Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: ts me]  
Автор уф (терореро)
Публикувано29.05.10 00:01



Тоя па. Тук се яви, поговорихме. Аз от години съм уф, а ти?



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: LeoS]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано29.05.10 00:04



здрасти, леос,
никой не те подлага на натиск в случая:
това е същото гласуване, каквото е имало за вашето "назначение" за чистачи,
но този път е за освобождаването на вр., поне доколкото никой не е поискал формално твоето освобождаване.
формално би го поискал, ако пусне отделна тема - тази касае само модераторската позиция на вр.

гласовете са петнадесет, защото такъв прецедент вече е въведен и не виждам защо да променям бройката, би било манипулативно.

нищо в настоящата тема - най-малкото пък аз - изисква от теб да даваш обяснение за каквото и да било в миналото, защото as far as I am concerned, темата не е реваншистка,
а процедурна -
и основанията тя да бъде пусната са описани в самата нея.

естествено, както всеки друг, имаш правото да кажеш какво мислиш и аз няма нито да го коментирам, нито да вадя доказателства в противното, за да не манипулирам никого.

тъй че ето, лично към теб, отново - уверение, че това не е лична атака.

ако искаш постингът ти да бъде отчетен като гласуване, посочи моля
като какво да броя твоето включване, като "за" смяната на вр. с дарксайд или като "против".

---------
текущо състояние.
до този момент гласовете "за" са десет:

9. aqvamarin
10. уф

Редактирано от БoзaKocмaтa на 29.05.10 00:07.



Тема Re: О, дума да не става,нови [re: parvaty]  
Автор уф (терореро)
Публикувано29.05.10 00:05



Твърде скучно и дълго.
Последно ти сега заради уф ли влезе да се закачаш или да...
Модератор тук няма, има чистач и това бе гласувано, какво друго те интересува?



Тема Да, знам,нови [re: ts me]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано29.05.10 00:06



прав си напълно - когато не си "вътре" в емоцията (не си "активен" участник в клуба, което включва и дългогодишно присъствие в него), не познаваш... играчите, не знаеш историята... изобщо, много е сложно, още повече, че този е един от най-посещаваните клубове, аудиторията е голяма, и е трудно за проследяване кой кой е и за какво се бори (та да отсееш симпатиите си и антипатиите, като в моя случай антипатиите просто не демонстрирам, за разлика от симпатиите, но пък, аз за четири години и няколко месеца не съм била банвана никъде, принципно съм миролюбив потребител, и избягвам конфликтите, защото Битието ми е трудно и без да си причинявам допълнителни... "виртуални" негативи!

)... разбирам те напълно, защото аз се чувствам така в разведените - като се пръкне някой вчера, а вече почва да съветва кой какво да прави, и става... смешно, най-малкото! Щото, като си насъбрал на другарчето от миналата зима, дето не ти връща плетеното шалче, как да не му праснеш един тукат между зъбите (виртуално, де!)?

п.п. примера със шалчето да не се интерпретира по никакъв друг начин, свързан с конци и плетива, плийз!



Тема дали си - " сигурен съм,"нови [re: диoниc]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.05.10 00:09



защото
стъфа който пльоскаш;) дори "вербално" - изглежда..жално:(
ама
имаш достатъчни "желейци"..след природното ти;) отпускане..
да - ГО "приенат" за харизма





Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано29.05.10 00:10



като какво да броя твоето включване, като "за" смяната на вр. с дарксайд или като "против".

добрутро.
като "против" разбира се!

- - - - -
и постави срок, че аз обещах, но може и админа да ти прекрати гласуването...

= = = = =
казах, че в тая тема нема да пиша повече - затова не смятам да питам уфката къде точно излъгах - аз прекрасно си знам, че не съм. за мене си. а това е най-важното.

<... от летящите млекопитаещи най-готини са прилепа и стюардесата ...>


Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: Фиш]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано29.05.10 00:10



ок, мерси за включването.
как да броя твоя глас, като "за" или като "против"?
условно "за", ако аз стана мод?



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: LeoS]  
Автор уф (терореро)
Публикувано29.05.10 00:10



Напротив!



Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: LeoS]  
Автор БoзaKocмaтa ()
Публикувано29.05.10 00:11



прав си, за срока.
не си спомням какви срокове са били давани на предните вотове, а нямам време да търся сега. някой помни ли?



Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: уф]  
Автор уф (терореро)
Публикувано29.05.10 00:12



Вие тръкнахте поне две теми днес. Поне една помня - тази на Филип, но той е конфоримист и ще мълчи... Така че... Пак казвам - грях ви на душата просто.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.