Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:30 23.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: Silverado]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано03.07.11 22:44



Баси, 6 години карах голяма фадрома ВОЛВО, със сигурност имам на заден 2 пъти повече от колкото ауси на преден, не се бях сетил, пък и контейнерен автоповдигач карах из пристанищата...

16 години въртях 100 тона кран, сигурно и нагоре надолу и въртене имам повече от него...
Ти знаеш ли 100 тона какво правят на ръчна спирачка? Ауси само може да си мечтае за такава ръчна.

Спри да четкаш каката!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: ПЪTниk]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано03.07.11 22:59



Спри да четкаш каката! - че аз още не съм почнал, де. Тъкмо се канех да и кажа че погледа от днешната и снимка е като сегашен, ама се засрамих.





Тема Re: дубре деее, най-сериозно и отговорнонови [re: ceлянинъt]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано03.07.11 23:03



Права е бозата, спрягаш глупости на хората


Никакви комсомолски куфарчета не е имало, това са дисиденти, и не са имигрирали, нито избягали, а са прогонени...от теб и мен
Спри да пишеш глупости.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: дубре деее, най-сериозно и отговорнонови [re: ceлянинъt]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано03.07.11 23:10



Хем ми е гадно тая вечер по много причини, ама - ще ме умориш от хилеж!





Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: Silverado]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано03.07.11 23:10



Засрами се ве, виждаш колко е малка каката, ами ти си и батко, не те ли е срам...


Дали е пораснала достатъчно, за да я харесам и аз?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: ПЪTниk]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано03.07.11 23:11



В съда не върви заставам зад думите си, ама не си ги спомням...

Щооо? Нали така показваш, че си човек на думата!
И че си държиш на всички думи, включително и тези, за които ти търсят сметка.

Обърка ме, да!





Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: ПЪTниk]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано03.07.11 23:12



Бащата на мой съученик бягаше с такова. Ама само съм го пипал с ръка реното, щот тогаз бях посерко още.


А москвичите идваха в дървени контейнери с напълно сглобени двигатели, мостове и трансмисии. Другото се куплираше тук, но и то си беше в сандъците. По около 80 бройки на ден излизаха. Ако видиш такъв, с оригиналната боя, още, погледни в горният десен ъгъл на отвореният капак и там е написан на ръка номера на сглобката за деня. Най качествени бяха от 30 до 50ти номер. До 20-30 се настройваха за работа, а след 50 за краят на работния ден.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: ПЪTниk]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано03.07.11 23:14



Нали ти казах че се срамувам - от срам ми опадаха веждите и само две ми останаха.





Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: Jennifer:)]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано03.07.11 23:18



Въобще не си в темата.
Ако не можеш да дърпаш ръчна спирачка със 100км в час въобще не се включвай да разваляш темата.


Ако в Лондон нямате стръмни пътища заминавай при ауси в Америка.
Ще ти напомня за какво говорихме, питах те правила ли си секс в кола...и в каква кола те питах, а не какъв секс!
Дърпахте ли ръчната спирачка?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: ама ти пак се развихри с редактиранетонови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор MитpeШoпa (ОнзиСъщия123итн)
Публикувано03.07.11 23:25



"виж как даде на заден ход.
майтап било значи. майтап друг път.
що ли като ви попритисне човек, ставате много "шеговити".
и то от тема в тема.

не инсинуирай глупости за хората. "


Ай' и ти сегаНе бъди толкоз взискателна от човечеца: Осрал се, поразклатил му се "джИлезния аФторитетец", дал заден ход (майтап било)К'о искаш - да си направи "творческа самокритика"? И да каже пред събранието: Скъпи дрОгари, виноват съм че се осрах/осрах несправедливо друг другар, мо'е ли 'ми прОстите, па я че си смЕним осраните потури и 'га позабравите пА че осера нЕкой, па 'га ми скръцнете со зъби па че кай'м "майтап бе, Вили" и т.н.

THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.


Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.