Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 26.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Искрено и личнонови [re: Jennifer:)]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано11.10.10 11:12



Албена е издула корема за демонстрация, даже ходи по теливизиите да го пъчи. А хубавицата Катрин ходи по мероприятия и реве да демонстрира, ма кво и аз не знам. Това е логиката на софка, желязна дивотинска лоигка е това, не е проста логика.
Какво точно печелят от тези "демонстрации" ние не знаем, но в Дивотино знаят.



Тема Re: Искрено и личнонови [re: duotrio]  
Автор esti ()
Публикувано11.10.10 11:12



Мерси.

Жалко за човека..



Тема Re: Искрено и личнонови [re: esti]  
Автор Бorдaнoв (минаващ)
Публикувано11.10.10 12:25



Съвсем конкретно - това е мото на западните цивилизации, в които фокусът е върху ресурсите /пари и прочие/.
При източните народи /а доскоро и у нас/ пирамидата на Маслоу е леко объркана и има стремеж към 4 ниво без да са запълнени останалите три.
Сиреч с една дума, в България, а и не само, все още има хора, при които приоритетите са различни.
И както казах - дори и на запад, след като минеш второ ниво на пирамидата, сиреч си надвиеш масрафа, парите стават само статистика. Има определено количество пари, което може да се похарчи. Имаше един филм "Милионите на Бъстър" дето се показа, че трудно се изхарчват 30 милиона.
Мога да ти дам и лични примери, но ще разводним темата.

По-лесно е да се приеме логиката на Софка - всичко се купува и продава.



Тема Re: Искрено и личнонови [re: Бorдaнoв]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано11.10.10 12:39



Имаше един филм "Милионите на Бъстър" дето се показа, че трудно се изхарчват 30 милиона. За 30 дена, без д акупуваш недвижима собственост. Много се накефих на покупката на айсберга и скъпата пощенска марка





Тема Re: Искрено и личнонови [re: Бorдaнoв]  
Автор esti ()
Публикувано11.10.10 13:05



Пак се отклоняваш, затова последно уточнявам.
Твърдението ти: А самочувствието няма нищо, ама нищо общо с парите
не е вярно.
Това исках да кажа и го казах многократно.
Лек ден!





Тема Re: Искрено и личнонови [re: esti]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано11.10.10 13:10



Има, но не е право- пропорционално на количеството им.






Тема Re: Искрено и личнонови [re: PipilotaV.]  
Автор esti ()
Публикувано11.10.10 13:18



Право или криво пропорционално безспорен факт е, че парите оказват влияние на самочувствието в една или друга посока. Особено на мъжете.
Затова ми се стори странно твърдението, че нямали били НИЩО общо...
Имат и още как.





Тема Re: Искрено и личнонови [re: esti]  
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано11.10.10 13:24



При мъжете- да. Поради което аз виждам в едно Ламборгини неудобен, ръбат и с твърда возия автомобил, докато те виждат съвсем друго нещо.






Тема Re: Искрено и личнонови [re: PipilotaV.]  
Автор esti ()
Публикувано11.10.10 13:34



Според мен няма разлика в символиката - всички виждаме едно и също, но жените предпочитаме този символ да е от друг материал и ако може да не е толкова символичен.





Тема Re: Искрено и личнонови [re: esti]  
Автор Бorдaнoв (минаващ)
Публикувано11.10.10 14:12



А психолозите виждат криза на средната възраст.
С една дума да не разводняваме, но да ви имам мъжете, дето само в парите им е самочувствието!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.