Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ох, ама той...нови [re: АВе]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано06.01.11 18:26








Тема Re: Да подкрепим Президента Георги Първанов!!!нови [re: диoниc]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано06.01.11 18:29



И аз докладвах "Спам или измама"



Тема Re: Свободу Ходорковскому и Лебедеву!нови [re: диoниc]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано06.01.11 18:36



Тц!Твърде висок ми се струва.Всъщност колко е висок, че ен съм го виждала на живо:))



Тема Re: Свободу Ходорковскому и Лебедеву!нови [re: Фиши]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано06.01.11 18:37



1,78-180 ми се струва да е. Строен е, гардовете са на същата височина. Оптически се слива с тях, просто е трудно на пръв погред да го отграничиш, но сега вече едоста прошарен и с това изпъква. Преди няколко години изглеждаха като група елегантни бизнесмени излезли на разходка.
Последно го видях наживо пред работното ми място, беше излязъл на разходка, отпред от двама трима с жица зад ушите, около него плътно заобиколен от още няколко и отзад двама. За човек с диоптър и астигматизъм, който не носи очила поради суетни подбуди, мисля че видях твърде много.

Редактирано от kakata на 06.01.11 18:41.



Тема Re: Да подкрепим Президента Георги Първанов!!!нови [re: Гинec]  
Автор tartarianeyes ()
Публикувано06.01.11 18:44



не съм мноо в час с фейсбука, къде се намира точно тва репорт хейт спийч и т. н...





Тема Подкрепям Гоцe - неосъзнатото олевяваненови [re: диoниc]  
Автор Kpaдeцът нa ябълkи (и круши)
Публикувано06.01.11 18:47



След идването на власт на седморазредния комунист Борисов и групата му, събрана като на шега от Цветанов, син на кочияша на треторазреден, дворен пес - Шопов, няма нищо по-красиво от одесняняването на простаците от "номенклатурата" на ГЕРБ и поголовното олевяване на бедните българи, които са 98% от всички такива. Хубаво, ама притегателният център на "социалния" българин - БСП има за лидер - антилидер. Умно, интелегентно момче на име Станишев - син на първоразреден комунистически галош, за съжаление роден без грам добра генетика за лидер. Както казваше другарят Ленин - от една страна булката не иска да се омъжва, а от друга няма как, защото е бременна. Позицията в ляво е много объркана - има партия, но няма лидер, който да привлече недоволните от управлението на ГЕРБ. Тук на бял кон се въздига ликът на алаброса Гоце, който доста пресоли манджата със създаването на АБВ. Към гоцевото възраждане още в същия ден се втурнаха маратонците от "старата гвардия" в БСП, която Станишев натири в най-глухата партийна линия на собствената си партия. Традиционно "левите", сателитни формации на комунистите със статут на съпътстващи бълхи - тракийско дружество, формации на леви, гладни пенсионери, дружества на офицери от червения запас, вечно готовите като гювендии "земеделци" от ралични видове и породи и т.н., и т.н. Това е гоцевият рай - натирени и полунатирени нищожества и вечно гладни, но възрастни нещастници... Няма да открия топлата вода, ако кажа, че цялата тази пасмина е в близък контакт със себе си, т.е. с БСП и няма да открия Америка, ако кажа, че на изборите ще подкрепят една кандидатура за президент в два варианта - според кой ще бъде кандидат на опонента ГЕРБ - за интелектулеца Цецо е педалът филолог, а за Бойко божествения - женското дуо "М(и/е)глените" със специалното участие на Сава - резак от татарски произход.

Редактирано от Kpaдeцът нa ябълkи на 06.01.11 21:56.



Тема Re: Да подкрепим Президента Георги Първанов!!!нови [re: диoниc]  
Автор Aлerpa*Дивaчe (2Х1)
Публикувано06.01.11 19:00



Извинявай, би ли посочил точно къде се проповядва омраза. Нещо нета ми май не е наред и бавно зарежда, за да търся. Ако не те затруднявам, разбира се. Благодаря предварително!




Тема Re: Да подкрепим Президента Георги Първанов!!!нови [re: диoниc]  
Автор уф (терореро)
Публикувано06.01.11 19:00



О, не, няма да я хейтна, дори влязох да погледна, профилът е активен и днес е писал следното:

"Честита Коледа на нашите братя и сестри Българи от Македония и Западните покрайнини празнуващи светия празник днеска!"

Освен това профилът бачка като новинарски сайт, пуска новини...
Та, като един тон други профили в тази мрежа и този пробва почва, преброява пилци, сканира, СРС-ира и др. Адски неграмотно обаче... Бутафория.

Редактирано от уф на 06.01.11 19:00.



Тема опасно за хора със слаби сърца и високо кръвно!!!нови [re: диoниc]  
Автор щaтcka бyлka (член)
Публикувано06.01.11 19:02



не правете като мен- не четете в тая фен-страница





Тема Re: Да подкрепим Президента Георги Първанов!!!нови [re: tartarianeyes]  
Автор диoниc (загрей)
Публикувано06.01.11 19:04



отляво на страницата има портрет на видния ловджия и доносник..
скролваш с пошката надолу, преминаваш покрай тези, които са го харесали, покрай инфо за други страници и линкове
и най-отдолу ще видиш :create page i report page.

вече рипорта те води
хейт спийч е една от опциите и т.н.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.