Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема пак - НЕ!нови [re: aqvamarin]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.10 22:37



какво общо има - личната ти "мизерия"!
С
простотията - на "темата"?!



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: Глaвнaтa89]  
Автор Лин (...)
Публикувано28.05.10 22:38



Верно - това беше едно от изискванията, които приехме, когато решавахме как да стоят нещата с чистачите.

Това не е лично отношение - заповядай да участваш в клуба когато и както намериш за добре и след няколко месеца ще имаш равностойно право на вот и за модерирането му.

Поздрави, дано съм била достатъчно ясна.:)

…последният милиционер над Омир слънчево ридае…


Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: Глaвнaтa89]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 22:39



Не успяваш да следиш мисълта ми, когато не става въпрос за гъз и сране.

Още една причина да нямаш право на глас по съществени въпроси.



Тема Re: пак - НЕ!нови [re: NUT]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано28.05.10 22:40



съжалявам, че през пролетта на 98-ма не заминах за канада, сега нямаше да те чета.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: ts me]  
Автор Глaвнaтa89 (Bella Mafia )
Публикувано28.05.10 22:43



В отговор на:

Не успяваш да следиш мисълта ми, когато не става въпрос за гъз и сране.



Как да проследиш нещо което не съществува?
Мисълта ти беше колко си интелигентен и нужен на този клуб именнто Ти а не некакви нови като мен и некакви дето разказват как серат зад блока
Тоест имат право на глас само доказани корифеи като теб...теза която при мен поне предизвиква единствено смях...Да приключваме вече..

Редактирано от Глaвнaтa89 на 28.05.10 22:44.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор уф (терореро)
Публикувано28.05.10 23:06



Да!



Тема "доказателство"нови [re: Гъpkинятa]  
Автор диoниc (загрей)
Публикувано28.05.10 23:11



е влошената атмосфера в клуба...ти може и да не го виждаш така

казвам, че е влошена не заради някакъв изолиран инцидент, а поради низ от случки, които трупат негативно усещане в една част от потребителите...

...моето негативно усещане тръгна от преследването на Гетсби...последният му бан тук беше безобразно манипулиран, с евтин трик...обаче със скрийншота на модератор не можеш да спориш..

...Боза е системно обиждана от селянина, от Леос - също...спрямо нея двамата, а още пътник (какво става с него?), нут - в момента не мога да се сетя дали има други - се държат не само откровено грубо, но и системно нарушават потребителското споразумение...Боза има две предупреждения за бан от Леос, задето си била позволявала да ги "гони" от темите си, но към тях няма дори приятелски размахан пред носа пръст...чат-пат на вр. не й издържат нервите от простотиите на европростака и го мъмри, но досега не съм видял предупреждение за бан...в същото време аз имам от нея едно предупрежение, че ще бъда баннат, ако съм си позволил още веднъж да назова онзи-който-не-бива-да-бъде-назоваван (Гетсби) в някакви определени параметри



...софка веднъж получи преди месеци заслужен бан, но очевидно не й се е отразил благоприятно...наскоро - четири теми накуп, в които занимава околното пространство със себе си и пердаши интриги в стил латиноамериканска сапунка...вр. пак се отнесе човечно с нея (с което по принцип съм съгласен), но така и не се реши дори да я предупреди...не оспорвам и не квалифицирам решенията на вр. - само казвам, че това са детайли, които имат отношение към общата картина...на мен лично ми се повръща от атмосфера ала биг брадър...

...и вчера простотията в съседния ни клуб...за това само ще кажа, че ако има пожар у съседа ти, няма как да не е свързано и с теб, щото най-малкото съществува опасността при определена посока на вятъра, пожарът да се прехвърли и в твоя двор

накрая - DarkSide вече има гласувани модераторски права в друг клуб, което значи, че е подходящ...в тази "роля" няма по-подходящи, просто има хора, които стават за това

и пак наблягам на основното в тезата си - срок...за когото и да било

And the Mouse Police Never Sleeps.



Тема Мотиви:нови [re: уф]  
Автор уф (терореро)
Публикувано28.05.10 23:19



Почти не, ами направо съм убедена, че този т. нар. вот ще бъде подменен, както и всички такива в последните години или пъти, откак имаме чистачи. Утре някой ще се разгневи - Боза или Леос и ще започнат спекулации, манипулации и подманя. Затова съм за махането на тези чистачи при същите условия и при спазване на добрия тон и равноправно отношение, подчертавам последното.
Нямаше да бъда аз без последното уточнение.



Тема Аз пък днес разбрах, [re: уф]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано28.05.10 23:22



че Чистачи не е едно име, че били двама модератори, а защо нямат М след никовете, като в другите клубове, не е ясно! Иначе - мъчно ми е, че и този клуб се развилня... но, така е - криза е, хората изкризиха, и взеха да се ядат един друг... Това го преживяхме миналата седмица в "Разведените"... явно, всички в БГ преживяваме труден период...





Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: БoзaKocмaтa]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано28.05.10 23:22



НЕ ЩОТО:

Идеално се справя с конфликни ситуации.
Не ти е майка та да се сърдиш, че обича някого повече от тебе.
Няма политика на модератори и каквато и да еполитика въобще.
Кои са "ярките" участници. Твоите "ярки" на мен са ми безлични и някои и гранични.
Стига си интриганствала. Говори смислени неща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.