Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 30.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Eurovision Song Contest 2011нови [re: Jennifer:)]  
Автор Duchessa ((аферистка))
Публикувано05.05.11 16:35



Добре си - аз не съм у ред, че се вързах да се опитвам да разбера... Ако бях с по-здрава нервна система, щях да изслушам туй нящо още веднаж, за да напиша текста за хората с по-нежна психика. Но уви... Вече не съм онова, което бях!



Елате си узнете лордот!!!

Тема Re: Азербайджаннови [re: pishmangreek]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано07.05.11 12:43



Азерите, много амбициозни както винаги, са на ниво. Приятен дует с красиви млади хора.



Тема Re: Българиянови [re: pyrvata]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано07.05.11 12:59



То песен че няма няма, но и визия няма...и евро няма-всичко е наред.
Достойно се представяме пред Европа, но тя пък и повече не заслужава. Дадохме и цветът на нацията си, какво повече може да иска от нас.

Лично аз предпочитах В Маринов да ни представи.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Българиянови [re: ПЪTниk]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано07.05.11 14:39



Лично аз предпочитах В Маринов да ни представи.


Великолепно би било!



Тема Re: Българиянови [re: *abi*]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано07.05.11 15:15



С коя негова песен...ще е подходящото представяне?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Българиянови [re: ПЪTниk]  
Автор pyrvata (пристрастена)
Публикувано07.05.11 16:42



.... той ще ни представи подобаващо според мен... може би ще отговори на представите на Европа за нас...

...къде го чукаш, къде се пука...

Тема Re: Българиянови [re: ПЪTниk]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано07.05.11 16:51



За да е нова песен обаче))трябда да пее ПАК паднА лист от календара

иначе стари не класират

Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев

Тема Re: Българиянови [re: pyrvata]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано07.05.11 21:28



Въодушевена ми изглеждаш от тази възможност, предвиждам същото одушевление и от евро публиката.
Европубликата не са глупаци, само като се запоти ВМ и това ще се оцени, кой друг го може в Европа?
Аман от фалшива показност, Европа има нужда от дъх на чесън и пот-това е Европа..., фалша и омръзна вече...


Ама пък пита ли я и нея някой от какво има нужда...
Ако ме питат мен, щом ние за Европа сме циганите и задния и двор, нека и представим задния си двор и циганията си....И да се кефи с пиянството си...КУРВАТА.
ЕВРОПА!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Българиянови [re: tia9]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано07.05.11 21:48



Само за минути ВМ ще направи химн, не се и съмнявай-ГЕРБ седи зад него!


Аз дори имам идея за текст, но не е продаваем...започва така и е много европейско звучно: ОЛААААВ, ОЛАВ, ....
Усещаш ли европейското във звуците?
Е, вярно няма да ни аплодират....публиката... но ти гарантирам че ще мислят...Представяш ли си европейците да мислят??????
И то на Евровизия, на което целта е не да мислим, а да не мислим!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Тия, в най- големият геноцид над интелигенцията, тя правеше точно това, надсмиваше си двусмислено над простотията....за съжаление вече не е така.
Интелигенцията вече е водеща към Европа!
Ама пък какви певци си имаме!Германия и Франция ряпа да ядат!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Българиянови [re: ПЪTниk]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано08.05.11 00:13



Знаеш ли, цяла зима в кварталния магазин продаваха френски и немски картофи)), това автоматично ме наведе на мисълта, че яко са го закъсали в евросъюза, ядат ряпа и НИ гледат картофи.


Участието ни на Евровизия ще го преглътнат лесно с ряпата)))горките, щом го докараха дотам..........да ни снабдяват с картофи

Какво непоносимо напрежение –
да примиряваш разума със чувствата...
Добромир Тонев


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.