Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: Фиш]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано29.05.10 00:20



ок, разбрано.



Тема Re: противнови [re: DarkSide]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано29.05.10 00:20



ок, oтчетено.



Тема Re: Да, знам,нови [re: parvaty]  
Автор ts me ()
Публикувано29.05.10 00:21



Чудех се къде съм ти виждал ника, щото като се появи, знаех, че някъде съм го виждал.

Не, че има значение. Аз съм така, клюкарската информация бързо я забравям и ми е трудно да се сетя кой, кога, къде и какво (с малки изключения). Обикновено ми остава някакво общо усещане за човека, без дори понякога да си давам точна сметка откъде ми се е появило.

Какво е "тукат", ако не значи просто "удар"? Не съм го чувал.



Тема Лъжеш, Леос!нови [re: уф]  
Автор уф (терореро)
Публикувано29.05.10 00:24



.



Тема Re: Само да питамнови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.05.10 00:25



ОК - има смисъл. Макар че според мен трябва да се броят и двете групи. Е поне когато аз съм взимал решения (зависещи от мен) - съм броил всички.

Bеer? Mоre?




Тема "Само да питам" - убиецът..нови [re: bira_more]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.05.10 00:25



над животни - чий го търси ТУК?!
И
като - "какъв" реши да дараска:((((((



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: уф]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано29.05.10 00:26



извинявай, ама ти на колко си?!



"нямаше да ги има" означава, че ако НЕ СЪМ БИЛ излязъл, съм ЩЯЛ да ги изтрия И тия трите - твойта за "Стефано Т." и на емгето за кокошките и за балканския юнак...
НО ГИ ИМА - точно защото съм написъл "нямаше да ги има", а не "няма ги" - къде е тука лъжата, бе уф???


<... от летящите млекопитаещи най-готини са прилепа и стюардесата ...>

Тема Мисля,нови [re: ts me]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано29.05.10 00:27



че точно "удар" значи, някакъв жаргон е

, видно боксьорски ! Аз имам добра памет, и рядко забравям нещо... Особено лошото отношение към мен - способна съм да не пиша на или след определен ник (в т.ч. и в темите му), ако ме е обидил за нещо, и то е незаслужено (а, както писах, заслужена обида не мога да получа, защото обичайно се държа добре, освен с някои очевидни недоразумения, да не назовавам!)! А иначе си прав - човек действително си изгражда... усещане за човека зад ника, и знае горе-долу какво може да очаква от него... макар, че аз съм получавала доста подли удари под кръста във дир-а точно от никове, от които съм очаквала добронамерено отношение... НО, както писах - криза е, хората изкризиха!



Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: уф]  
Автор ts me ()
Публикувано29.05.10 00:28



Аз от години съм аз.

Близките и познатите ми използват 12 вариации на рожденото ми име. Това значи ли, че съм (сме) 12 човека?

Хайде стегни се. Можеш.



Тема краен срок. [re: диoниc]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано29.05.10 00:29



бих задала по-дълъг срок, защото много от редовните участници може да не четат всеки ден, а това не бива да ги лишава от правото да вземат отношение, особено ако преди няколко години са гласували за чистачите.
затова поставям срок на гласуването десет дни, считано от времето на постването й.
мисля, че е резонно.
aко някой мисли, че този срок е къс, да каже. но според мен е напълно достатъчен.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.