Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 18.10.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За някои адвокати...нови  
Автор ravik1 (непознат)
Публикувано21.10.10 10:40



Не искам да обобщавам, за да не обидя някой невинен, не искам да бъда ничии морален съдник. Но днес прочетох в пресата как разпалено адвокати защитатват един баща-психар, който насилил 2 годишното си дете. И за пореден път се учудих на тези адвокати, които правят и невъзможното (от всякакви процедурни хватки до откровенни манипулации), за да защитават деяния, които са срам за човешкия род. Знам, че всеки има право на защита, но знам също че повечето от вас са се възмущавали, гледайки по тв самодоволните и охранени физиономии на скъпоплатени адвокати, които ни обясняват колко добър и болен бил Петров, Маринови, Тасев..., и други знайни и неззнайни! Просто исках да споделя!





Тема Re: За някои адвокати...нови [re: ravik1]  
Автор esti ()
Публикувано21.10.10 11:44



За някои адвокати...

....някой невинен...

Това е оксиморон.



Тема Re: За някои адвокати...нови [re: ravik1]  
Автор Гъpkинятa ()
Публикувано21.10.10 11:47



Поредната медийна жертва :)

По този казус няма какво да споделиш, защото черпиш инфото от жълтите хроники. Не разполагаш с фактите по следствието.

По-добре сподели за глобалното затопляне. :)))

_________________


Тема Re: За някои адвокати...нови [re: ravik1]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.10.10 15:12



Глупости, това им е работата. Всеки има право на защита.



Тема Re: За някои адвокати...нови [re: Гъpkинятa]  
Автор ravik1 (непознат)
Публикувано21.10.10 17:10



Черпя информация от това, което казваат лекарите и от това, което аз знам като такъв, че тази болест не може да причини дефекти, които дори да напомнят за насилие. Насилено е две годишно дете, а ти ми говориш за глобалното затопляне! Пфу!



Тема Re: За някои адвокати...нови [re: esti]  
Автор ravik1 (непознат)
Публикувано21.10.10 17:11



Имам предвид някой невинно обвинен от мен в поста ми, има и такива адвокати! Сега разбра ли?



Тема Re: За някои адвокати...нови [re: tia9]  
Автор ravik1 (непознат)
Публикувано21.10.10 17:13



Ти си могла изобщо да не пишеш, след ккато не си чела внимателно. Говорех за морал, самият аз знам че всеки има право на защита.



Тема Re: За някои адвокати...нови [re: ravik1]  
Автор вp. ()
Публикувано21.10.10 17:21



казваш, че ти си лекар и като такъв твърдиш, че заболяването, от което сега е обявено, че момченцето страда, не би могло да причини точно такива увреждания каквито то има, така ли?
тоест - ти казваш, че отново по някакви причини широката и некомпетентна публика бива забълбуквана, така ли?
кому ли би било нужно такова нещо.



Тема Re: За някои адвокати...нови [re: вp.]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано21.10.10 17:26



Доц. Христо Желев от "Пирогов", където детето е лежало неколкократно и са му правени изследвания, оспорва експертизата, направена след искането на прокуратурата. Той твърди, че болестта на Крон, ако се не лъжа, за която се твърди, че е в основата на здравословните проблеми на детето, не може да доведе в никакъв случай до такива разкъсвания на дебелото черво и пикочния мехур.






Тема Re: За някои адвокати...нови [re: ravik1]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано21.10.10 17:32



Има задължения, длъжни са да защитават клиентите си. Адвокатите не съдят, не обвиняват, а само защитават. Ако не е този или онзи адвокат ще назначат служебен. Обикновено защитават престъпници, според твоята теория да отидат и да продават банички, не да си вършат работата или предлагаш предвалително да се „произнесат“ за вината на обвиняемите и да защитават само невинни? .........а до произнасяне на присъдата всички са невинни, обвиняеми, но невинни. Та така с ентусиазма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.