Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: Глaвнaтa89]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 22:26



Мога да го отиграя и доктор на науките и последен каруцар, и всичко помежду.

Обикновено съобразявам изказа си с контекста (потърси думичката в Гугъл, че не ми се обяснява).

Мога да си направя изказа какъвто пожелая, но не смятам, че това е важно.


Важно е какво има зад изказа.

Георги Пирински, например има чудесен изказ, че и тембър, но определено не е читва човек.

Изказването само доказа, позицията ми, че не си узрял/а да даваш вот в този клуб.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: Гъpkинятa]  
Автор mg42 (гад)
Публикувано28.05.10 22:29



не позна, ама едва ли е нужно да обяснявам, твърде дълго отсъствам, а който е наясно - гласува по съвест :)



Тема п.п. общо съображениенови [re: Гъpkинятa]  
Автор диoниc (загрей)
Публикувано28.05.10 22:29



нямам лошо чувство, нито лошо отношение към вр. и Леос...както и към когото и да било в клуба

Боза се е мотивирала и аз приемам мотивите й...

от мен - само едно общо съображение

сега, поправи ме, ако греша в нещо, защото по онова време ме е нямало тук

чистачите на клуба са избрани, но при избора им е направена една основна грешка - не е определен срок...а позицията чистач/модератор на отделен клуб трябва да има някакъв срок и той не бива да е дълъг, според мен (година-две мах)

с просто око е видно, че в клуба днес има лагеруване...и за това не е "виновен" нито Гетсби, нито Боза, нито който и да било друг...не са виновни и модераторите, но те носят отговорността за това...защото пак с просто око е видно, че в редица..мхм.."критични" ситуации те проявиха двоен стандарт

колкото по-дълга времево е една модераторска позиция, толкова повече я приближава до нивото на некомпетентността и допускането странични фактори да влияят на конкретни решения - лични пристрастия, познанства и т.н.

та, от общото съображение, дето го изложих, смятам, че е здравословно за клубната атмосфера да се извърши смяна на караула и да изберем нови модератори с ясно дефиниран срок...

ти виждаш ли проблем в това? вр. така или иначе е потребител в този клуб и пак ще продължи да си бъде такъв...Леос и без това няма много време, за да бъде активен в 40-50 - той пак ще пише, когато може и когато иска...и пак ще бъде общо дир-ски модератор

And the Mouse Police Never Sleeps.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: ts me]  
Автор Глaвнaтa89 (Bella Mafia )
Публикувано28.05.10 22:30



В отговор на:

Мога да го отиграя и доктор на науките и последен каруцар, и всичко помежду.

Обикновено съобразявам изказа си с контекста (потърси думичката в Гугъл, че не ми се обяснява).

Мога да си направя изказа какъвто пожелая, но не смятам, че това е важно.


Важно е какво има зад изказа.

Георги Пирински, например има чудесен изказ, че и тембър, но определено не е читва човек.

Изказването само доказа, позицията ми, че не си узрял/а да даваш вот в този клуб.



Каруцар всеки може да играе доктор на науките съмнявам се.
Контекст знам какво е.
Не виждам какво общо има Георги Пирински с несъгласието ти да давам вот в клуб 40-50 на дир.бг
Като се замисля наистина е странно че не мога да гласувам против махането на модератор, защото на теб Георги Пирински ти се струва нечитав?
П.С. Всъщност какво имаш против него?

Редактирано от Глaвнaтa89 на 28.05.10 22:33.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: aqvamarin]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано28.05.10 22:31



Да, питах, защо-вие-семейните, пишето по късни доби, вместо де се гушкате със съпрузите си.
Щот си падаме по сутрешния секс.
Далеч по-готин е от онзи вечерния, след "бъхтането" в офиса





Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: sofka]  
Автор Лин (...)
Публикувано28.05.10 22:32



Ако не си очаквала от мен такъв вот, то означава, че повечето време тук си бляла, тоест си била заслепена главно и единствено от собствения си "блясък" - кавичките мои.

Подобна тема направих миналия юни, мисля, със същото искане. Това не ми е попречило на последващите купони да седя и до двамата и да ги гледам открито в очите, защото и двамата знаят, че съм казала каквото мисля и че в този клуб ценя именно различието. И характера. И откритите отношения. Освен това и за двамата зная, че са достатъчно широко скроени, за да приемат подобно мислене, нещо повече - дори го ценят.

За Дядото мога да кажа, че е единственият в този клуб за 8 години, който ме е обиждал. Само че въпросът е принципен и не мога да променя начина си на мислене (или гласуване) единствено затова, защото и той мисли така по този или онзи въпрос.

От старите кучета съм, Софче и като така ще ти кажа - този момент е не критичен, а здравословен за клуба, този клуб затова и е останал жив.

И мисли ако не десет, то поне три пъти, преди да пишеш,, за твое добро!

…последният милиционер над Омир слънчево ридае…


Тема Re: НЕ!нови [re: NUT]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано28.05.10 22:33



мисля си, щото и аз съм бил в чужденеция, и като се върна тук изживявам цивилизационен шок, че живеещите в чужбина българи могат да ни видят блатото по-добре.
ужас е у нас, ама ние сме свикнали и не го усещаме и сме привикнали на този ужас.
децата ми са в чужбина и при всяко пристигане у нас се нервят и не виждат причина да си идват.

уви.



Тема по повод - твърдото ти "не"!нови [re: Лин]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.10 22:34



което подкрепям..
защото! атакуващите неймчета..нямат право на "глас" - дори и автора на темата!



Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: aqvamarin]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано28.05.10 22:35



Какво по-точно имаш да ми припомняш??????????????? Я да чуем!


Да съм гузна? Божкей! От една изпита бира с "приятел" като тебе ли?
Та да пия бира с приятели ми се случва почти всеки ден бре!
Направо не е за вярване!

ПП. Ти ми влезе в ника Акотарак, нали?

Няма нужда да ми отговаряш.



Тема Re: п.п. общо съображение [re: диoниc]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано28.05.10 22:37



Бих се съгласила с всичко това,
само при положение, че сами си дадат отвод!

Иначе, не го приемам!
Нямам доказателства, че трябва ОБЕЗАТЕЛНО да бъдат отстранени - заменени.
А и не виждам никой по-подходящ за тази роля.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.