Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: aqvamarin]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано28.05.10 21:41



Абе иди и прочети пак "обидата"
Може и да не е толкова обидна всъщност.

И чети и между точките и запетайките,
щот вр. си е такава ... нестандартна,
но не е злобна!

ПП Абе какво ви прихвана пак?





Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: kotarak_a]  
Автор mg42 (гад)
Публикувано28.05.10 21:42



котарак, днес ми затри абсолютно безпричинно тема, както и направи преди няколко години, което бе и причина да се оттегля от клуба.
/което независимо от резултата пак ще стане/



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: aqvamarin]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано28.05.10 21:52




Ха! Я виж добре ти какви ги дробиш! Пък се и обиждаш отгоре на това!



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор sofka (чудачка)
Публикувано28.05.10 21:57



Аз съм ПРОТИВ, независимо, че не следя много темите напоследък, заслепена от собствения си блясък.


Намирам, че както в купа сено не се намира игла, така няма да намерите чистач като вр.
Защо?
Колкото и да ме е "мачкала", вр. го е правила единствено с цел да ми отвори очите.Аз обаче, като съм си вироглава, си патя от акъла.
Не намирам, че Дарксайд може да И стъпи на малкия пръст по модераторски способности, толерантност и намеса в краен случай в конфликти.Какъвто е истеричен, той ще окрещи орталъка още на първия ден и темите ще станат километрични и словоизлиятелни до загубване на интерес.
Освен това, него ще го е срам да измести вр., щото тя направи лицевата страна на книгата му, четеше цели пасажи от тъпизмите му и за благодарност да я избута, не бих го приела.
Аристотел е казал ,че най-лесно се забравя Благодарността, та не ме учудва, че наместо благодаря , че ни търпи тук всичките откачалки,вр. получава шут. Типично българска проява на правосъдие.
А Дядото какво се репчи, като искаше кафе да пие с вр., но тя не му вързА, кле я и като е сменил ника си, да не би да е сменил нрава си.
Ести е с него, другите юзъри се изкараха много пък чюфствителни, та се обиждат от само една реплика накриво.
Искам да подчертая , че вр. не е злопаметна и ако днес е скастрила някой за нещо си, то утре може да го похвали с цялото си сърце за някоя приятна хрумка.
А Лин направо избива рибата. Не съм очаквала от нея такъв вот.
Много ще са ми интересни и мненията на старите кучета.
Да не се спотайват, а да излезнат от леговищата си в този критичен за клуба момент!

Чудаците украсяват света!

Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: mg42]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано28.05.10 21:57



Няма как да е безпричинно!

ЩЕ ДА СИ НАГАЗИЛ/а лука яко





Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: ts me]  
Автор Глaвнaтa89 (Bella Mafia )
Публикувано28.05.10 21:57



В отговор на:

Две питания:

1. Против какво?

2. Ти откъде цъфна - не съм те виждал преди?

ПП Може и в обратен ред.




Два отговора:
1. Против отнемане на модераторските права на вр.
2.Аз съм новопридобит член на клуб 40-50, или новите нямат право на глас?
Нещо друго?



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: Глaвнaтa89]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 22:02



Да, в такова гласуване нямат право на глас.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: sofka]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 22:03



Евала ти прайм Софче.



Значи, когато вляза в кафене, всички останали посетители ме търпят, както и аз тях.

Да не би да съм й влязал в спалнята на вр., че ще съм й благодарен дето ме търпи.

Ма кво ли съм седнал да се разправям със същество, за което е геройство да разкаже къде е срало и с какво си мие зъбите този дето я ебе в гъза.

Редактирано от ts me на 28.05.10 22:07.



Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: ts me]  
Автор Глaвнaтa89 (Bella Mafia )
Публикувано28.05.10 22:04



В отговор на:

Да, в такова гласуване нямат право на глас.



Искам ми се да доживея денят когато ти ще определяш какви права имам и какви не, но тъй като този ден е далече все още, засега продължавам да съм ПРОТИВ свалянето на вр от модераторси пост.
Друго по темата имаш ли да кажеш?



Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: ts me]  
Автор пoeтичнa (ентусиаст)
Публикувано28.05.10 22:06



А тези, които отдавна ви четат, но отскоро са се престрашили да пишат в този клуб, могат ли поне да кажат какво мислят?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.