Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 30.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: мисля,нови [re: bira_more]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано17.04.11 20:53



Той обаче е поддръжник именно на тази политка, а ние сме мръсни, десни империалисти.
Подхвани тема за Империализъма и ще видиш, че съм права.

По този въпрос какво ще "чуеш"...бедна ти е фантазията.

Ех този съншайн...така и не ме изненадва.

Редактирано от *abi* на 17.04.11 20:54.



Тема Re: мисля,нови [re: kpилe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.04.11 20:54



Ти май беше против строгото прилагане на закона, щото ще станем полицейска държава?
Както и да е. За момента - ти побеждаваш. Можеш да си горд. В смисъл хора се предават, и напускат страната заради нахлуването на циганите, и отказа за циганизация.
Така че имаш реални основания да празнуваш. И ти и Бозата.

Bеer? Mоre?




Тема Re: вчера гледах "животът на другите"нови [re: kpилe]  
Автор .Jess. (толерантна)
Публикувано17.04.11 20:55



Ами аз се надявах да не се хващаме пак за циганите, че вече съвсем ми зацигани

. Ми то не може във всяка тема все цигани, мюсюлмани и толерастия да обсъждаме. Поне през тема-две.
Бих ги питала западногерманците и за двата филма, но за "Ленин" ми е по-интересно какво биха ми казали, за ЩАЗИ те вече много знаят. Помня онзи епизод от филма, където главният герой обяснява на майка си кадрите по ТВ-то, как западноберлинчани идват да пазаруват при тях с лъскавите си коли.

А благодарение на подредените досиета, декомунизацията беше проведена бързо и точно. Освен това, те са все пак исторически материал и източник за историците при анализирането на близката история, не само на ГДР, но и на ФРГ - има много писано за западногерманските политици в тези досиета.



Тема Re: мисля,нови [re: bira_more]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано17.04.11 20:55



Ти май беше против строгото прилагане на закона, щото ще станем полицейска държава?

А това на каква орентация ти напомня?





Тема Re: мисля,нови [re: kpилe]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.04.11 20:57



Ми далаверата е ясна - кинти, ако си затворят очите - вопли на толерасти, ако си свършат работата.

Bеer? Mоre?




Тема Re: мисля,нови [re: *abi*]  
Автор kpилe ()
Публикувано17.04.11 20:58



не знам за какво говориш, наистина, какви реститутки, какво 13-то?



мисля, че си обсебен от темата за женския пазар. в интерес на истината никога не съм го харесвал - основният ми проблем с подобни открити пазари освен хигиенните съображения за продаване на непакетирани стоки на открито, е неиздаването на касови бележки (друг подобен пример е книжният пазар на Славейков)

провокирах те за женския пазар, за да те видя как ще реагираш. ти надмина очакванията ми за мен подобно излагане на субективни възгледи и агресивен начин на водене на диалог са меко казано нездрави.

не съм длъжен да поемам целия този негативизъм, който се излива, затова смятам да не говоря повече с теб

Редактирано от kpилe на 17.04.11 20:58.



Тема Re: мисля,нови [re: *abi*]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.04.11 20:59



То ясно на каква. Ама айде да не издребняваме.

Bеer? Mоre?




Тема Re: мисля,нови [re: kpилe]  
Автор ПЪTниk (Оня)
Публикувано17.04.11 20:59



В Германия има евтини цигари по 1 евро, за бедни... и няма контрабанда...и циганите им умират от глад.
В България вдигнаха брутално цените на цигарите за да има контрабанда, знае се че има, вижда се , че има и използват циганите в тази схема.
Нима не е възможно и в България да има цигари за бедни по 45ст., щото нали съобразено в проценти със заплатите.
Де ги питам аз тогава циганите дали ще продават цигари на женския пазар?
Все едно никой не знае кое, как и защо се случва...
Ама то като чета тук, май, май спи народа...циганите, та циганите...
Алоууууууууууу...цените на хранителните продукти в Европа вече са по евтини от нашите, ние с най- малките заплати и безработни.......алоууууууууу лихвите по кредитите в Гърция са 3%... алоуууу децата ни няма да се върнат тук вече никога, братята ни , сестрите ни вече се изнесоха от тук, алоуууу.....Алоууууууу, да изброявам ли наред..... алоуууууу тез цигани ще ни затрият, на маймуни ви направиха!

алоуууууу...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: мисля,нови [re: ПЪTниk]  
Автор kpилe ()
Публикувано17.04.11 21:06



тъжно ми е в каква посока отиде и тази тема. това е същият този тъжен феномен на омразата, фиксидеята, който ме накара да я пусна.


ако това е било лицето на клуба и преди 2 години, както твърди леос, значи съм бил твърде сляп, за да прекарам толкова време тук





Тема Re: вчера гледах "животът на другите"нови [re: .Jess.]  
Автор kpилe ()
Публикувано17.04.11 21:12



Да, тук на практика тотално се размиха нещата.

Чудя се на какво се дължи тази огромна разлика в начина, по който протичат едни и същи процеси у нас и на запад. Да кажем, че за Германия факторът е бил ФРГ, ама Чехия, Полша, Унгария също направиха по много по-добър начин декомунизацията.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.