Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 16.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Преглед и обобщение на горещите новининови  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано27.08.10 21:43



1. ОТ МИНИСТЕРСТВО НА ЗЕМЕДЕЛИЕТО
Група чиновници се забавляват групово с грозновата чиновничка и пубер, вероятно проституиращ. Въпросът е има ли някой на когото не му е било забавно за да се повдигне обвинение.
2. ОТ МИНИСТЕРСТВО НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ:
Новите документи за самоличност съдържат 17 пунктуационни грешки, пита се кой е авторът.
3. ОТ ДИРЕКЦИЯ НА ПОЛИЦИЯТА:
Известна / при това добра и неглупава адвокатка/ с вкус към мускулести и доста по-млади бандити е гърмяна от чуждестранен бандит.
4. ОТ СЪДА:
Забелязва се голямо двупосочно движение към и от арестите.
5. ОТ ГРАЖДАНСКА ЗАЩИТА
Усетихме земетресение, а може би взрив!?
6. ОТ КЛУБА:
Мнозинството се опитва да води смислени дискусии. Малцинството по присъщия за етноса му начин се дърля и си скача с ЛБ и епитети : "шушумига","простак", "мамалига", "Цоца".



Тема Re: Преглед и обобщение на горещите новининови [re: kakata]  
Автор Sick Boy (машина за любов)
Публикувано27.08.10 21:54



линкове???



Тема Re: Преглед и обобщение на горещите новининови [re: kakata]  
Автор ьтrhжzщw ()
Публикувано27.08.10 21:54



Не винаги малцинството е с по-ниско качество. Напротив.
Интелигентните, умните, добрите, честните, коректните хора винаги са били малцинство.

Ти за съжаление си от мнозинството, което се опитва смислено да се пита стигнало на попрището жизнено... към края: "Какво ли щях да бъда, ако бях висок и строен, а не нисък и дебел?" Примерно.





Тема Re: Преглед и обобщение на горещите новининови [re: kakata]  
Автор Батко (Bath`men Со)
Публикувано27.08.10 22:03



А пък си купих поредния компютър .... есикойси пореден номер .... едно такова малко и розово АСУСче ..... амо ще го подаря май на дъщеря ми, че някак си педалско ми ходи на фейса.

Това е непотърсено нетърговско съобщение, което да се приема само като хвалба

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Преглед и обобщение на горещите новининови [re: Батко]  
Автор Sick Boy (машина за любов)
Публикувано27.08.10 22:05



пиши дали има проблеми с асусчето че дават доста дефекти и ме нервират и мене, че си взех и аз не е розово, ама се държи като такова:)
И сори за офтопика ама като е тръгнало може ли да ми каже някой как да сейвна скрийншот който съм зумнал с програма за скрийнове, смисъл така да остане снимката уголемена или не може??

Редактирано от Sick Boy на 27.08.10 22:07.



Тема Re: Аз пъкнови [re: Батко]  
Автор RUMlR (Стар Боляр)
Публикувано27.08.10 22:19



току що се прибрах от Егейско море...
с Опти имахме спор... Егейско и Бяло море...

Оказаса дъртия Пергишин прав...
Егея е сичко на юг от България...
Обаче си купих вчера една карта и се оказа...крайбрежието, Кавала, Ксанти, Комотиини, Александрополис... било си Бело море...

Иииии... интересно... Прибрах се през Златоград... няма такива села... Просто няма... Баири...до трийсетина къщи и джамия... И пийваме на чешмичка водичка...бърбориме нещо...Идват с едни моторчета..и си говопрят с нас... Ама абсолютно приятелски..ние сме помаци , вика, знаем гръцки , турски и помашки...приятни хора, честно....живееме вика с хайвайнчета и тютюн...



Тема Re: Преглед и обобщение на горещите новининови [re: Sick Boy]  
Автор npubem (:-)
Публикувано27.08.10 22:24



Пиши ме и мене с Асусче.
Моето е бяло и се държи като бял човек, поне засега..



Не бързай да подозираш лош умисъл - може да е обикновена глупост!

Тема Re: Тоестнови [re: RUMlR]  
Автор RUMlR (Стар Боляр)
Публикувано27.08.10 22:24



по т. 6 на Какето...

Изобщо не съм съгласен...да се уточня все пак...



Тема Re: Преглед и обобщение на горещите новининови [re: npubem]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано27.08.10 22:27



и мене



Тема Re: Преглед и обобщение на горещите новининови [re: ьтrhжzщw]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано27.08.10 22:35



Интелигентните, умните, добрите, честните, коректните хора винаги са били малцинство
За голямо съжаление на мнозинството.



Чудаците украсяват света!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.