Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 22.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: БoEB]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано01.07.11 23:28



60 метра е опасната зона при скорост 70 км/ч изчислена както вече описах по-горе, ма няма да ви просвещавам, я. Потърсете, намерете, четете.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано01.07.11 23:35



Ние сме професионалисти и нашите реакции са инстинкти, ние като караме не виждаме с очите си, а усещаме...


Опазил ни Господ.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: БoEB]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано01.07.11 23:45



БoEB, стига си се правил на шантаФ, дразни аусландера, аз съм бита карта.
И ЧЕТИ ВНИМАТЕЛНО, никъде не съм казал, че Гунди е изпил бутилка водка и нам какво си там за него дето те доведе до дебилното ми комунистическо съзнание...моето и на останалите участници в темата...
Професионално се излагаш пред мен, дръж ауси, той кълве.

Забележи че отдавна спора ни не е за смъртта на Гунди, Бог да го прости, а за скоростта и спирачния път на автомобила.
Та да ти поясня, че на всички ни е ясно, освен на теб, че нямаме точна информация за случай Гунди и заради това попитах ауси дали е карал пиян Алфа.
Не кълва , да знаеш!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: kakata]  
Автор auslaender ()
Публикувано01.07.11 23:55



юзър, ако наклонът е 15% това означава, че на разстояние 100 м. по този път имаме денивелация от 15 метра, а не че на завоя наклона е 15%. доста равно ми се вижда там за 15%. аз карам по хълмовете на сан франциско.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: auslaender]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано01.07.11 23:59



Не е равно, стръмно е.
Така ти се вижда, нагласяш си логиката, щот си пич, и аз така правя.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: auslaender]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано02.07.11 00:05



Че кой казва, че на завоя е бе?
Не открих подробни данни от делото, въпреки че е проведено много щателно и задълбочено разследване. делото е било засекретено, но би трябвало отдавна вече да не е.
Илия Чубриков, който за разлика от Гунди е профи автомобилист е правил няколко експеримента на същото място, по същото време и с различни скорости, както и с подобна кола и не е успял да избегне препятствието от бали сено.
Вината за произшествието е на Гунди, ако разстоянието след завоя е по-голямо от 100 метра и на водача на камиона, ако е тръгнал да маневрира и препречва пътя непосредствено след завой. Водача не е съден, тоест очевидно вината си е била на Гунди. Имал е алкохол в кръвта.
Ударът не е бил със сто, а с много по-малка скорост естествено, вече убита, обаче точно пък в резервоара на камиона.
Колата е станала науправляема и не е могъл да я насочи към канавката.
Освен това не е имал кой знае какъв опит със западни коли и е бил и само на 28 все пак. Шофьорският му опит е бил само от няколко години, вероятно откакто е станал звезда.

Смъртат му потопи в скръб всички телевизионни водещи, изтъкнати певици и хубавки актриси. Още повече че при това изобиле е тръгнал да се развежда, и това естанало достояние на красивата част от хайлайфа.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано02.07.11 00:06



Ми той не чете каквото пиша като изровени оскъдни факти, ами само се заяжда с мен и вместо да чете железните данни, извлечени от формулите вижда ръката на Москва как бута камиона по пътното платно.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: ПЪTниk]  
Автор auslaender ()
Публикувано02.07.11 00:14



абе, аз съм минавал оттам бе, не нито толкова стръмно, нито толкова страшно.
ето го мястото. къде е тази огромна денивелация? я виж какво казва пътния знак: неравности по платното, а не стръмен наклон. ти си шофьор, айде представи си 15% наклон.





Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано02.07.11 00:28



Ами показва техническа неграмотност нашия общ приятел


Спирачният път в диаграмите се изчислява като нормален спирачен път. Аз когато спирам /без да съм скромен/и по инстинкт, съм по- добър от АБS и не преплъзвам гумите като шейна, а съм точно на границата между въртене и приплъзване, дори и при сняг..., преплъзването при скорост 100км увеличава спирачния път поне с още 6-10 метра и освен това прави автомобила неуправляем. Освен това спирачният път зависи и от състоянието и вида на гумите и от състоянието и вида на пътната настилка...

В момента тук се спори заради спора и аз ненапразно искам да насоча вниманието ви към извънземните, защото и те като нищо могат да бутат отзад колата и да спрат камиона където си искат. И понеже тези са от лошите извънземни, ни облъчват с облъчвателите си да си кажем , че шофьора бил пиян, пък другия залян и така да се оправдаят с нас.
Сега в момента ги виждам как доволно се подхилват отстрани и ни гледат сеира как се обвиняваме един друг в неграмотност и комунизъм... и са прави

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано02.07.11 00:31



Вероятно, не веротяно ами със сигурност, Гунди се е паникьосал и гипсирал. Само много опитен и хладнокръвен шофьор би могъл да овладее колата и да я насочи извън камиона. Шанса за спасение е бил минимален, и нулев за такова младо момче.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.