Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Няма ли кой да ми даденови  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.02.11 22:30



инсталационен плеър за да си отварям фейсбука, тубата и вибокса...ами с какво ли не ми се напълни компютъра като се опитах да го взема от тях самите, както ми го предлагаха ...ама то проверки, съвети, въпроси, напълни ми се компютъра с икони...все едно съм в църква......баси все едно жена ми ми разпитва как точно съм изчукал съседката , която обаче не съм чукал.
Само не ме съветвайте да изчукам съседката за да се науча как се инсталирва флаш плеър


Помогнете на бедните и простите, направете едно добро ....

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: ПЪTниk]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано21.02.11 23:14



Ако със съседката си се пробвал толкова пъти неуспешно, колкото и аз да го инсталирам тва, не питай защо от нейния двор към теб хвърчат шрапнели, тръби, копия и осоколки.



Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: kakata]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.02.11 23:29



Информацията ти не ме кефи, но пък усещам разбиране и съпричастие.. охо...и малко обич...
Нищо повече не ми е нужно, на плеъра майната му...даже и на мен...


Ако заради това са ми проблемите, аз съм най - щастливия човек в този клуб.
А съседката да се оправя с мен както и се иска, жив съм все още.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: ПЪTниk]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано21.02.11 23:32



E, поне спомени ОС, браузер какви?...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: walkman™]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.02.11 23:50



Че аз ако зная какво е браузър щах и сам да се оправя


Проблема е че ми се прикачи нещо като това и каквото и да направя ми отговаря едно и също, ..че моята няма да стане....

Пак и на всичкото отгоре това не мога да го махна...мамка му...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: walkman™]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано21.02.11 23:55



На всичкото отгоре ми казва че намсиколко потребители го харесват....шибан свят ти казвам, ми как може да го харесват тези лумпени...или онова си измисля...
и като си представя до преди няколко години интернета колко беше любезен с мен "моля да ни извините, изчакайте зареждаме ви", още тогава се съмнявах аз, че нещо не е наред с мен...



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема ако зная какво е браузър щах и сам да се оправянови [re: ПЪTниk]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано22.02.11 02:37



Браузера ти по всяка вероятност е или Мозила, или интернет експлорер. ОС по всяка вероятност ти е Уиндоус, от ХР нагоре, както те чета от няколко години не вЕрвам да си бунтар с Линукс

. ИнДЖЕнер си ва, би трябвало поне тези неща да разпознаваш в компютра си

Личното ми мнение е че не ти трябва Фейсбук, достатъчно си "си свалял гащите" пред IRS (със що годе защитени от неавторизирани "любопитни" деликатни лични данни). Та не е нужно и нЕкой друг да се ровичка в тях, и да ги споделя с трети функционери. Подчертавам, това е личното ми мнение.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: ако зная какво е браузър щах и сам да се оправянови [re: Mitre6opa]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.02.11 03:06



Да бе, еднакво мислим за фийсбука...той дава възможности, да си лигавя в него без да ме знаят кой съм, а аз си зная кой съм и какво може и какво не бива да се върши във вейса и в живота. Въобще не ми пука за фейсбука, но в тубата и вибокса имам линк към любима музика, а без плеъра не тръгва. Докато ви питах ровичках и замених интернет експлорера с мозила, да Уиндоус ХР, позна.
По - бързо си отварям страниците но, все едно и също.... предполагам някаква защита срещу нелицензиран Уиндоус, ба ли му мамата...не ве, не съм тъп

, просто това ми е слабата страна, която и не смятам отсега нататък да изучавам...
Очаквах повечко помощ от тук, но явно всички са нелицензирани и си траят
За Линукса си прав, имах навремето компютърна зала...от първите и на третата година е затворих, ченгетата финансови ми съобщиха, че на всеки комп трябва да платя по 200 долара лиценз, иначе ми ебават мамата , за игрите отделно...заебах този бизнес от немай къде, а братовчедите им останаха и досега.... лоялна конкуренция.

Що се отплеснах ли? Ами защото залата и компютрите ми ги направиха няколко 12-15 годишни хлапета хакерчета...и те я движеха...говоря ти за времето преди интерната с навлизането му....
...те те, тея малките още тогава ми казаха за линукса, но аз не го взех насериозно...вече зная че е, но хлапетата ги няма вече около мен.
Ами ще се оправя и сега, благодаря за включването....

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: ако зная какво е браузър щах и сам да се оправянови [re: Mitre6opa]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.02.11 14:16



На ХР и мозила съм....без проблеми.....на друго място май е проблемът.......освен ако не е от новите версии мозила дето чупят всичко наред



Тема Re: Няма ли кой да ми даде [re: ПЪTниk]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.02.11 14:31



А, фъкбука по принцип си е форма на идиотизъм... Има само бутон "харесвам", но няма "не харесвам", има "стани приятел", но няма "стани неприятел"... НЯМА такива неща в реалния живот. Дори умствено болните не са приятели на всички и не харесват всичко...



Аз по принцип съм оперирал всяка форма на флаш в ОС, и съм забранил изоПщо достъпа до сайтовете на Adobe. Ако ми трябва да видя сайт с флаш, ама ако МНОГО ми трябва - ползвам една портативна Опера, с поддръжка на флаш. Тя като е портативна - не пише никъде нищо по компа, и не ми цапа ситемата. Иначе, ако не е МНОГО наложително - избягвам сайтове, които могат да се видят САМО с флаш. По... най-разни причини..

А за версията на ОС и браузера... ОС най-вероятно е някоя реинкарнация на виндовс - десен клик на My Computer > Properties дава вида и версията на ОС. При стартиране на браузера - от менюто Help > About показва вида и версията..

Относно инсталацията на флаш... Отиваш на адрес и там натискаш жълтия бутон Download now, и... би трябвало да е готово. По принцип сайта разпознава автоматично ОС и браузера... Ако е ИЕ - ще ти обясни стъпка по стъпка какво да правиш - там май има само опция за инстаклиране онлайн. Ако е друг - сваля се инсталатора, и се стартира... той си се инсталира. Не знам за инсталатора, но от сайта (за ИЕ) предлагат (и е вкл. по подразбиране) опция да инсталират и Google toolbar. Аз лчино го изключвам... не ми трябват никакви тулбарове, нервят ме.

А... също така, можеш да инсталираш и Shokwave - , начинът е подобен.

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.