Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: lumixx]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано28.05.10 19:30



приемам, че твоят глас е против.
ако търсех скандал, щях да вдигна скандал, не да предлагам гласуване, където всеки участник да може свободно да изрази мнението си и решението да бъде взето от обичайната квота.
не изключвам възможността да не се съберат петнадесет гласа и тогава негативите от предложението си остават за мен, нали така - но съм склонна да поема риска.
както и съм склонна да поема риска, че няма да бъда разбрана правилно и ще има постинги като твоя, изрично насочени срещу мен.
но това е част от живота.
тъй че няма защо да се ядосваш излишно.
все пак благодаря за включването.

Редактирано от БoзaKocмaтa на 28.05.10 19:37.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано28.05.10 19:36



Честно ти казвам яд ме е на теб.
Гетсби така настойчиво тъгуваше за теб в темите си, а ти се яви само за да го провокираш и отново да изпадне в нелепа ситуация. Така не постъпват приятелите!
Определено смятам, че за всеки има място в нета. Всеки е интересен по своему, от всеки може човек да научи нещо.
Много ли е трудно да не търсите непрекъснато провокации и скандали?
Ако тях ги няма няма да има баннати!?



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: lumixx]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано28.05.10 19:39



ето, виждаш ли?
яд те е на мен, лично - срещу което не възразявам,
но това е отделно от гласуването.
каквото съм могла да сторя за някого, винаги съм го правила.
с настоящата тема също.
когато грешките вече не могат да бъдат поправени,
поне може да бъде постигната някаква справедливост.

ако искаш, извън яда си лично към мен, помисли по предложението и гласувай с "да" или "не".

трябва да тръгвам сега, ако ми напишеш още нещо, ще го видя по-късно тази вечер.

Редактирано от БoзaKocмaтa на 28.05.10 19:48.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: ts me]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано28.05.10 19:45



не бих прибързвала с твъдения за морал и коректност -
човек не бива да бъде съден предварително.
това ще е ясно само след като съберем 15 гласа.
надявам се обаче никой от двамата да не почне да извива ръцете на потребителите и да манипулира вота с това колко лошо щяло да бъде без настоящите "чистачи", както направиха миналия път.

ако говорим реално, във вота би трябвало да се включат само потребителите, които са писали тук в последните няколко месеца, а те самите може да са по-малко от петнадесет.

въпреки това считам, че (на леос) и вр. трябва да бъде даден шанс да (спечелят или) загубят със същата бройка, с която са били "назначени".

сега оставям темата да се развива на собствен ход за няколко часа.

Редактирано от БoзaKocмaтa на 28.05.10 19:50.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано28.05.10 19:57



Нямам какво повече да кажа.
Единствено, че наистина съжалявам!
Събрани на едно място толкова интересни хора, с различни познания и интереси, а не могат да съжителстват мирно и тихо, което в никакъв случай не значи скучно /поне за мен/



Само да добавя - ако Джунглето има бан, моля да бъде вдигнат. Не я оправдавам, но я разбирам, че с флууденето си в 30-40 тя чистосърдечно, по детски изрази несъгласието си със случващото се! Вярвам и се надявам, че съжалява!



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: lumixx]  
Автор Глaвнaтa89 (Bella Mafia )
Публикувано28.05.10 20:04



Категорично против.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано28.05.10 20:10



ЗА

Предният път подкрепих вр., защото Г. наистина я обиди.
Но вр., наскоро, в една от последните теми на акотарака жестоко ме обиди, без да има основание, без да е предизвикана, без изобщо да съм контактувал с нея.
ПРОТИВ вр.
ЗА свалянето й.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: Глaвнaтa89]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 20:39



Две питания:

1. Против какво?

2. Ти откъде цъфна - не съм те виждал преди?

ПП Може и в обратен ред.



Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: lumixx]  
Автор Гъpkинятa (спокойна)
Публикувано28.05.10 21:36



lumixx
+1!



Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: БoзaKocмaтa]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано28.05.10 21:37



Ако трябва да гласуваме за това дали Гетсби да бъде в този клуб /защото мисля, че точно това имаш предвид/, съм ЗА.

Но относно предлагам освобождаването на вр. от модераторските й функции. съм НЕ, защото не виждам до сега да е направила нещо, което да е засегнало чак толкова нечии права. Дори е прекалено толерантна понякога.
А това че не съм съгласна с някои нейни решения не означава че непременно те са грешни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.