Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: ПЪTниk]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.02.11 18:39



Абе нещо яко е оцапано по компа, май... Ако имаш по-стара версия флаш плеър - новата просто ще го замени, без да протестира.

Хм... ако ти се занимава - свали си

, запиши го на CD (или флашка) - там е указано подробно КАК (НЕ се записва като файл, а като образ на диск). Стартирай компа от него и го провери за вируси... Достатъчно е дял C обикновено...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: walkman™]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.02.11 18:51



Много ти благодаря за съдеиствието, оценявам го.
Всичко се оправи, ще ти кажа как.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: walkman™]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.02.11 19:07



Получих същото каквото всички ми пращахте и мозилата го прие накрая...
Ако този който ми го прати иска да каже какво е новото нека той го каже, аз така и не разбрах как се оправи.
нищо по- различно не сме правили, пък и аз не зная, не съм сигурен в знанията си...
Но пък научих нови неща днес, макар, че и доста се потрудих...
Още веднъж ви благодаря за съпричастността.
Попитаха ме на бележки дали се лигавя пак, но ви уверявам, че днес си беше истинско.
Когато се лигавя винаги давам явни белези, че го правя...
Живи и здрави...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: ПЪTниk]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.02.11 19:26





____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: walkman™]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.02.11 20:15



Сейфах твоята антивирусна , но не мога да я инсталирам...зная само да търся сетъп, рун и ексе, ами ги няма след като ги разфасовах.
Знаеш ли как да я подкарам?

Няма да се смееш, но като отворих случайно едно място сетинг документи, затото там насочих антивирусната и там има разположени над двайсетина адода, ...и сега не мога да си обясн, как са попаднали там и защо не са се включвали, че и ме е страх да ги изтрия и да си оставя само един...то заради това адода ми е блокирвал тегленията...боб ли ще варя с тях...
Може да се посмееш заедно с мен.....

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: ПЪTниk]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.02.11 20:32



Това НЕ се инсталира. От него се записва стартиращ диск - тук е посочено как точно:



А тук е обяснено - как да се направи буутваща флашка:


Правиш го, гасиш компа, и после трябва да стартираш от записния диск (CD) или от флашката. Как точно - зависи малко от конкретния компютър... Този диск си е със собствена ОС (Линукс), и позволява да се стартира антивирусната програма, да се свърже към интернет (за да си обнови антивирусните бази), да проверява файлове, папки и дискове по компютъра. Това е важно (отделната ОС, стартирана от външен диск), защото:
1. ако компа вече е заразен с някой от по-интелигентните вируси, антивирусната може и да не го открие - те (умните вируси) умеят да се скриват, а някои - дори да блокират работата на антивирусната
и
2. защото при вече стартирана ОС - някои от нейните файлове се обявяват за заети (блокирани) от самата ОС, и не могат да бъдат проверени. също - и някои области от паметта.

Та - полезно нещо е. Аз винаги си влача една флашка с това нещо, да мога да проверя някой комп, ако се наложи...

Само имай предвид - ако ще го правиш на флашка - това ще затрие всички данни на нея. Запиши си ги някъде, форматирай, запиши това, и после си върни данните на нея, ако е важно...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: walkman™]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.02.11 20:37



ОК, разбрах, че не съм те чел внимателно.
Не разбрах обаче после остава ли в компа да следи и наблюдава или се ползва само от флашката?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: ПЪTниk]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано22.02.11 20:39



Не, не може да се ползва като щатна антивирусна програма. Работи само стартирано от носителя - CD или флашка. То и това му е основното предимство, де...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.


Тема Re: Няма ли кой да ми даде [re: walkman™]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано22.02.11 20:43



Браво на нас... струва си вече да си позволя да се полигавя малко в клуба


Жив и здрав да си.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Няма ли кой да ми даденови [re: ПЪTниk]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано22.02.11 20:47



Драмата свърши






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.