Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: аусито сега го гонят агенти нанови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор auslaender ()
Публикувано03.07.11 01:31



ти не знаеш от кой бранш съм аз.


кажи, кои са тези български икономически колоси в сащ.

американското общество изобщо не е политизирано. в америка няма комунистическа партия с 31 милиона члена, или десет процента от населението, както е било в съветския съюз. тук трудно ще откриеш видим, невидим, или какъвто и да е член на партия, ако си извън вашингтон. американското общество е надпартийно и се развива на принципа на американщината, както бихме искали и българското общество да се развива - на основите на демокрацията и българщината.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: LeoS]  
Автор auslaender ()
Публикувано03.07.11 01:33



що ве, всеки си има хоби. ти като си патица, що ходи да летиш с делта планер? :)



Тема Re: аусито сега го гонят агенти нанови [re: auslaender]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано03.07.11 01:48



ти не знаеш от кой бранш съм аз.

Със сигурност не си в моя.

в америка няма комунистическа партия

Това означава или липса на свобода, или по-лошият вариант - всеобща тъпота на народонаселението.

американското общество е надпартийно

Вервам ти.

Затуй в половината им филми става въпрос за гласуване и прочие демократични "ценности".

Апропо, Аус, нали преди време спорихме за цензурата в киното в щатите - има ли я или я няма.
А да та питам (понеже минлата седмица лежах окат вкъщи и поради невъзможност за друго - зяпах телевизор) - знаеш ли филмите на кой актьор (и за какво) са забранени за показ в щатите и то са забранени не от кой да е, ами от ФБР?



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: auslaender]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано03.07.11 01:49



е да, де.
ама като съм летял веднъж с парапланер, не съм седнал да обяснявам, как може да станеш световен шампион по парапланеризъм.

ако се движиш с 80 км/час и кихнеш, за времето, когато си със затворени очи при кихането, изминаваш точно 22 метра!
мир на душата му на Гунди, но никой не знае дали не е кихнал два пъти, преди да се забие в зила...
та сичките ти теории за какво е можел да направи, са мижи да те лажем.
казвам ти го като човек, който е търкал по комплект гуми на седмица за промяна посоката на движение при внезапно възникнало препятствие и на сичкото отгоре е тренирал и тройно превъртане през покрив.

сметките ти пет пари не струват!
това исках само да кажа.

<... от летящите млекопитаещи най-готини са прилепа и стюардесата ...>


Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: LeoS]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано03.07.11 01:53



Очаквах с голямо нетърпение коментар точно от теб по темата, понеже знам....





Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: пopyчиkPжeвckий]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано03.07.11 02:10



все пак 71-ва бях студент 3-ти курс, та спомените са ми все още ясни.
още тогава се направи следствен експеримент и Чубриков доказа, че непрофесионалист при вече установена скорост от 100 км/час след последния завой преди Бебреш, не може да избегне препятствието!
отделен въпрос е, че всеки треторазряден автомобилен съзтезател нямаше да го допусне...
чета, че и Пътника е казал нещо много съществено по въпроса.
ако не беше футболист, а автомобилист, Гунди НЯМАШЕ да натиска спирачки в НИКАКЪВ случай, при положение, че има ЦЕЛИ 4 МЕТРА просвет, да си мине и замине по живо по здраво...
но за зла беда Гунди не беше автомобилист, а доколкото си спомням, любител шофьор на нема и година стаж зад волана.

обаче друго си е КГБ, ДС, БКП, СеСеСеРе и кой още се сетиш да са го затрили дистанционно с облъчване...
че има некой облъчен - има, ама със сигурност не е Гунди.



<... от летящите млекопитаещи най-готини са прилепа и стюардесата ...>

Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: LeoS]  
Автор auslaender ()
Публикувано03.07.11 02:12



приемам, че си преживял автомобилна катастрофа, надявам се всички да са добре, ти също. ако емоционално си се отдалечил вече от случилото може да обясниш.



Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: auslaender]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано03.07.11 02:19



глупости на търкалета.
през живота си на пътя нямам дори автопроизшествие с одраскана броня.
като не броя две излитания от трасе, по време на републиканско по рали, ама това в никакъв случай не се брои за катастрофа.



<... от летящите млекопитаещи най-готини са прилепа и стюардесата ...>

Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: auslaender]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано03.07.11 02:23



Хе, хе.... Леоса (,а както разбирам и ПЪТника) е професионалист в това отношение и за никаква катастрофа не става въпрос.





Тема Re: Йуни месец беше седумдесет и прванови [re: LeoS]  
Автор auslaender ()
Публикувано03.07.11 02:26



чубриков (?) се е вживял в ролята на непрофесионалист и е доказал, така ли?
катастрофата на гунди е едно от знаковите събития в българия, след което настъпва много сериозно разместване на управленческите пластове в първият ешалон под тодор живков. а на пътникът са му доказали, че има извънземни.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.