Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: спри да бълваш - гадости бе!нови [re: NUT]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 23:41



Вие коя бяхте, извинете?



Тема Re: Тъжно,нови [re: parvaty]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано28.05.10 23:42



Ми то пълнолудието не преминава понякога)))но ще почакаме.



Тема Re: Аз пък днес разбрах,нови [re: .Jess.]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 23:42



Цунки!



Тема Re: Представям си,нови [re: parvaty]  
Автор уф (терореро)
Публикувано28.05.10 23:42



О, и аз се забавлявам. Бих станала леко иронична, но ще замълча. Последно ти сега защо мен лично ме закачаш, а не си заинтригувана от тс ме, примерно. Защо?



Тема Re: Аз пък днес разбрах,нови [re: ts me]  
Автор уф (терореро)
Публикувано28.05.10 23:43



Нямаш проблем. Аз също.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор LeoS (стар член)
Публикувано28.05.10 23:44



Мислех вече да предаваме метлите с врабчето, даже преди време говорих с Филип и Лали (май на последния купон) да ни заместят, ако желаят (могат да го потвърдят, също ако желаят), но при създалите се обстоятелства просто нема как да стане. Не се е родил все още тоя, който може да ме накара да направя нещо под натиск.

Този път ще се изкажа само веднъж - с този постинг.

1. Независимо от вота, той ще важи и за мен. Аз съм играл, играя и винаги ще играя екипно. Отказах се сам от администраторски функции, точно защото другите двама от екипа (Цецо и Джако) напуснаха, така че няма никаква причина, да не го направя и сега.
2. Темата "про форма" е пусната некоректно. Дори само затова, че не е поставен срок за гласуване, също "про форма" може да се анулира. Разбира се, няма да го направя.
3. В тази тема са изречени няколко ... неистини да ги наречем.
а) от дедото:
- днес темата не му я тръкна вр., нито аз - тръкна я Киро (той, ако желае, също може да каже едно късо "да" - или дълго, негов си е избора:) - но какво друго е тръкнал няма как да знам). аз ПИСАХ в нея и постинга ми към дедото точно поради това "увисна" и си го тръкнах сам. не съм казвал, че съм заключвал теми - вр. достатъчно ясно си го е казала, като е заключила на дионис. обаче изтрих една, две - защото в тях отново се обсъждаше "случая Г.", а достатъчно ясно вр. ви е обяснила, че нещо, което се е случило в друг клуб не е редно да се обсъжда тук. ако не бях излязъл, нямаше да ги има още 3 теми - двете на емгето и едната на уф - и двамата си знаят много добре защо.
- твърдението му, че НИКОГА няма да се откажем, не почива на никакви факти, а на недоразвито чувство за преценка. но за преценките му, да му мислят работодателите му...
б) от МГ42:
- навремето прословутата му тема не беше изтрита от вр. - категорично! тогава му се обадих дори по телефона, за да му обясня какво (може) да е станало, дори го наругах, защото постъпи КУРВЕНСКИ тогава. точно както прави и сега... ако ви прави впечатление, той се появява само когато може да се заформи "сеир" - иначе не го ебава. нормално за сеирджия, кво да прайш...
в) от бозата:
- не е вярно, че сме избрани от 15 човека. много повече са. лимита от 15 гласа го поставих аз, като взехме метлите - просто така реших. на всичкото отгоре, впоследствие (след като се отказахме след първите баталии с хайделбергския ерудит), бяхме НАЗНАЧЕНИ от Киро, даже без да ни пита. тогава пак поисках потвърждение от клуба и го приех след 15 гласа "за" - без да изчаквам други гласове. това е истината - архивите са живи. в тази връзка спокойно (пак про форма) мога да поискам обикновено мнозинство. но и това няма да направя.
4. Всякакви призиви за "махане на бана на Г.", "връщане на некакви теми" и други тути-кванти са чиста проба незнание. Или друго - примерно, манипулиране на незнаещите. Защото:
- изтрити теми няма как да се върнат - връщат се такива, изпратени в хидън месидж.
- бан, наложен от админ за всички клубове, няма как да се махне от обикновен мод.
- бана на Г. в този клуб трябваше да изтече на 23.05.2010 - обаче беше продължен с един месец от мен, защото "майстора" си регна последователно два ника и се опита да го заобиколи. за което беше предупреден. на 23.06.2010 и задника да си съдера вече, няма как да му махна бана - защото админския е до 2020 год. - толкова е просто, че чак ме е срам да го обяснявам като за ... първолаци.

И накрая.
Личното ми мнение за изтриването и бана на Кецпи в 30-40.
И за малоумни е ясно, че цяла първа страница запълнена от един потребител е флуд. Независимо от клуба и независимо кой е тоя потребител. Така че Киро си го е тръкнал като добросъвестна грижа за тия клубове.
А когато и да се банне Кецпи пожизнено - се ще е късно.
Личен дългогодишен опит с него.

Благодаря, ако сте ме прочели.

<... от летящите млекопитаещи най-готини са прилепа и стюардесата ...>


Тема Re: Аз пък днес разбрах,нови [re: .Jess.]  
Автор kakata (221B Baker Str)
Публикувано28.05.10 23:45



Бе те Маг не го изнаят кой е даже. Нито го познават човека, нито въобще знаят нещо за него, просто в момента им изнася да му ровят костите.
Ако беше тук, щеше да ги напсува пръв. Гаранция.



Тема Re: предложение: моля гласувайтенови [re: LeoS]  
Автор ts me ()
Публикувано28.05.10 23:46



Ти луд ли си бе?

Кой ше го чете сичкото това.

Можеше да напишеш само две думи - права си.



Тема Re: спри да бълваш - гадости бе! [re: ts me]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.05.10 23:47



тая - от която..би зависило!
поредното Ви виртуално "сране" - в тоз КЛУБ!



Тема Re: предложение: моля гласувайте [re: LeoS]  
Автор уф (терореро)
Публикувано28.05.10 23:48



Лъжеш! Не съм пускала тема днес! Тоест, пуснах и тя си стои, но всичко останало е пълна лъжа!
Лъжеш! Грях ти на душата!

Редактирано от уф на 28.05.10 23:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.