Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:13 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: спри да бълваш - гадости бе!нови [re: NUT]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 23:49



Не се сещам. Сори!

Извинявай, видях един стар познат в другия край на салона.

Приятно прекарване!



Тема Re: спри да бълваш - гадости бе!нови [re: NUT]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано28.05.10 23:49



Един си мие зъбите с урина, друг с постинги.



Тема сигурен съм,нови [re: NUT]  
Автор диoниc (загрей)
Публикувано28.05.10 23:50



че умееш да пееш...

но е видно, че не можеш да говориш, а във вербална среда, това някак си е важно

първото (пеенето) е Божи дар...
за второто (говоренето, което е пряко свързано със способността да мислиш) са нужни много години яко копане

And the Mouse Police Never Sleeps.



Тема Re: спри да бълваш - гадости бе!нови [re: kakata]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 23:50



Това беше попадение! Браво!



Тема Re: сигурен съм,нови [re: диoниc]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 23:51



Или поне малко интелект, колкото да свързваш смислово думичките. Примерно като на петгодишно дете.





Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: уф]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 23:53



Ти нещо се възмущаваш ли, що ли?

Че той Леос винаги е лъгал най безцеремонно и безсрамно. Това да му е кусура.



Тема О, дума да не става,нови [re: уф]  
Автор parvaty (одиозна)
Публикувано28.05.10 23:53



не те закачкам - общувам, с най-добри намерения при това - извинявай, ако си се почувствала ... нападната!

аз не ви познавам, не знам кой с кого и какво, какви са лагерите, кой с кого се бие, другарува и прочие, и гледам да не влизам в твърде ... личностни общувания! Е, с Леос не се стърпях, и се позакачках в тема на Гъркинята, но пък тя излезна готина! Е, той пък се оказа модератор... Та - нямам мотив да си общувам с Тва съмаз, защото не е имало повод! Към теб се прикачих, защото ми дойде момента да си кажа, че ... ами, не ми харесва - повтарям - дето се дърляте за глупости... поне, от моя гледна точка са глупости! няма значение кой е модератора - стига да си върши работата, вашият видно си я върши, какъв е проблема, тогава, не разбирам?

п.п. извини ме за дългия пост, аз имам навика да съм многословна, и въпреки годините практика в дир-а, понякога се уливам !



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: ts me]  
Автор уф (терореро)
Публикувано28.05.10 23:54



Хайде, да не започваме с теб отново...



Тема Re: О, дума да не става, [re: parvaty]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 23:57



Извинете, че се намесвам в разговора ви мили дами, но не мога да не потвърдя, че си права.

Когато се гледа един скандал в клуба (пък и не само) отстрани, той винаги изглежда глупав и безсмислен за безпристрастния наблюдател, но за участниците си е адреналин понякога.





Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: уф]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 23:58



Спокойно, нямам такива намерения.

Особено откато те видях по ТВ-то.

Няма шанс да си паснем.

Нищо лично.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.