Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Искрено и личнонови [re: PipilotaViktualija]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано10.10.10 19:50



Ми то така излиза, който не може възвратно-постъпателните движения се захвърля болен, беден, гладен и се търси друг - можещ в аптеката.



Тема Re: Искрено и личнонови [re: LlRA..]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано10.10.10 19:51



Не оспорвам правото на личен живот, но демонстрацията му не одобрявам.
Денкова можеше да не рекламира бременността си, а Катрин в съдбовен момент от живота на съпруга си да открива концерт и да рони сълзи.
Някак тази показност ми навява нещо от сорта" Напук на всичко каквото си мислите вие, глупаците по света, ние си обичаме мъжете и те са велики!"
Ама... Ставински се кри от родителите на убитото момче, а Катрин при 25 години разлика с лекота споделя живота си с Майкъл заради милионите му.
Фонът е пари и то големи пари.

Не искат да общуват с нея на никаква цена:)


Тема Re: пише сенови [re: вp.]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано10.10.10 19:53



Ще ме обиждаш ли или ще се изказваш по темата?


А ти си дзвер с д.

Не искат да общуват с нея на никаква цена:)

Тема Re: Искрено и личнонови [re: kakata]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано10.10.10 19:54



Ако знаеш, може би знаеш, колко други майки са на това дередже, без да са медийно известни.. Уфффф. С болни деца и гламави мЪжове, или "спасили се" такива


А Максим и Албена са ми много симпатични и си мисля, че изборът им да се позиционират предимно в Русия беше добър.. Божеее, хората като че ли не си дават сметка какво наистина направиха, с какви усилия, ми не може да си вложил толкова къртовски труд и дисциплина и .. всичко да се срине.. Неее! Вярвам в шансовете..
Вярвам и в майката на Мануела, както и в много други майки



Тема Re: Искрено и личнонови [re: sofka]  
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано10.10.10 19:54



Само дето Катрин Зита- Джоунс и сама е в състояние да изкара достатъчно пари, да не говорим, че е привлекателна "хапка" за достатъчно на брой и по- млади, финансово- тежки мъже. Та не виждам защо й е да избере именно Майкъл Дъглас, ако е само според такива критерии...




Тема Re: Искрено и личнонови [re: sofka]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано10.10.10 19:54



Албена е шампионка също така, колкото пари има той, толкова и тя. Плащат и еднакво.
По същият начин, Катрин Зита Джоунс е една от най-високо плратените изпълнителки и понеже е по-млада със сигурност е по-богата от мъжа си. Та кво, не е заради него нито за постъпателните движения, нито за парите, просто го обича.



Тема Re: Искрено и лично - ????нови [re: musakata]  
Автор Haйcи ()
Публикувано10.10.10 19:56



Само не мога да разбера защо темата е "Искрено и лично"

и аз винаги съм се чудила, софка как избира името на темите си?
ако не я мързи, моля да обясни





Тема Re: Искрено и личнонови [re: kakata]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано10.10.10 19:57



Демонстрацията.
И не е лошо да обясниш професионално оправданието на Ставински, че ние простите ора, някак не го разбрахме при две жертви.



Не искат да общуват с нея на никаква цена:)

Тема Re: Искрено и лично - ????нови [re: musakata]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано10.10.10 20:06



Леле, добре че ме подсети за муската!


Отивам да я видя!

Не искат да общуват с нея на никаква цена:)

Тема Re: пише сенови [re: sofka]  
Автор вp. ()
Публикувано10.10.10 20:06



е, щях да те обидя, ако бях казала нещо невярно.
споделям прост факт, макар и, общо взето, очевиден.
няма какво да се обиждаш, значи.
аз също не се обиждам от "дзвер", понеже си е истина. поне приблизително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.