Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 22.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: auslaender]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано02.07.11 09:35



Това обстоятелство още повече натяга везните към вината на Гундито. При такава видимост, е могъл да види маневриращото превозвно средство и да започне да убива скоростта . Нещо май е прозяпал камиона отпред.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: kakata]  
Автор auslaender ()
Публикувано02.07.11 09:45



не е задължително да натяга везните. в един класически и зрим свят, може и да ги натегне, но светът отдавна не е такъв.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: auslaender]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано02.07.11 10:14



да иде някой да пробва, дали може да изкочи със 100 км.ч от завоя
И да е "наквасен" достатъчно, разбира се.
Бай Илия, влизайки в завоя има видимост към правата отсечка след него, по която е летяла алфата. Дали обаче от алфата са гледали завоя, или нещо друго, можем само да гадаем. Предполагам че за завоя са разбрали че следва, след като там се е появил камионът. А и Гунди с малкото си опит на волана, едва ли е могъл, пък дори и трезвен, да прецени?????
За нещастие дори и след най дългите прави следва завой!



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: auslaender]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано02.07.11 12:17



"шофьорът, бай илия, казва, че е имал видимост от 190 метра в посоката, от която е идвал гундито."
То бай ти Илия казва и други неверни работи...чети там той бай ти Илия казва, че взел завоя, застанал в своята половина и имало 4м свободни.
А и на снимката се вижда, че бай ти Илия тъкмо е потеглил от стопа и навлизал в платното.
Може, може да се кара мотор на 5 години, може. Качвах се на мотора от пънче или бабунка, когато спирах краката ми не стигаха до земята та си преплъзвах дупето на една страна за да стъпя на земята...и в същото време трябваше да държа мотора в абсолютно вертикално състояние , защото и най - малкия страничен наклон натежаваше и изтървах мотора...може, може... ако ти ползваш лъжи с ръчната спирачна на мен не са ми нужни лъжи...примера ти с ръчната спирачка само показа колко невеж си в тази област...няма лошо, но докато ти лъжеш да обвиняваш другите, че лъжат не е много интелигентно...
И наистина опитай, дръпни яка ръчна спирачка със 100км.ч. и ще видиш какво ще се случи.

И тази тема приключи, давай да говорим за онези идиоти и извънземните...но и там, ако лъжеш ще ти се разсърдя.
Ходиш ли на църква или в джамия или там където ходят вярващите в Бог, в скришната си стаичка...?
За извънземните те питам, говориш ли си с тях?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано02.07.11 12:51



Пътник, кефиш с техническите коментари. С ауси говори за извънземните трансгенератори, обаче иначе продължавай да пишеш по темата.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано02.07.11 13:36



Той не ми вярва, теб ще излъжа


Ами виж лъжа ли:


А тук, вече съм показвал здравото си спортно облекло, още съм с него:


После така, забележи бялата светла точка, това са извънземните, но аз още не знаех за тях:


И когато ми се случи това, виждаш се ясно , че ми бъркат в окото:


От всичко това се получи, че извънземните ми се показаха в Индия на един плаж, като казаха, че съм извънземен и както виждаш енергийната ми точка се вижда добре и тук, е лъжа ли? Нека сега Ауси покаже снимки как дърпа ръчната спирачка със 100км. час...ама това преди 100 години, не утре..:


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: auslaender]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано02.07.11 13:45



А, виждаш ли на детската снимка с мотора, колко съм як, виждаш ли откога имам коремни плочки, сега са буци, така да знаеш и да не ме лъжеш друг път.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано02.07.11 13:52



Искаш ли да ти покажа една моя снимка на17- 18г. май съм бил, но приличах на Бисер Киров, а никак не го харесвах, че много се лигави и ме беше срам от хората. Баща ми ме успокои като ми каза, че по едно време се занимавал с търговия и е обиколил цяла България...това е много лично, но само на теб ще я покажа...




Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано02.07.11 13:55



Нотариално удостоверявам:

1. Пътникът е малък , но знае.
2. Пътникът кара мотор в забавачката.
3. Пътникът е първокласен извънземен състезател по мотокрос.
4. Пътникът носи Пътничката да му бъде спътница в живота, а тя му бърка в окото.

Колкото до снимките с ръчата спирачка, очевидно ще трябва да помолим духа на Ауси да ни ги покаже.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано02.07.11 14:07



Благодаря за проявения професионализъм, но понеже не разбирам от право искам да ми отговориш, моля?
В такъв случай, каквито са фактите, мога ли да се надявам, че ще ме поканиш с преспиване /защото напит залитам/, някога на чушки със сирене и да поостана при теб, поне докато Ауси изпрати снимковия материал?



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от ПЪTниk на 02.07.11 14:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.