Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор kirlivatariza (непознатa)
Публикувано29.05.10 10:44



Да. Нека да има нови



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: ts me]  
Автор Aycлaндep ()
Публикувано29.05.10 10:45



you've got a point there, buddy.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: Hoвa]  
Автор ts me ()
Публикувано29.05.10 10:57



Браво! Печелиш локумче за самоотверженост.

Без клечка - криза е.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано29.05.10 11:16



тва е един много-много приятен клуб. умен, жив и политематичен
и, сигурно, не на последно място, е, може би на предпоследно място, причината е и в стила на модериране.който стил пък зависи от текущите модератори.
това, че някой пръднал в друг клуб, тъй като от тоя клуб му дали пътя, пък го наказали за това, в другия клуб(?!)пък...дрън-дрън-дрън(сори, датзибаотата ти по хода на темата не съм ги чел, с изключение но датзибаото -тема-въпрос към клубарите.то като прочетеш едно такова-предела на достатъчното е.), та, не знам дали е достатъчно основателна и политкУректна(май това ти е единствено важно в коя и да е ситуация, взе да ми се чини) причина да се носи оттам . предполагам, че първопричината за данданията ще се премести другаде някъде из клубовцете, някакси, някога , и там пак...и тогава айде пак, дискусия тука и т.н.и отново пак модератирите на топа на устата. що?
ако някой ще опонира, че съм нов, споко-проверих се в търсачаката, натрупал съм мнения. ТУК.

ъъъ, никога не съм разбирал защо хората се хващат да стават модератори. особено в толкова живи, активни, многогласни и многоречиви клубове, като този.първо, трябва да се чете всичко и всички(ббрррррр, ууужас....сигурно и оттам никнейма на модераторката, освен от врабец

) и отвреме-навреме, уиски с бадеми. не, бе, де да беше така-теми, ей като тая, отвреме навреме.

ПРОТИВ.

Редактирано от duotrio на 29.05.10 11:19.



Тема Re: Не лъже, Уфе.нови [re: Phillip]  
Автор уф (терореро)
Публикувано29.05.10 11:19



Вече му се извиних, задето го прочетох накриво. Но изтрити теми вчера имаше така или иначе. Не ми се повтаря едно и също, Филипе. Не ми се и дават оценки, но да кажем, че това, което ЛеоС е предложил на купона ми се вижда разумно. Макар че е доста оф... Тук има двоен аршин, и силни пристрастия, които ощетяват едни за сметка на други. Затова и съм против чистачи в този им състав.



Тема Re: mi да ти кажа, катонови [re: sofka]  
Автор tartarianeyes ()
Публикувано29.05.10 11:30



като една дърта кучка :

много харесвам вр., яко я харесвам, но я харесвам като потребител.

като модератор - не, защото всеки, който е на това място, без да иска се подвежда (или бива подвеждан) от лични отношения и симпатии. при модерирането обективност няма и не може да има.

Е затва съм била и съм против модератори и модериране







Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: duotrio]  
Автор ts me ()
Публикувано29.05.10 11:40



никога не съм разбирал защо хората се хващат да стават модератори.

Как що, бе? Власт е това. Малка. Нищожна. Безсмислена. НО ВЛАСТ!

Те тази власт с кръв са я взели и само с кръв ще я дадат.



Тема Re: Не лъже, Уфе.нови [re: Phillip]  
Автор esti ()
Публикувано29.05.10 11:46



И ако се бяхте съгласили?
Щеше да ни бъде съобщено, че има смяна на правителството, или щяхме да ви изгласуваме все пак?



Тема Re: ще [re: LeoS]  
Автор tartarianeyes ()
Публикувано29.05.10 11:49



се повторя, щото на софето писах само за вр., но се отнася и за теб:

много ви харесвам и двамата, обичам си ви много, обаче различавам модератор от потребител.
щото модераторът ( или чистач) - и той човек, не може да бъде обективен, и той има лични пристрастия - един харесва, друг недолюбва.
и затва се забъркват кашите.







Тема Re: ще [re: tartarianeyes]  
Автор esti ()
Публикувано29.05.10 11:57



Абе те много добре си го знаят, ама на все отричат и се правят на обективни.
Зрели хора, а си мислят, че модеруването им има пряка връзка с оценката на клубарите за тях, като потребители.
Затова и толкова лично и сърдито го приемат я...

Кофтито е само, че в тази тема повечето гласове са не ЗА модераторите, а ПРОТИВ Бозата и още няколко ника.
Сигурна съм, че авторството на темата влияе много и върху вота на хората.
Но пък друг не се наема и така.....




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.