!

Даже, тъпите хора си живеят много по-добре, щот изобщо не се замислят - да им е вътре, да има леб и бахур, и некоя и друга ракийка - пей сърце!

бахура го вкарах , за да съм по темата, нали!



Тема Re: Отговор за секса:нови [re: Бorдaнoв]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 14:34



ужас, братко... ужас!!!



Тема ахаха, Пътник,нови [re: ПЪTниk]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано08.10.11 14:35



ей на нещо по темата:





Тема Re: Въпрос за секса:нови [re: лгДивч]  
Автор Бorдaнoв (член)
Публикувано08.10.11 14:36



Абе, представителната извадка е достатъчна за генерализиране.
Два часа непрекъснат секс са наистина много и в повечето случаи въпреки мечтите на жените на тая възраст, да им е цяла нощ вътре, рядко издържат чисто физически.
А с майката природа е трудно да се бориш, от едни години, 3Х нагоре, след 15-20 мин почва да има проблеми със смазката /не с мерака/.
Сега, ако трябва наистина да се отговори сериозно по темата, мъжете на обсъжданата възраст наистина изживяват много по-сериозен стрес и имат психофизични проблеми. Но той секса се прави /поне/ от двама, има си начини за премахване на стреса.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.