Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:20 25.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Искрено и личнонови [re: Бorдaнoв]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано11.10.10 00:25



Виж сега, прав си че има и други неща освен парите-любов, чувства, състрадание, доброта, сълзи и т.н.Човещинки.
Обаче се замисли дали без парите си и извесността, Майкъл щеше да бъде този изискан мъж, който щеше да трогне Катрин.Нима не е имала много обожатели, но точно /54 годишния/ тогава Майкъл я спечелва с лекота.
Ами... аз ако бях на 28, то 54 годишен мъж, би ми се струвал старец.
Замисляте ли се дъщеря ви да хукне да се жени за баща си?
Обаче, ако този жених е милионер, филмът автоматично става друг.
Да пречупим мисленето си през призмата на този простичък факт.Нима един мъж на 35, примерно, не притежава много по- ценни мъжки качества от мъж на 54?!Ама без достатъчно пари какво самочувствие би имал?
Защо оневинявате парите като подплата на самочувстие, независимост, стабилност и увереност в себе си, които качества прибавени към все още неугаснала мъжественост са много по ценени от една жена, отколкото един неподплатен интелект и младост?
А знаете , че чувствата се будят с шепот на думички, дребни жестове и малки кутийки.



Не искат да общуват с нея на никаква цена:)

Тема Re: Искрено и личнонови [re: Гъpkинятa]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано11.10.10 00:41



Примитивно мислиш, примитивно живееш.
Дотолкова си забравила ти хората около теб, че дори, когато сереш на пътя , се опитваш да ги изкараш тях виновни, и наркомани, и какви ли не.
А не виждаш собствената си необузданост, безотговорност и самонадеяност.
Живееш в общество драга, и не си ти номер едно на света!
А твоите са в чуждите портмонета и банкови сметки.
Това пък откъде измисли?
Да знаеш, че няма да мигна от мисли за твоята банкова сметка , ако се наложи да изтънява в непредвидена посока.Ще умра на мъка, че не прелива в моята.



Не искат да общуват с нея на никаква цена:)

Тема Re: Искрено и личнонови [re: sofka]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано11.10.10 01:54



Софке, кажи си честно: ти Софчо по любов ли го взе, или заради апартамента му, в който кацна от Дивотино?




Виж к'во е гадно, а?

Сещаш ли се сега защо не трябваше да пускаш темата?

Мога да ти давам пример и за разреваването пред хора с твое участие, но е още по-гадно.



Тема Re: Искрено и личнонови [re: kakata]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано11.10.10 02:29



Катрин Зета Джонс не е по-богата от Майкъл Дъглас, дори не е близо до неговото богатство, но е достатъчно богата, за да не и се налага да се жени за пари.


Династията "Дъглас" (Кърк и Майкъл), обаче може да е много по-полезна в Холивуд от някакви си пари.

________
Не си правете здравна застраховка за пътуване в чужбина в ДЗИ

Тема Re: Искрено и личнонови [re: sofka]  
Автор Бorдaнoв (минаващ)
Публикувано11.10.10 02:42



Не знам как да ти обясня Софче. Жените дето са с мъжете заради парите им си имат име. Последно време им викат културно "златотърсачки"
Мадона пя преди време "Материално момиче". Абе права си - най-добрите приятели на момичето са диамантите.
Фащай там сухото и не ми говори за лиготии, либови и тнт.
Не знам как да ти обясня. Някак си ти съчувствам, че така си озверяла от немотия, дотолкова че не можеш да разбереш, че има и друг начин на живот.
Да, определено един мъж е по-лесно да бъде чаровен като има пари, но има ихиляди идиоти и тъпунгери с дебел портфейл.
Най-сериозната си връзка в живота направих в един шестмесечен безработен период, кога мацето ми плащаше и кафето даже
Нещата се смениха много последните години. Икономиката дръпна и една жена лесно може да се издържа сама, дори и с дете.
И финансовите причини не са основни при една връзка. Има много други неща, като примерно - би ли бил добър баща.
Ох, много се разприказвах. Нищо, че Сашка Васева си пее - "Иване, кажи ми имаш ли сега пари, да сбъднеш Иване мойте розови мечти...", нито една от двете жени не е с мъжа си заради парите.
Даже се получи обратното - Майкъл Дъглас си остана в къщи да гледа двете им деца, а тя продължи да снима сериозно, вместо като една мутреса да си седне в къщата и да си гледа само козметиката и външния вид - мъжо и има толкоз пари, тя що да се трепе да работи.
П.С. 21 годишната ми дъщеря в момента ходи с 37 годишен. Лятото като идва ми обясни много точно мотивите. Нито един от тях не беше финансов.
А самочувствието няма нищо, ама нищо общо с парите.



Тема Re: Искрено и личнонови [re: Бorдaнoв]  
Автор esti ()
Публикувано11.10.10 10:08



А самочувствието няма нищо, ама нищо общо с парите.


Тези ги разправяй на щерка си.





Тема Re: Искрено и личнонови [re: sofka]  
Автор esti ()
Публикувано11.10.10 10:09



Какво му е на Майкъл Дъглас?



Тема Re: Искрено и личнонови [re: esti]  
Автор Бorдaнoв (минаващ)
Публикувано11.10.10 11:03



Честно казано, като чета тая тема, се замислям за пустинята и ония 40 години докато измрат всички дето са живели под робство...

Не може да са толкова изкривени понятията - той не е мъж, ако няма пари, хубавите жени се лепят на мъжете само заради парите и прочие, и прочие.
Това е оттатък всякакво оскотяване.

П.С. Само да допълня - щерка ми живее от години в Париж. Там общественото разслоение е много яко, но колкото и да е странно, не е точно на базата пари. Или още по-точно само дебелият портфейл не е достатъчен.



Тема Re: Искрено и личнонови [re: Бorдaнoв]  
Автор esti ()
Публикувано11.10.10 11:08



Не се разсейвай

репликата ми беше точно и конкретно за това:

А самочувствието няма нищо, ама нищо общо с парите

Самочувствието ИМА общо с парите.
Дори и да не зависи изцяло от тях, то много е наивно - да не кажа друго - да се неглижира влиянието на парите върху хората.



Тема Re: Искрено и личнонови [re: esti]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано11.10.10 11:10



болен е от рак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.