Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ей котараканови [re: вp.]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано10.10.10 23:05



Ееее, ами няма да ти се меся тогава.

Чети всичко незасекретено и си пълни къпацината с боклук. То не всякога е боклук де, ама в повечето случаи...



Тема Re: Искрено и личнонови [re: sofka]  
Автор Гъpkинятa ()
Публикувано10.10.10 23:06



На тебе само и единствено парите са ти в мисленето.
Спомням си, когато, тука нова, ме приближи и започна да ми обясняваш "тънкости" за този и онзи. Тонираше предимно на финансовото им състояние! Нещо, което крайно не ме интересува!
Софке, човешките отношения се градят на съвсем друга основа!
Ако го разбереш, може и да станеш по-щастлива!

_________________


Тема Re: ей котараканови [re: вp.]  
Автор tartarianeyes ()
Публикувано10.10.10 23:07



емм...алкохолол..бе както и да е. мии, как иначе да звучи...изпих ракия и половина...

н а канацка - ш'тъ смотам



и до там ще спра, щот от метълските години ми е останал навикът да ритам с кубинките там вече отърване няяма





Тема Re: Тогава - край! Майната му!нови [re: kotarak_a]  
Автор вp. ()
Публикувано10.10.10 23:09



може би си ги видяла около часа за хранене : )))
ама те са много милички, особено ако вече са минали 5 минути откакто си посетила къщата им и не си се гътнала, или избягала с писъци


на мене ми е малко повечко мъчно за слоновете, които делят тази къща с хипопотамите.
за хипопотамите си е естествено да си смърдят така, даже си се харесват, даже нарочно така правят, ама слоновете са чисти животни и как им понася направо не знам.



Тема Re: пише сенови [re: sofka]  
Автор Гъpkинятa ()
Публикувано10.10.10 23:12



А ти си дзвер с д
Ей така си наричам дечковците.
И се опитвам да намеря сходството с твоето нарицателно.
И си отговарям от моята си куличка: трябва наистина да си я обичкаш вр. за да и кажеш дзвер :)

_________________


Тема Re: ей котараканови [re: tartarianeyes]  
Автор вp. ()
Публикувано10.10.10 23:16



а, не, без ритане, скубане, хапане, драскане, крошета, шамари и др. неспоменати чембери, щот ще пищя


пък и ся, с дами да се бия... : )
дамите са дами. заслужават джентълменско отношение и от други дами, които не са същински джентълмени по религия поради вродено отсъствие на менство, ако мъ разбираш



Тема Re: Искрено и личнонови [re: sofka]  
Автор Kasta.Diva (всевиждащи очи)
Публикувано10.10.10 23:21



Влизам си аз в дира да ви нагледам /макар и малко късничко вечерта/ и първата тема която погледнах"Искрено и лично" на Софка. Е, викам си, Софчето ходи на купон вчера и може пък нещо много лично да се е случило там

и тя съвсем искрено да го сподели. Да, ама не! Направо останах шашардисана от съдържанието на темата. Според моя /не кратък/ жизнен опит съм забелязала, че обикновено хората съдят за другите по себе си. Това ме наведе на мисълта, че тя явно нито е обичала истински, нито е готова да обича безкористно. И сега в главицата и се блъскат едни такива невероянти мислички: Как така, някой ще е болен и умиращ и видите ли ТЯ/ жена му/ плаче пред всички и казва, че го обича. За другия случай не искам и да коментирам, когато става дума за създаване на животи отвратителното подозрение, че е позьорство! Софче, сОпри се малко! Има на тоя свят хора и искрени, и безкористни и колкото и невероятно да ти се струва има и безусловна любов.



Тема Re: Тогава - край! Майната му!нови [re: вp.]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано10.10.10 23:38



Ми сложили са ги заедно щото са голями!
Сигурно.
Заради хората, дето като видим нещо голямо, си го свързваме с нещо още по-голямо...

Апък не ми хареса дето са сложили в терариума змии до мишки... само на едно стъкло разстояние...

ПП. Ще пиша утре, че вече съм аут! Щото детето има рожден ден във вторник и трябваше да направя някакви индустриални количества соленки и кексове и торти за разни групи от всякакви планинари и пещерняци.../дето много обичат да ядат соленки, кексове и торти..../



Предпочитам оптимизъм, но ме избива на реализъм. /Пътник/

Тема Re: Искрено и личнонови [re: Гъpkинятa]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано10.10.10 23:54



На тебе само и единствено парите са ти в мисленето.
Спомням си, когато, тука нова, ме приближи и започна да ми обясняваш "тънкости" за този и онзи. Тонираше предимно на финансовото им състояние! Нещо, което крайно не ме интересува!

Пак се опитваш да ме вкарваш в някакви твои клишета, но вече трудно някой ще ти повярва.
А като не те интересуват парите, на кого се обяви за вътрешен човек, да ти припомням ли?
И с темите си , което е трудно точно ти да го схванеш, провокирам дебат по наболели въпроси на реалността.А същността ми каква е, могат единствено да преценят хората, които добре ме познават, но ти пропусна този шанс.

Не искат да общуват с нея на никаква цена:)


Тема Re: Искрено и личнонови [re: sofka]  
Автор Гъpkинятa ()
Публикувано11.10.10 00:09



От там, където си се вкарала, никой не може да те измъкне.
Колкото и добронамерен да е, като котето (примерно).
Пишеш, дишаш, акаш, само и единствено за "хората".
Толкова си обсебена от това какво имат, правят, мислят хората,
че си забравила себе си.
И да решиш да се "барнеш", няма как да ти се получи, щото в огледалото ще са хорските очи, не твоите.

А твоите са в чуждите портмонета и банкови сметки.
Да. Не ме интересуват парите. Знам и 2 и 200.

ПП какво за вътрешния човек, че не схванах нещо?



_________________


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.